Δυναμομέτρηση

Questions
Απάντηση
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Δυναμομέτρηση

Δημοσίευση από Dionisis »

Σώστε με!Παιδιά θέλω όποιος ξέρει να μου πει συνεργείο που έχει μηχάνημα δυναμομετρήσεων στην Αθήνα(όχι κέντρο,γενικότερα...).Επίσης αν ξέρετε πόσο περίπου πάει και μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά.Σχολάω στις 5 από την δουλειά και δεν ξέρω τι θα προλάβω.Είναι ένας κοντά μου(Πειραιώς δουλεύω) λέγεται αν θυμάμαι καλά Evoland...Έχεται ακούσει τίποτα για αυτόν;
Nikolas_620ti
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 1:19 am
Τοποθεσία: --TRIPOLI--
Επικοινωνία:

Re: Δυναμομέτρηση

Δημοσίευση από Nikolas_620ti »

Dionisis έγραψε:Σώστε με!Παιδιά θέλω όποιος ξέρει να μου πει συνεργείο που έχει μηχάνημα δυναμομετρήσεων στην Αθήνα(όχι κέντρο,γενικότερα...).Επίσης αν ξέρετε πόσο περίπου πάει και μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά.Σχολάω στις 5 από την δουλειά και δεν ξέρω τι θα προλάβω.Είναι ένας κοντά μου(Πειραιώς δουλεύω) λέγεται αν θυμάμαι καλά Evoland...Έχεται ακούσει τίποτα για αυτόν;
uparxoun polla dynamometra alla den 8umamai akribws pou einai ean kserei kaneis mporei na se boithisi!apo ta kalitera pantws einai to mustang ths ace motorsport kai thn exei o greg pou trexei dragster me to polu dyanato integrale(t3)twra i times nomizw gyro sto 100 euro giati gyro sta 50 euro einai gia ta mixanakia
NIKOLAS ROVER POWER....
http://www.greekdragster.com
Next target:0-100km/h in 6 sec..... running through Hell !!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες