polo vw

Sale
Απάντηση
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

polo vw

Δημοσίευση από red_drifter »

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/2074211/" onclick="window.open(this.href);return false;

3800 Euro για ατομα απο το κλαμπ
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
darkangel_mb
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 6:20 pm
Επικοινωνία:

Re: polo vw

Δημοσίευση από darkangel_mb »

φιλε μ αν θες οντως να το πουλησεις πρεπει να κατεβεις στην τιμη καθως στην ιδια τιμη υπαρχουν με 101 αλογα.20 αλογα παραπανω απο το δικο σου ειναι μεγαλη διαφορα και στην ιδια χρονολογια.επειδη και εγω πουλησα προσφατα ενα αμαξι εριξα την τιμη πιο κατω απολους ειδικα ετσι οπως πανε τα πραγματα μπορει να χρειαστει να κατεβεις και κατω απο τα 3500 αν οντως χρειαζεσαι τα χρηματα.εσυ κανονιζεις ομως τα οικονομικα σου εγω απλα μια γνωμη ειπα
Άβαταρ μέλους
antonis132
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 11:07 am
Επικοινωνία:

Re: polo vw

Δημοσίευση από antonis132 »

darkangel_mb έγραψε:φιλε μ αν θες οντως να το πουλησεις πρεπει να κατεβεις στην τιμη καθως στην ιδια τιμη υπαρχουν με 101 αλογα.20 αλογα παραπανω απο το δικο σου ειναι μεγαλη διαφορα και στην ιδια χρονολογια.επειδη και εγω πουλησα προσφατα ενα αμαξι εριξα την τιμη πιο κατω απολους ειδικα ετσι οπως πανε τα πραγματα μπορει να χρειαστει να κατεβεις και κατω απο τα 3500 αν οντως χρειαζεσαι τα χρηματα.εσυ κανονιζεις ομως τα οικονομικα σου εγω απλα μια γνωμη ειπα
πιστευεις οτι αυτο με τα 101 αλογα ειναι καλυτερο;
οταν ξερεις πως μια εταιρεια εχει κατασκευστικα λαθη σε κινητηρα οπως την περιπτωση του κινητηρα ΒΒΖ με τα 101 αλογα δεν θα διαλεξεις αυτον με τα 85 αντι να τρεχεις στα συνεργεια και ας το πληρωσεις και 600Ε παραπανω
Εικόνα
darkangel_mb
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 6:20 pm
Επικοινωνία:

Re: polo vw

Δημοσίευση από darkangel_mb »

ετσι οπως το θετεις φυσικα και θα το εκανα αν ο αλλος ειχε προβλημα απο την κατασκευη του.αλλα με την προυποθεση οτι ξερω αυτο το προβλημα θα πηγαινα σε αυτη τη λυση με τα 85 αλογα.εγω προσωπικα δεν το ηξερα αλλα φανταζομαι οτι ετσι ειναι και οι περισσοτεροι αγοραστες εκει εξω και λειτουργουν κυριως με γνωμονα την τιμη του εκαστοτε αυτοκινητου και οχι τα προβληματα που διαθετουν καθως δεν τα γνωριζουν
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: polo vw

Δημοσίευση από nikolas »

Ας μην χαλάσουμε την αγγελία με άσχετη συζήτηση..αν θέλετε ανοίξτε θέμα αλλού..
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: polo vw

Δημοσίευση από red_drifter »

αλαξα την τιμη σε 3800...

η τιμη για τα ατομα του κλαμπ παραμενει σιζιτισιμη παλι 200Ε κατο απο τν τιμη τς αγγελιας !!!
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πώληση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες