Τι Δουλεια Κανεις?

Comnunication
dimitris14
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2012 6:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από dimitris14 »

εγω βλεπω να πηγαινω σε κανενα νησι γιατι με το που τελειωσα το σχολειο μπηκα στον στρατο για την θητεια μου και μετα ξεκεινησα σχολη στα καπακια σχεδον και δεν εχω παει πουθενα.εκτος απο λιγο σερρες στην αδερφη μου που σπουδαζει.

Bezan

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από Bezan »

xristos έγραψε:
Bezan έγραψε:
xristos έγραψε:προγραμματηστεις CNC/υποβριχιες αντλιες και χωραφακια....adrea ελα βολο,καπου θα σε βολεψω :P
Πλακα πλακα, φετος θα ενεβει ο τουρισμος στην βολο, σκιαθο σκοπελο θα εχει αρκετο κοσμο
Και εχει και καλο κοσμο ;)

Αντε να απλωθει λιγο προς νοτια ι κινηση

Bezan

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από Bezan »

dimitris14 έγραψε:εγω βλεπω να πηγαινω σε κανενα νησι γιατι με το που τελειωσα το σχολειο μπηκα στον στρατο για την θητεια μου και μετα ξεκεινησα σχολη στα καπακια σχεδον και δεν εχω παει πουθενα.εκτος απο λιγο σερρες στην αδερφη μου που σπουδαζει.
Βολος)))

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Εγώ έχω σπουδάσει ηλεκτρολόγος μηχανικός εγκαταστάσεων αλλά δουλεύω σαν υπεύθυνος μηχανογράφησης σε εταιρία [υπολογιστές συντήρηση,στήσιμο,λειτουργικά,δίκτυα,σελίδες (τα πολύ βασικά μέχρι τώρα)].
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Blademaster007
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Δευ Ιαν 24, 2011 11:06 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από Blademaster007 »

Εγω εχω τελειωσει μηχανικος αυτοκινητων και δουλευω σαν μηχανολογος-συντηρητης σε εργοστασιο!
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας..

Rover 214!!!
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 09, 2012 4:29 pm

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από Rover 214!!! »

Εμπορια καφε......παντως ειδους καφε.επισης οποιος ενδιαφερεται για αγορα εχουμε τις καλυτερες τιμες τις αγορας και προσφερουμε πολυτιμα προιοντα οπως καφες βιολογικης καλλιεργειας κ.α!!!!Πληροφοριες π.μ.
ROVER-Kiss my ash.......Putos!!!!!

dimitris14
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2012 6:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από dimitris14 »

ναι και εγω ευελπιστω να παρω καταλληλη ειδικοτητα και σε λιγα χρονια να περνω μερος σε χειρουργεια.οποιος ενδοιαφερεται στο μελλον... :P
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitris14 την Σάβ Φεβ 16, 2013 2:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Bezan

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από Bezan »

dimitris14 έγραψε:ναι και εγω ευελπιστω να παρω καταλληλη ειδικοτητα και σε λιγα χρονια να περνω μερος σε χειρουεργεια.οποιος ενδοιαφερεται στο μελλον... :P
Γιατρος?

dimitris14
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2012 6:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από dimitris14 »

οχι.μεσα απο αυτη την σχολη μπορεις να περνεις μερος σε χειρουργεια.χειριζεσαι μηχανιματα που περνουν μερος σε χειρουργεια και χωρις αυτα πλεον δεν μπορουν να κανουν τπτ οι γιατροι.

Bezan

Re: Τι Δουλεια Κανεις?

Δημοσίευση από Bezan »

dimitris14 έγραψε:οχι.μεσα απο αυτη την σχολη μπορεις να περνεις μερος σε χειρουργεια.χειριζεσαι μηχανιματα που περνουν μερος σε χειρουργεια και χωρις αυτα πλεον δεν μπορουν να κανουν τπτ οι γιατροι.
Πολυ καλη φαση!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικοινωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες