MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Sale
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από viframa »

Παιδες δινω το TF μου μοντελο 2003 τωρα ετσι οπως ειναι τρακαρισμενο μπρος-πισω δεν νομιζω να το θελει κανεις οποτε δινω και ενα καρο ανταλλακτικα που εχει.

τα πιο κυρια

ολοκαινουρια λαστιχα Continental με ουτε 150 χλμ πανω τους,τα ειχα παρει 420 euro 185/55/15 μπροστα και 205/50/15 πισω

Κουκουλα σε αριστη κατασταση

Ζαντες

πορτες

ολο το εσωτερικο απο καθισματα,καντραν,τιμονι,αεροσακους

ΤΟΝ κινιτιρα ειναι κομπλε μολις ειχε βγει απο το σερβις

οτι αλλο θελετε απο κατω ακρομπαρα,ραβδους,αμορτισερ

και σιγουρα εχω ξεχασει πολλα ακομα,δηλαδει περα απο μπροστα προφυλακτηρα και πισω που σπασαν στο τρακαρισμα ολα τα αλλα τα δινω και οποιος γουσταρει δινει και 1.200 και το παιρνει ολο,εγω δεν το εφτιαξα γιατι στον Βωσσο μου ζητησαν 4.800 και στον λουρμπα 6.000
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από red_drifter »

ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙς ΦΩΤΟ Η ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟς ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ Σ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ???

ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ !!!
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από viframa »

οκ αυριο πρωι θα βαλω φοτο γιατι τωρα ειναι βραδυ μολις γυρισα απο δουλεια :)
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 11:32 pm
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από R414 »

Δεν φαινειται απο τις φωτο για τοσο μεγαλη ζημια..Βεβαια ξεγελανε οι φωτο ισως
Παντως πολυ στο κοστολογησαν για μενα με για 2500-3000 φενεται
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από viframa »

Τι να σου πω δεν ξερω και εμενα το ενα συνεργειο μου τα αλλαγε αλιως και το αλλο αλιως,στον Λουρμπα αρχικα μου ειπανε 9000 με το ΦΠΑ :shock: και μετα το κατεβασε στα 6000 τωρα πως ουτε εγω ξερω,και στον Βωσσο μου ειπε 4600-4800
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από nikolas »

Με τι ανταλλακτικά είναι οι τιμές που σου είπανε? Καινούρια ή μεταχειρισμένα γνήσια ή ημιτασιόν? Σου είπαν διαφορά στην τιμή 1200-1400 ευρώ και οι δύο με ίδιας κατηγορίας ανταλλακτικά?
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από viframa »

Παντα μιλαμε για μεταχειρισμενα ανταλλακτικα εκτος απο κανα δυο πραγματα που θα ειναι καινουρια λογω του οτι δεν υπαρχουν μεταχειρισμενα,για καινουρια μην το ψαχνεις καθολου μονο τα φαναρια τα μπροστινα π.χ κανουν 610 Ε το ενα καινουρια.Μεταχειρισμενα θα βαζαν εκτος απο προφυλακτηρα εμπρος (650 Ε καινουριος) και κατι αλλο που δεν θυμαμε.Οχι δεν μου ειπαν τιποτα για ιμιτασιων.Ο λουρμπας ειχε βγαλει ενα κοστολογιο στην αρχη 9000 Ε με ΦΠΑ και μετα το εριξε στα 6000 Ε μολις εμαθε πως η ασφαλιστικη δεν δινει τοσα για κανεναν λογο.Ο Βωσσοσ μου ειπε απο την αρχη 4.600 με 4.800 και μαλιστα πως θα εψαχνε να φερει και καποια πραγματα απο αγγλια για πιο φθηνα.
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από nikolas »

Μάλιστα..περίεργο πάντως μου φαίνεται, που σου είπε αρχική τιμή 4.200 ευρώ παραπάνω για ίδια ανταλλακτικά όπως λες..Και οι δύο όχι οι Λούρμπας και Βώσσος αλλά οι συνεργαζόμενοι φαναρτζήδες τους, είναι άνθρωποι που έχουν εικόνα της αγοράς και τέτοια απόκλιση δεν μπορεί να δικαιολογηθεί.
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: MG TF ΟΛΟ Η ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

Δημοσίευση από viframa »

Ακου και το πιο περιεργο,οταν το κατεβασε ο φαναρτζης του Λουρμπα στα 6000 Ε μου ειπε πως συνενοηθικε 6000 Ε με τον πραγματογνωμονα τις ασφαλιστικης και περιμενε να του πω εγω το οκ να προχωρησει,εμενα ομως κατι με ετρωγε γιατι θεωρουσα πως πρεπει να ειναι πολυ ηλιθιοι εκει στην Victoria να δωσουν 6000 Ε για ενα αμαξι που στην αγορα κανει απο 4500-5000 και ετσι τους πειρα τηλ και μου ειπαν "οχι κυριε εμεις 4.500 δινουμε για να το φτιαξετε" οποτε μαλλον ο αλλος ειχε συνενοηθει τα @@ μου η το πηγενε να βαλω το 1.500 Ε απο την τσεπη μου.
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πώληση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες