Eisagogi aera - E3atmisi

Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Eisagogi aera - E3atmisi

Δημοσίευση από Vangelis »

Loipon meta apo arketo kairo sto club apofasisa na anoi3w ki egw ena 8ema !!! Piga to sabbato kai ebala eley8eri e3atmisi. Alla3a mesaio kai teliko (kai ta dyo eley8era) ka8ws kai tin solina apo ton katalyti kai meta (2mm pio xontri). Mporw na pw oti eida arketi beltiwsi stin ropi, idiws xamila pou eixa to problima. Tin e3atmisi tin ebala ston "Kentayro" kai stoixise synolo 300 euro. Xeiropoihth... Eimai poly ikanopoihmenos me to apotelesma ka8ws den kanei kai poly 8orybo. :D Tora exw parei ena "cold air kit" gia na trabi3w apo mprosta kryo aera kai me piesi... an ta kataferw!!! (o xwros dipla apo to psygeio einai... sxedon anyparktos :( ) Edw 8elw tin boi8eia sas.... Exei kanei kaneis kamia patenta ?
I am proud that i was driving a Rover.
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

Me geia sou Vaggi kai na ta xareis!! i apolafsi tou na odigas kati pou to'xeis dimiourgisei einai aperadi... gia tin eisagwgi vgale ton profylaktira gia na vlepeis kalytera kai psakse gia xwro... kali epityxia!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

καλα πως ειχα την εντυπωση πως ειχες τελικο??
καταλυτη τον ιδιο ε?
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Eblepes ton "Zissi" gi ayto !!! :lol: Katalyti oxi akoma... Otan faei ta psomia tou aytos...Tote 8a mpei syrmatinos. :wink:
I am proud that i was driving a Rover.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

τώρα σου ντουμανιάζει περισσότερο με το κρύο με την ελεύθερη? να μου φύγει και μένα η έννοια δηλαδή :P
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

xaxaxaxa!!! Kali erwtisi nikola !!! :lol: Den nomizw oti ntoumaniazei perissotero... To idio 8a elega. Isws kai ligotero. Alla oso pernaei o kairos toso syneiditopoiw oti telika to ama3i EKOBE para poly me tin mama e3atmisi... !!! Twra pataw gkazi kai i belona "glistraei" apala pros tis panw strofes !!! :burn:
I am proud that i was driving a Rover.
Dimitris200
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:39 am
Τοποθεσία: Rhodes
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimitris200 »

χθες περιμενα στα φαναρια και παρατηρησα πυκνους ατμους απο την εξατμιση ,να φανταστητε ενας ντελιβερας εφυγε για να μην παθει ασφυξια...
βγηκα εξω σε ενα αλλο σημειο και ειδα πως ηταν καθαρος ατμος και οχι καυσαερια...ειναι λογικο αυτο?
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

oi ydratmoi otan den exoun mavrila einai isa isa endeiksi poly kalis kafsis sto eswteriko tou kinitira! pote no worries!!! :wink:
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Dimitris200 έγραψε:χθες περιμενα στα φαναρια και παρατηρησα πυκνους ατμους απο την εξατμιση ,να φανταστητε ενας ντελιβερας εφυγε για να μην παθει ασφυξια...
βγηκα εξω σε ενα αλλο σημειο και ειδα πως ηταν καθαρος ατμος και οχι καυσαερια...ειναι λογικο αυτο?
επιτέλους άλλος ένας που δηλώνει πως βλέπει υδρατμούς και μάλιστα πυκνούς! και εγώ μία από τα ίδια έχω Δημήτρη..άμα το συνδιάσεις και με μια καλή εκκίνηση στο φανάρι είναι αυτό που λένε γινόμαστε καπνός στη κυριολεξία.. :P
Psycho J.
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Τρί Μαρ 15, 2005 7:31 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Psycho J. »

Hello παιδιά!Και εγώ θέλώ να βάλω μερικά καλούδια στο αμάξι μου!Έχω ένα ROVER 416SI και θέλω να βάλω μία σκούπα,μία εξάτμιση(ολόκληρη κατά προτίμηση)και τέλος αναρτήσεις-ελατήρια.Έχω ψάξει λίγο μα τη δική σας τη βοήθεια θα τη λάβω πιο σοβορά από οτιδήποτε άλλο! :?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες