MG ZR 105 (?)

Sale
Απάντηση
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

MG ZR 105 (?)

Δημοσίευση από crAss »

Πωλούνται τα ακόλουθα:
1. Εκκεντροφόροι piper270 H με ρυθμιζόμενα γρανάζια
2. Εισαγωγή ITG Maxogen αλουμινίου
3. Πλήρης εξάτμιση X-Power (Janspeed) – Χταπόδι 4-2-1 – αγωνιστικός καταλύτης – ενδιάμεσο – τελικό με διπλή απόληξη για χρήση δρόμου
4. Μεταλλική πεταλούδα 52 mm
5. Μεταλλική πολλαπλή εισαγωγής με αντίστοιχα μπεκ από MG ZR 160
6. Koni κίτρινα αμορτισέρ (ρυθμιζόμενα) με ελατήρια χαμηλώματος και bump stops πολυουρεθάνης
7. Μπροστά φρένα από ZR 160 με δίσκους 282 mm χαρακτούς και τρυπητούς EBC, τακάκια EBC Green Stuff σωληνάκια αεροπορικού για όλους τους τροχούς
8. Mπουζοκαλώδια Magnecor KV 85
9. Πίσω προέκταση αεροτομής της X-power
10. Πίσω diffuser της X-power
11. Ζάντες 17 ιντσών (gunmetal grey + chrome) και λάστιχα 1μιση έτους
12. Προβολάκια ομίχλης
13. Καινούργιος υφασμάτινος ουρανός εσωτερικά
14. Φώτα xenon (8000 K)
15. Εργαλειοθήκη χώρου αποσκευών με λογότυπο MG
16. Σετ σηματάκια MG καινούργια σε σακουλάκι (μπροστά γρίλια, πίσω χώρο αποσκευών και σημαιούλες στο πλάι).
17. Πίσω ξύλινη εταζέρα με ηχεία (δίνεται και η «μαμά»)
18. Η μαμά πολλαπλή εξαγωγής να υπάρχει για τυχόν ανταλλακτικά
ΔΩΡΟ αυτοκίνητο MG ZR 105 μαύρου χρώματος, ατρακάριστο, 10/2005 με 172.000 κμ, υπερκυβισμένο στα 1600 κυβικά (προφανώς δηλωμένο 1.4 με το αρχικό μπλοκ να γράφει κανονικά πάνω ότι είναι 1.4), δεν έχει κάψει ποτέ φλάντζα (έγινε αλλαγή στον υπερκυβισμό πριν από 100.000 κμ περίπου), έχει συντηρηθεί ευλαβικά στο συνεργείο του κ. Λούρμπα, έχει δερμάτινο τιμόνι, μεμβράνες αντιηλιακές στα πλαϊνά και πίσω τζάμια και είναι ακόμη το καθημερινό μου αυτοκίνητο με το οποίο κάνω 2000+ κμ ανά μήνα.
Έχει περάσει ΚΤΕΟ το Νοέμβριο του 2013.
Είναι ασφαλισμένο με μικτή ασφάλεια που δεν έχει ενεργοποιηθεί ποτέ από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας.

Η τιμή είναι συζητήσιμη με αρχική τα 2750 €, προτιμώ να το δώσω συνολικά λίγο φθηνότερα από το να μπω στη διαδικασία να βγάλω όλα τα εξτρά και να τα πουλήσω χωριστά και να δώσω το αυτοκίνητο μόνο του 1500 ευρώ...(προφανώς αν είχα το χρόνο τα συνολικά χρήματα θα ήταν περισσότερα)

Μπορείτε να δείτε περισσότερα στο νήμα εδώ:
http://mgclub.forumup.gr/viewtopic.php?t=868" onclick="window.open(this.href);return false;
Σε σχέση με το νήμα αυτό και τις δυναμομετρήσεις εκεί έχει φύγει ο dastek, οπότε οι επιδόσεις είναι λίγο χαμηλότερες.
Life is too short not to...

xristos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 8:52 pm
Τοποθεσία: Βολος
Επικοινωνία:

Re: MG ZR 105 (?)

Δημοσίευση από xristos »

3/6/7/11 περιμενω τιμες σε μηνυμα !!!!!

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: MG ZR 105 (?)

Δημοσίευση από crAss »

Χρήστο για κάποιο καιρό θα προσπαθήσω να τα δώσω όλα μαζί με το αυτοκίνητο, γιατί είναι μπελάς να βγάζω κάποια κομμάτια, ακόμη και αν έτσι σίγουρα θα μπορούσα να βγάλω περισσότερο κέρδος. Έχει εξάλλου τέλη και ασφάλεια ήδη πληρωμένα.
Αν δεν έχω κάποια πρόταση για το αυτοκίνητο συνολικά σε κάποιο καιρό από τώρα θα το συζητήσουμε ξανά.
Επίσης αν βρεις κάποιον ακόμη που θέλει κάποια από τα υπόλοιπα (κυρίως τους εκκεντροφόρους που κοστίζουν πολλά και το ITG) ίσως σας συμφέρει να αγοράσετε συνολικά το αυτοκίνητο από μένα και μετά να το κόψετε και να πάρετε ότι θέλετε...

Γιώργος
Life is too short not to...

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: MG ZR 105 (?)

Δημοσίευση από marbin »

φιλε μου μακαρι να το δωσεισ οπωσ σε βολευει. ;)
αλλα αν δεν τα καταφερεισ εχε με στα υποψισου για τουσ 270 και το itg που οπωσ ξερεισ και
το εχω ξαναπει με ενδιαφερουν. :up:
και το χταποδι επισησ γιατι εγω εχω φτιαγμενη εξατμιση απο εκει και πισω.αν δεν την δωσεισ τελικα που θα ηταν και το
καλυτερο να την παρει καποιοσ ολοκληρη σαν σετ. :up:
στεναχωρηθηκα πραγματικα που καποιοσ δινει τετοιο αυτοκινητο μερακληδικο αλλα προφανωσ θα εχεισ τουσ λογουσ σου. :(
αν θελεισ μου στελνεισ με pm και τισ τιμεσ που θελεισ για τα πραγματακια που σου εγραψα για να εχω μια ιδεα
αν τελικα τα δωσεισ ορφανα.

πραγματικα φιλε δεν σε ξερω αλλα με πειραξε γιατι το αμαξακι ειναι super και θα το παρει κανασ ασχετοσ καφροσ
και θα το καψει.κριμα. :eek: για το αμαξακι.

στειλε μου παντωσ τισ τιμεσ και σε ευχαριστω για το χρονο σου

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: MG ZR 105 (?)

Δημοσίευση από stickers!!! »

Μολις το ειδα ρε φιλε στο car (γιατι δεν μπαινω στο club..) και λεω δεν μπορει του γιωργου θα ειναι αυτο....Ψηνομαι παντος.....Γιατι ψαχνω αμαξι τωρα.....Με εβαλες σε σκεψεις...Πολλες σκεψεις...
Θα σε παρω αυριο να ρθω να το δω...
1.800 vvc 150hp παλια.....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Πώληση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες