Είναι π0uΤ4Ν3ς οι γυναικες ;;;

Pictures-Videos-Funny Stuff
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Είναι π0uΤ4Ν3ς οι γυναικες ;;;

Δημοσίευση από red_drifter »

Κατ αρχάς, συμπονούντες, δεν υπάρχει μάλλον περίπτωση να συμφωνήσει κανένας απόλυτα με αυτά που θα διαβάσει. Αλλά
αφού τα θέλετε, ακούστε τα....

" Όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες ". Σλόγκαν γραμμένο σε λευκώματα, τοίχους, θρανία και στα μυαλά λίγο ή πολύ όλων
των αντρών. Βέβαια, γυναίκες είναι και η μάνα που μας γέννησε, η αγαπημένη μας αδερφούλα, η σεβαστή μας γιαγιάκα,
η όμορφη μας θεία... Εξαιρούνται, θα πεις. Ρε λ@κ@μ@, για τους υπόλοιπους όμως που το λένε αυτό είναι,επομένως
πρέπει να το θεωρείς προσβολή προς εσένα και μάλιστα βαριά. Έτσι ένα σλόγκαν-παρηγοριά των απανταχού πληγωμένων
αρσενικών χάνει το πραγματικό του μήνυμα. Κακό ε;

"Χέσε μας φίλε. Πνεύμα τέτοιο έχουμε δει πολλούς να πουλάνε". ¨Έχετε κάθε δικαίωμα να το πείτε αυτό, γι αυτό ας
προχωρήσω στα πιο φλέγοντα.

Όπως και όλοι οι άντρες, δεν μπορώ να μην παραδεχτώ οτι με παρρησία έχω υιοθετήσει αυτή την άποψη κατά
καιρούς. Ύστερα μάλιστα από μία βαθύτατη ερωτική απογοήτευση με μία θεά (η ωραιότερη γυναίκα επι γης παιδιά...δε
λέω περισσότερα γιατί θα γίνω γελοίος) ένιωσα τόσο αδικημένος, που αυτή τη φράση την άκουγα στα όνειρά μου. Και
όσοι έχετε νιώσει αδικημένοι και απελπισμένοι μέχρι το λαιμό, με νιώθετε απόλυτα. Όλη σου η ζωή διακατέχεται από
ένα μεγάλο γιατί. Γιατί οι γυναίκες είναι πουτάνες;

Εδώ όμως είναι το λάθος παιδιά. Δεν μπορούμε να ζήσουμε χωρίς τις γυναίκες. Ακούγεται πολύ γενικό και πολύ
τετριμμένο, γιατί σίγουρα το έχετε ακούσει και από αλλού. Αλλά όλα μας τα βάσανα ξεκινούν επειδή ποτέ δεν
δεχτήκαμε να καταλάβουμε τι σημαίνει αυτή η ρημάδα φράση. Και για του λόγου το αληθές, προσέξτε έναν αυθεντικό
μισογύνη. Εγώ είχα την τύχη(;) να πέσω σε έναν τέτοιο. Που κατάλαβα ότι είναι; Δεν έχει πάει ποτέ με γυναίκα,
κατηγορεί τις γυναίκες για ό,τι κακό συμβαίνει στη ζωή του, λέει πουτάνα όποια το καλοκαίρι φορέσει κάποιο δροσερό
μπλουζάκι ή είναι εύθυμη και ανοιχτή με τους άντρες και όταν πήγα μια φορά σπίτι του είδα τη μεγαλύτερη έκθεση
τσόντας διεθνώς. Χώρια ότι οι τοίχοι του δωματίου του δεν μου φάνηκαν με κανονικό σοβά. "Αφού οι γυναίκες είναι
έτσι, γιατί δεν το γυρνάς τελικά;" του λέω. "Δεν γίνεται" μου λέει."Δεν νιώθω καμία έλξη για τους άντρες".

Τι συμβαίνει με το παιδί; Απλά. Αρνείται να παραδεχτεί τη φύση του. Και έχει καταντήσει εκεί επειδή πιστεύει ότι
όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες.Εκτός βέβαια αν λέει φίδια. Αλλά εγώ τον κόβω αληθινό. Άλλωστε PLAYBOY διαβάζει
και όχι αδερφοπεριοδικά.

Μετά τη βαθιά απογοήτευση που πέρασα βρέθηκα κοντά σε αυτή τη φάση. Ότι όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες μας
βολεύει και μας δίνει μία πλασματική παρηγοριά. Έτσι όμως κάνουμε το πρώτο βήμα προς το μισογυνισμό και, πιστέψτε
με, παιδιά, είναι μεγάλη κατάντια. Γκόμενα όταν είσαι μισογύνης και δη όταν το δείχνεις δεν πρόκειται να σε
πλησιάσει, διότι θα βρωμάς χυσίλα από τις 10 μαλακίες που θα τραβάς καθημερινά και θα είσαι γεμάτος
καβλόσπυρα. Χώρια ότι ο Δημιουργός έχει προικίσει τα θηλυκά με αλάνθαστο αισθητήριο σε αυτό το θέμα και μόλις
μυριστούν κάτι τέτοιο φεύγουν μίλια μακριά. Ύστερα ως μισογύνης θα καταλήξεις νομοτελειακά σε αδερφή και πες μου,
φιλαράκο μου, δεν είναι κρίμα που γεννήθηκες να τον δίνεις και τελικά να τον παίρνεις; Δεν υπονοώ βέβαια ότι όλοι
οι μισογύνηδες είναι γκει, για να μην παρεξηγηθώ. Άλλωστε και ο μισογυνισμός ιδεολογία είναι, άρα σεβαστός.

Όμως το θέμα είναι σοβαρό και σας παρακαλώ να με ανεχτείτε λίγο ακόμα, ακόμη και αν θεωρείτε ότι το παίζω
κάποιος. Όπως σας είπα, βρέθηκα κοντά σε αυτή τη φάση μετά της αγάπης τη μαχαιριά και αυτό το κατάλαβα γρήγορα
στις σχέσεις μου με τις γυναίκες. Ξαφνικά, έκοψα τη μία μετά την άλλη όσες φίλες είχα και στη σχολή συμμετείχα
μόνο σε παπαροπαρέες. Έφτασα να βλέπω γνωστή και άλλαζα δρόμο. Και κάθε φορά μέσα μου η ίδια
φράση: Πουτάνες! Καρακαριόλες! Και ενώ πριν συμβεί αυτό τύγχανα μίας όμορφης αποδοχής από το γυναικείο φύλο,
ξαφνικά και πολύ σύντομα κατάντησα ένας απομονωμένος παπάρας και εκκολαπτόμενος μισογύνης. Οι παρέες μου
περιορίστηκαν μόνο σε δύο-τρία άτομα, τα οποία τα πήγαινα γιατί μου άρεσε που λέγανε τις γυναίκες πουτάνες.

Όμως τότε φτάνεις στα όρια και οι δονήσεις μέσα σου γίνονται όλο και πιο ισχυρές. Αν δεν καταλάβεις το νόημά τους
τραβάς για τους δρόμους του πουθενά(μεγάλε Μαργαρίτη!). Η επαφή μου με το μισογύνη φίλο μου έδωσε το πρώτο μεγάλο
χαστούκι για να συνέλθω. Όχι, δεν θέλω να γίνω έτσι, όπως και κανένας μας! Ύστερα η οριστική μεταστροφή ήρθε όταν
γνώρισα μία κοπέλα που με στήριξε πραγματικά, ανέχτηκε όλες μου τις παραξενιές και μου έδειξε το λάθος δρόμο που
είχα πάρει και κυρίως, ότι όλες οι γυναίκες ΔΕΝ έιναι πουτάνες. Ποτέ δεν την ερωτεύτηκα, αλλά πάτησα πάνω της και
τη χρησιμοποίησα για σωσίβιο και τώρα πια που το έχει καταλάβει, έχουμε κόψει και μαθαίνω ότι είναι πολύ
σταναχωρημένη. Ε λοιπόν, αυτή παιδιά, έχει κάθε δικαίωμα να λέει ότι όλοι οι άντρες είναι μαλάκες, κατ αντίστοιχο
τρόπο με εμάς.

Τελικά λοιπόν τι ισχύει; Ισχύει ότι είμαστε άνθρωποι, και ως άνθρωποι ακριβώς είμαστε κόκκοι άμμου στην αμμουδιά,
τιποτένιοι, σκάρτοι, εγωιστές, ματαιόδοξοι. Η μόνη διαφορά λοιπόν μεταξύ αντρών και γυναικών είναι στο
περιτύλιγμα. Σκάρτος άντρας ίσον λ@κ@μ@ς και τσογλάνι, σκάρτη γυναίκα ίσον πουτάνα(όχι τόσο μάλιστα η
επαγγελόμενη, αλλά η κυριλλάτη).

Απανταχού μπάκουροι,το ότι γράφω όλα αυτά δεν σημαίνει ότι έχω βρει τη λύση και ότι η καρδιά μου δεν αιμορραγεί
από τα καρφιά που μου έμπηξαν οι γυναίκες. Αλλά ας αφήσουμε επιτέλους, γαμώτο, τον εαυτό μας να νιώσει πραγματικά
όπως θέλει για τις γυναίκες. Είναι πολύ όμορφες οι άτιμες! Και πιστεψτε με, τότε δεν θα μας ξαναβγεί αυτή η φράση
από το βρωμόστομά μας.

Με συντροφικούς χαιρετισμούς,
red drifter :smok:
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Meg@john »

:crazy: τα εχωσε γερα.. :-D
Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
zed
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 15, 2005 11:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zed »

Σωστά όλα αυτά,αλλά χάνει την αξία της η δημοσίευση άν δέν τη στείλεις και εδώ.... :D

http://www.mpakouros.net/
216Si

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

τι ειπες τωρα ρε αδερφε? :shock: :shock: με αφησες λ@κ@μ@....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Οτι και να λες..Οταν φερεσαι καλα στις γυναικες γινονται πουτανες και σε πληγωνουν ασχημα εκει που δεν το περιμενεις..:twisted:

Εγω τουλαχιστον σε δυο μακροχρονιες σχεσεις μου πηρα τα τρια μου και ολα αυτα επειδη εδωσα τα παντα.. :(

Αντιθετα με κοπελα που δεν τρελαινομουν αλλα ημασταν μαζι εγω φαινομουν ο λ@κ@μ@ς και το κωλοπαιδο...και γιατι αυτο..Επειδη ο Νικος δεν ηταν το σκυλακι της και εκανε και πραγματα που ευχαριστουσαν αυτον...Αρα και αυτη πουτανα ειναι..:lol:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Απο αυτα που διαβαζω παραπανω μηπως ειμαι μισογυνης.... :-D

Παντως πορνοπεριοδικο αγορασα χθες..Ειχε το μωρο το Θεμου.. 8)
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
zed
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 15, 2005 11:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zed »

ALEXO4562 έγραψε:Εγω τουλαχιστον σε δυο μακροχρονιες σχεσεις μου πηρα τα τρια μου και ολα αυτα επειδη εδωσα τα παντα.. :(
Τα τρία σου δέν τα πήρες σίγουρα....Είναι τρόπαιο πάνω σε κάποιο τζάκι.Έτσι είναι αυτές,κρατάνε τρόπαια απο τον ευνουχισμό :-D
216Si

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Εγώ πάντως δε με θεωρώ μισογύνη..γιατί αυτό που πιστεύω διαφέρει πολύ από αυτό που εξηγεί ο Νίκος.
Για μένα δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτάνες..ΑΛΛΑ όλες οι γυναίκες (και όταν λέω όλες εννοώ όλες) έχουν μέσα τους την πουτανιά..και με αυτό δεδομένο άλλες την εκδηλώνουν/την βγάζουν προς τα έξω ανάλογα με τις συνθηκες και άλλες όχι..

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

kai egw tha eprepe na imoun misoginis (merikoi kseroun ) alla dn ginomai giati opos kai na exei dn mporeis na valeis oles tis kopeles se ena tsouvali !!!!
opos kai oloi oi antres dn einai malakes kai gourounia etsi dn einai kai oles oi ginaikes poutanes ...
i pragmatikotita einai oti emis tis kanoume an oxi oles tis perisoteres !!!
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Καλα μου παιδια......Επιδει ειμαι εργαζομενος ανθρωπος :shock: :shock: για αυτο και χαθηκα αλλα θα προσπαθησω να επανορθοσω......Νικολα παιδι μου ειναι δυνατον να μην παρεμβω σε μια τετοια συζητηση εγω??????Λοιπον παιδια με 2 κουβεντες οι γυναικες υπαρχουν για να τους τα σκαμε να τους κανουμε ολα τουςτα χατηρια και στο τελος να μας πουλανε.Και αφου μας συμβαινει αυτο με την πρωτη ευκαιρια το ξανακανουμε γιατι κατα βαθος γουσταρουμε και μας ερεσει.....Εμενα το αγαπημενο μου τραγουδι ηταν ενα του συγχωρεμενου Μπονατσου που ελεγε."Μια γυναικα τη ζωη μου παντα την κανονιζε,μια γυναικα στη ζωη μου παντα εμπαινε και αλλωνιζε....."Με τοσα λεφτα που εχω χαλασει για παρτη τους θα ειχα τουρμπισει και οχι μονο αλλα τη να το κανεις.......Προτειμω να μην εχω τουρμπατο αλλα να εχω στο διπλανο καθισμα 2 ωραια μπουτακια 1 ωραιο προσωπακι 2 ωραια ματακια και τα λοιπα.....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φωτογραφίες-Ανέκδοτα-Quiz-Videos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες