Συνάντηση την Κυριακή 18 Ιουνίου

Meetings in Thessaloniki.
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

εεεεελα τώρα τα ίδια......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Χάρηκα πολύ που μετά από 8-9 μήνες ψιολοακινησίας πάει ακόμα λίγο καλά η γιαγιάκα.
Στέφανε φοράω φίλτρο, καταλύτη και μεσαίο bosal (το τελικό τρύπησε κάποτε και ξαναέβαλα το μαμά με διακοσμητικό πίσω) και πεταλούδα από 620 54άρα. Αυτός που μου το πούλησε μου είχε πει ότι έιχε κάνει και ροϊκή (λέω είχε πει γιατί δεν μπορώ να το διαπιστώσω ούτως η άλλως).
Θέλω upload το βιντεάκι παρακαλώ, έτσι;;;;; 8) 8) 8)
Πάντως περάσαμε μια χαρά χαρούμενα, και δεν περίμενα να μαζευτούμε τόσοι πολλοί σε μέρα μπάνιου!!!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>

nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 2:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

Κοίτα απο 1ες που πήγαμε εγώ δεν ξεκίνησα καλά και γι΄'αυτό στα γεμίσματα δευτέρας έκοψα γιατί είδα οτι έπρεπε να περάσεις μπροστά μου αφού ο Στέφανος θα πεφτε αλλιώς πάνω στο φορτηγό.Το θέμα είναι οτι ξενέρωσα γιατί στις δευτέρες μου κανες ένα αμάξι και δεν το μάζευα...ραντεβού σε κανα δυο μήνες οκ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα

BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

nonskatoflore έγραψε:Κοίτα απο 1ες που πήγαμε εγώ δεν ξεκίνησα καλά και γι΄'αυτό στα γεμίσματα δευτέρας έκοψα γιατί είδα οτι έπρεπε να περάσεις μπροστά μου αφού ο Στέφανος θα πεφτε αλλιώς πάνω στο φορτηγό.Το θέμα είναι οτι ξενέρωσα γιατί στις δευτέρες μου κανες ένα αμάξι και δεν το μάζευα...ραντεβού σε κανα δυο μήνες οκ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
έννοια σου και έμαθα τι παίζει με την πάρτη σου!!!
Καλά κ εσύ τόσο στεναχωρήθηκες που ψάχνεις για V6???? 8) :lol:
Έκανα επίσκεψη στο Στέργιο σήμερα :wink:
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>

nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 2:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

BillyK έγραψε:
nonskatoflore έγραψε:Κοίτα απο 1ες που πήγαμε εγώ δεν ξεκίνησα καλά και γι΄'αυτό στα γεμίσματα δευτέρας έκοψα γιατί είδα οτι έπρεπε να περάσεις μπροστά μου αφού ο Στέφανος θα πεφτε αλλιώς πάνω στο φορτηγό.Το θέμα είναι οτι ξενέρωσα γιατί στις δευτέρες μου κανες ένα αμάξι και δεν το μάζευα...ραντεβού σε κανα δυο μήνες οκ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Καλά κ εσύ τόσο στεναχωρήθηκες που ψάχνεις για V6????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
H@L STEALTH
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2005 12:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

a

Δημοσίευση από H@L STEALTH »

ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΔΙΩΡΘΩΣΗ ΜΟΝΟ.ΣΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ.ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
ΕικόναLIVE STRONG AND WISE

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Na anebasw to video???
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 2:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

PERRY-MGTF έγραψε:Na anebasw to video???
Ναι ρε
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα

Γιαννηs MG-est1924
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 07, 2006 7:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Γιαννηs MG-est1924 »

Gia sas paidia h synanthsh htan para poly wraia an kai den htan oi guest kalesmenoi mas den peirazei omws.stefane esena sou ta exw mazemena filaraki... :lol: :lol: :lol: saresan ta xeilei mou e.. :x :x oso gia ayta pou eipes ston Kwsta me to kokkino F apo to thlefwno,egw na ksereis pws an esy den ksodeveis gasoline gia kontra,egw eyxaristws ksodevw benzinh gia na se ksek*liasw g i a a k o m h m i a f o ra :twisted: :twisted: kai meta to fistiki pou tha sou dwsw sto fanari,tha les kai pali gia akomh mia fora,oti... :D :D den ksekinhses kala................. :D :D :D .......kai oti mhpws exei .....provlhma to ZR160ari sou.... :? :?TO PROVLHMA INE PISW SAYTON PISW APTO TIMONI..... :sreering: ETSI????HEHEHEHEHEHEHE :!: :!: :!:


*edited for profanity by PERRY-MGTF
MG est1924 - LIFE IS TOO SORT, NOT TO..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
H@L STEALTH
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2005 12:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

a

Δημοσίευση από H@L STEALTH »

ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΟΔΗΓΑΩ ΕΓΩ :lol: ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ 160 :shock: ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Ε
ΕικόναLIVE STRONG AND WISE

Άβαταρ μέλους
H@L STEALTH
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2005 12:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Α

Δημοσίευση από H@L STEALTH »

ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ ΤΩΡΑ.ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΒΕΡΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΡΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΤΑΡΙΦΑΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΟΥ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ.ΤΟ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ.ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ?JOJOS :roll: ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.ΞΑΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΙΖΩ :D ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΨΑΡΩΣΕ :D
ΕικόναLIVE STRONG AND WISE

Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες