Υλικό απομόνωσης θερμοκρασίας

Questions
Απάντηση
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Υλικό απομόνωσης θερμοκρασίας

Δημοσίευση από Dionisis »

Παιδια γνωρίζει κάποιος για ένα υλικό που βάζουν και στα rally όταν θέλουν να απομονώσουν μια περιοχή του μηχανοστάσιου(π.χ πολαπλή,βεντιλατέρ) λόγο υψηλής θερμοκρασίας;Αν ξέρετε και που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο γιατί θέλω να απομονώσω το βεντιλατερ απο την χοάνη...Thanx
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Υλικό απομόνωσης θερμοκρασίας

Δημοσίευση από stickers!!! »

Dionisis έγραψε:Παιδια γνωρίζει κάποιος για ένα υλικό που βάζουν και στα rally όταν θέλουν να απομονώσουν μια περιοχή του μηχανοστάσιου(π.χ πολαπλή,βεντιλατέρ) λόγο υψηλής θερμοκρασίας;Αν ξέρετε και που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο γιατί θέλω να απομονώσω το βεντιλατερ απο την χοάνη...Thanx
ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!
ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...
ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΦΙΟΛΤΡΟΧΟΑΝΗ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟΚΟΥΤΙ...
ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΖΩ ΠΑΝΩ.....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΤΟΧΟΑΝΗ ΜΕ ΚΑΛΥΜΑ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΕΙ ΑΕΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΜΠΡΟΣ...ΜΕ ΜΙΑ ΣΩΛΗΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΒΑΝΤΙΛΑΤΕΡ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΑ ΗΣΥΧΑΖΕΙΣ....ΠΕΡΙΠΟΥ 120Ε ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ...
ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ Η ΕΝΑ ΒΑΡΕΛΑΚΙ...
:wink: :wink:
1.800 vvc 150hp παλια.....
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Διονύση δεν έχεις βάλει την Green που έχω κι εγώ τώρα ; Κοίτα σίγουρα ζεστάινεται το κάλυμμα της, αλλά δεν έχει το κακό που έχουν οι άλλες φιλτροχοάνες. Πάντως αν βρείς υλικό και κάνεις καμία πατέντα θέλω να το δώ... :wink:
I am proud that i was driving a Rover.
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dionisis »

Τι λέει Vag;Κομπλέ είναι τώρα με την green αυτό το έψαχνα ότι είχα την blitz.Πάντως το βρήκα αλλά δεν μου χρησίμευσε τελικά.Από περμανίτη είναι(αυτό που βάζουν και στα καλοριφέρ) και απομονώνει μέχρι και 450C...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες