Ανεμοθραυστης TF

Questions
Απάντηση
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Ανεμοθραυστης TF

Δημοσίευση από viframa »

Ρε μαγκες αγορασα απο τον PALA εναν ανεμοθραύστη μεταχειρισμενο και δεν μπορω να τον βαλω :shock: Τοσο ποντιος ειμαι?? εχει δυο αυτακια με τρυπες στην καθε μερια που μαλλον διχνουν να μπενουν μεσα στο πλαστικο που εμπεριεχει και τα ηχεια στα προσκεφαλα (τωρα δεν ειμαι και σιγουρος αν ειναι ετσι αλλα εγω αυτο καταλαβα) το προβλημα ειναι πως εκει δεν μπενει χερι και ουτε εχει καμια θεση για βιδα :roll: Μηπως κανω κατι εντελως λαθος? :despair:
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ανεμοθραυστης TF

Δημοσίευση από nikolas »

Κάνε υπομονή να πάρεις καμιά απάντηση από κάποιον κάτοχο F/TF μην κάνεις καμιά ζημιά.. :)
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Ανεμοθραυστης TF

Δημοσίευση από viframa »

Βρηκα αυτο το Link http://www.mgfcar.de/windstop/index.htm" onclick="window.open(this.href);return false; ειναι οι οδηγιες αλλα συμφωνα με αυτο εμενα μου λοιπουν αυτα τα brackets,θα παρω τηλ τον PALA μηπως ξεχασε να μου τα δωσει
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
alexis zr
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 23, 2011 4:25 pm
Τοποθεσία: keratsini
Επικοινωνία:

Re: Ανεμοθραυστης TF

Δημοσίευση από alexis zr »

oxi den kaneis lathos apla eki pou paei o anemothraftis pane kai dio vasis apo tin mesa meria..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες