ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΛΕΝΕΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ?

Questions

ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΛΕΝΕΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ?

Μολις λερωθει για να ειναι συνεχεια γυαλισμενο!
4
11%
1 φορα την εβδομαδα
11
31%
1 φορα το μηνα
7
19%
Οποτε τυχει
10
28%
Πλυσιμο? τι ειναι αυτο?
4
11%
 
Σύνολο ψήφων: 36

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Agis_MG_ZR έγραψε::idea: ειναι δεν ειναι ....... λερωμενο ...:arrow: υποχρεωτικα μια φορα την εβδομαδα.....λογο ....κολληματος :lol: :lol:
Σε καταλαβαινω απολυτα φιλε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

χεχε κοίτα περιμένω να πέσει ο ήλιος γιατί ως γνωστόν πλύσιμο(νερό και σαπουνάδες)+ήλιος=τζιζζζζζζζζζζζζ για το χρώμα..οπότε αν δε βαριέμαι θα το πλύνω γιατί τώρα με την εξεταστική πολύ το είχα αμελήσει..οπότε αν βρέξει δε φταίω εγώ προειδοποίησα
Dimis 414
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 11:18 pm
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimis 414 »

PERRY-MGTF έγραψε:Εγω ρε παιδια με τισ κουτσουλιες ειναι ΟΚ γενικα γιατι παρκαρω σε πυλωτη αλλα εχω μια κωλογατα που ερχεται κατηε βραδυ, μου κανει πατημασιες στο καπω και κοιμαται στην κουκουλα πανω και αφηνει το αμαξι μες στην τριχα!!!!!!!
Ας τα φίλε, σε καταλαβαίνω :( . Τα ίδια περνάω και εγώ με τις κ$@#γάτες τις γειτονιάς.
Πάντως αν περάσεις κερί -το οποίο για να το περάσεις σωστά με βαμβάκι σου βγαίνει ο κ@#λος- ούτε τρίχες, ούτε κουτσουλιές μένουν. Με ένα βρεμένο Wetex εξαφανίζονται. Βέβαια η κουκούλα είναι ένα πρόβλημα για εσένα, αλλά Δοκίμασέ το
Εικόνα


...English Power !
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Παιδιά το δικό μου που είναι σκούρο αν το έπλενα κάθε όποτε φαίνεται βρώμικο... Θα είχα αγοράσει άλλο ένα !!! 8) Οπότε... Όποτε φτάσει σε ένα όριο βρωμιάς και κάποιες άλλες παράμετροι (πχ καιρός) συμβάλλουν, τότετου ρίχνουμε ένα πλυσιματάκι... :wink: Εσωτερικά πλένεται πιο συχνά...
I am proud that i was driving a Rover.
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Vangelis έγραψε:Παιδιά το δικό μου που είναι σκούρο αν το έπλενα κάθε όποτε φαίνεται βρώμικο... Θα είχα αγοράσει άλλο ένα !!! 8) Οπότε... Όποτε φτάσει σε ένα όριο βρωμιάς και κάποιες άλλες παράμετροι (πχ καιρός) συμβάλλουν, τότετου ρίχνουμε ένα πλυσιματάκι... :wink: Εσωτερικά πλένεται πιο συχνά...
Ti na poyme kai meis me ta mayra......
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Σπύρο κρίνοντας από τον καιρό πιστεύω είναι περιττό να σου πω αν έπλυνα το αυτοκίνητο χθες..Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΠΛΥΝΑ!!!! εξού και η βροχή :P
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Τελικα να πω οτι εισαι γκαντεμης ειναι περιττο νομιζω μετα την παραπανω δηλωση σου.Εγω εκανα ενα πλυσιμο στο δικο μου πηγα για καφε γυρισα και λεω δεν το σκεπαζω μην κανει κανενα ψιλοβροχο και μου το λερωσει?Ε τελικα μολις το σκεπασα και ανεβηκα στο σπιτι μου σε 5 λεπτα ξεκινησε να βρεχει.Οποτε εσυ εισαι γκαντεμης και εγω τυχερος ή μαλλον κ@λ@φαρδ@ς να το πω? :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D
Εικόνα
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Γιατι ρε το επλυνες χθες;;;Σημερα λιγο πριν την βροχή το έπλυνα και μολις το εβαλα στο γκαραζ αρχισε να βρέχει!!!Πώς θα πάω στην συναντηση τώρα;;;Θα λερωθεί!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Λοιπον προτινω ανεπιφυλακτα να φαει ενα ban ο Νικολας για να μαθει να μην πλενει το αμαξι του παραμονες της συναντησης.Ουτε εγω θα παω στη συναντηση για το γκαφα του Νικολα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Jeanpoul εσύ είσαι χειρότερος από μένα ρε..εμένα τουλάχιστον έκανε και μια διανυκτέρευση πεντακάθαρο ενώ εσύ με το που το έπλυνες έπιασε βροχη!?!?!?!? περαστικά σου ρε :lol: :lol: :lol: Σπύρο θα κάνω τα κονέ μου με τον Jeanpoul και θα σου στείλουμε κανά μαύρο σύννεφο μόνιμα πάνω από το roverάκι σου.. :P :P
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες