κουκουλα mg tf

Questions
Απάντηση
panos3
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 9:41 pm
Επικοινωνία:

κουκουλα mg tf

Δημοσίευση από panos3 »

μπορει καποιος να μου πει την διαδικασια αφαιρεσης της μισης κουκουλας ωστε να μπορεις να δεις τη μηχανη?το εχω δει στο συνεργειο πως το κανουν αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.πανω στο πορτ παγκαζ υπαρχουν 4ερις τορξ βιδες αυτες τις ξεβιδωνουμε πριν αρχισουμε?
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Re: κουκουλα mg tf

Δημοσίευση από giorgosvi »

panos3 έγραψε:μπορει καποιος να μου πει την διαδικασια αφαιρεσης της μισης κουκουλας ωστε να μπορεις να δεις τη μηχανη?το εχω δει στο συνεργειο πως το κανουν αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.πανω στο πορτ παγκαζ υπαρχουν 4ερις τορξ βιδες αυτες τις ξεβιδωνουμε πριν αρχισουμε?
http://www.youtube.com/watch?v=IlYpQGxcpiQ" onclick="window.open(this.href);return false; κοιτα το βιντεακι απο το 03:30 μεχρι το τελος.μετα ξεβιδώνεις τα βιδακια γυρω απο τη λαμαρινα με 10 κλειδι και τη βγαζεις...
panos3
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 9:41 pm
Επικοινωνία:

Re: κουκουλα mg tf

Δημοσίευση από panos3 »

giorgosvi έγραψε:
panos3 έγραψε:μπορει καποιος να μου πει την διαδικασια αφαιρεσης της μισης κουκουλας ωστε να μπορεις να δεις τη μηχανη?το εχω δει στο συνεργειο πως το κανουν αλλα δεν θυμαμαι ακριβως.πανω στο πορτ παγκαζ υπαρχουν 4ερις τορξ βιδες αυτες τις ξεβιδωνουμε πριν αρχισουμε?
http://www.youtube.com/watch?v=IlYpQGxcpiQ" onclick="window.open(this.href);return false; κοιτα το βιντεακι απο το 03:30 μεχρι το τελος.μετα ξεβιδώνεις τα βιδακια γυρω απο τη λαμαρινα με 10 κλειδι και τη βγαζεις...
φιλε ευχαριστω.και κατι αλλο θελω να ρωτησω.οταν εφυγα απο το συνεργειο εκανε σαν κουδουνιστρα πισω.τελικα βρηκα τι εφταιγε η μια μπαρα θολων η δεξια απο τη μερια της μηχανης ηταν ξεβιδωμενη τερμα.για να βγει το καλυμα της μηχανης πρεπει να βγουνε και οι βιδες της μπαρας θολων?ευχαριστω.θα το παω στο συνεργειο μην μου πει οτι εφυγε μονο του.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες