Κυριακή 4-3-07

Sports
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

1-2.... 8) 8)
Εικόνα

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Παιδια απλα εγω θα πω κατι που ειπε ενας παλαιμαχος ποδοσφαιριστης που ολοι ξερουμε που επαιζε και τι υποστιριζει δικαιολογημενα ο Δομαζος......Αν και Παναθηναικος ειπε πως αν ο Παναθηναικος δεν αλλαξει το στιλ του και λειτουργει καθε χρονο με τη φαση του παιρνω νεους παιχτες και φτιαχνω ομαδα κτλπ και δεν παρει 3 εμπειρα ονοματα δεν προκειται να δει πρωτη θεση.Οπως και για το ντερμπι ειπε πως ο Ολυμπιακος εχει 3 μοναδες που κανουν τη διαφορα...Αν αυτες οι μοναδες παιξουν θα το παρει το παιχνιδι οπς και αν δεν παιξουν θα ειναι χαζομαρα του Βαζελου να μην τσιμπισει εστω την ισοπαλια......Εγω συμφωνω απολυτα με τις αποψεις του....

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Τζάμπα το χάσαμε!!!Γ@#$ τον μ@λ@κ@ τον Ανατολάκη....
Εικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Το μονο που θα πω ειναι οτι παιξατε πολυ καλα.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα μωρή Πανάθα.. φύλαγε το καλύτερο για το τέλος.. :-D :-D :-D :-D :-D
Και να μην ξεχνάμε και το καθαρότατο πεναλτάκι που κάποιος Κασναφέρης έκλεισε τα μάτια..αν και οφείλω να παραδεχτώ ότι κατά τα άλλα το υπόλοιπο παιχνίδι ήταν πιστεύω 50/50 η διαιτησία.

Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Ουουουουου... :lol: Ενταξει η διαιτησια ηταν καλη αν εξαιρεσουμε το πεναλτι που δεν ηταν και παλι, αλλα ρε ο ΑΝΑΤΟΛΑΚΗΣ δεν μπορουσε να τη διωξει τι ηθελε?? :twisted: Παντως ο Ολυμπιακος ηταν καλυτερος σε ολο το παιχνιδι και με διαφορα κατοχης....
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

ε οχι ρε Νικολα τι να πεις για την διαιτησια τωρα... πιστευω οτι η διαιτισια η αψογη... κ αυτο με προβληματισε...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

gallos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Οκτ 25, 2006 1:56 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gallos »

nomizw oti o anatolakis ekane penalti kai den to edwse...alla eprepe na eixame valei ena gkol!!!tosa tet a tet eixame...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Mimovic έγραψε: Ενταξει η διαιτησια ηταν καλη αν εξαιρεσουμε το πεναλτι που δεν ηταν και παλι,
Θα σε στεναχωρήσω..αλλά η φάση μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να δωθεί ο ΟΡΙΣΜΟΣ του πέναλτι..και δεν είναι μόνο δικά μου λεγόμενα..αλλά από όλους τους δημοσιογράφους που έχω ακούσει μέχρι τώρα εκατέρωθεν..

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

ηταν τοσο καλη η διαιτησια που δεν μπορεις να τον κατηγορεις για ενα λαθος.. αλλα πραγματι ρε γαμοτο ο ανατολακης εκει μπορουσε απλα να την πεταξει εξω... κατι μου βρομαει εμενα...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες