Αθλητικες Διαφωνιες

Sports
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Θεωρώ ότι αν πιάσουμε την απόδοση που οραματίζεται ο Μουνιόθ και αν αποκτήσουμε σταθερότητα τότε να θα είμαστε όχι απλά καλύτεροι αλλά πολύ καλύτεροι..
Είναι τουλάχιστον παραλογισμός όμως Μήτσο να χάνεις έτσι, και την ομάδα που σου έριξε τεσσάρα για την πλάκα της και μπορούσε να σου ρίξει πολύ παραπάνω..να τη λες καφενείο..
Η γνώμη μου για το τι σημαίνει φίλαθλος διαφέρει πάρα πολύ όμως..ποιο το νόημα να στρέφεσαι εναντίον π.χ. παιχτών? αν αυτοί κάνουν ό,τι μπορούν αλλά δεν υπάρχει ενδιαφέρον από τη διοίκηση ή όταν το όλο σύστημα βρωμάει? Θες αντίδραση? μην πας στογήπεδο..όσο πας και πληρώνεις τον Κόκκαλη και τον κάθε Κόκκαλη, όλα είναι καλά γι'αυτόν, γιατί οι εισπράξεις του είναι μια χαρά..Αν όμως σταματήσεις να πηγαίνεις και απέχεις από όλα αυτά μήπως τότε πάρουν το ουσιαστικό μήνυμα?

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

I agree!!!!
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

nikolas έγραψε:Θεωρώ ότι αν πιάσουμε την απόδοση που οραματίζεται ο Μουνιόθ και αν αποκτήσουμε σταθερότητα τότε να θα είμαστε όχι απλά καλύτεροι αλλά πολύ καλύτεροι..
Είναι τουλάχιστον παραλογισμός όμως Μήτσο να χάνεις έτσι, και την ομάδα που σου έριξε τεσσάρα για την πλάκα της και μπορούσε να σου ρίξει πολύ παραπάνω..να τη λες καφενείο..
Η γνώμη μου για το τι σημαίνει φίλαθλος διαφέρει πάρα πολύ όμως..ποιο το νόημα να στρέφεσαι εναντίον π.χ. παιχτών? αν αυτοί κάνουν ό,τι μπορούν αλλά δεν υπάρχει ενδιαφέρον από τη διοίκηση ή όταν το όλο σύστημα βρωμάει? Θες αντίδραση? μην πας στογήπεδο..όσο πας και πληρώνεις τον Κόκκαλη και τον κάθε Κόκκαλη, όλα είναι καλά γι'αυτόν, γιατί οι εισπράξεις του είναι μια χαρά..Αν όμως σταματήσεις να πηγαίνεις και απέχεις από όλα αυτά μήπως τότε πάρουν το ουσιαστικό μήνυμα?
kala kaian paiksei kai i aek stathera kai xoris travmatisomous tha mas vlepeete me to kiali!!!!!
ante nikola logikepsou...
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Και αν εμεις ειχαμε παρει τον Μουνιοθ απο περισυ θα ειχε βαλει μεσα ποιο νωρις κ το Νινι δεν θα ειχαμε παρει καποιους παιχτες και η γιαγια μου θα ηταν τρολευ!!!Ειναι δικαιολογια οι τραυματισμοι αλλα οταν μιλαμε για μεγαλες ομαδες πρεπει να βρίσκουν τρόπο να τα ξεπερνάνε
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

oi travamatismoi einai dikaiologia!
ta an den einai!!!!
sovareutitai re paidia!
deite antikimenika ta pragmata!
an i aek epaize stathera opos epaize sto ch.leauge tha itan me diafora proti!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Ναι "αν"...Έχεις σκεφτεί ότι παίζει ρόλο και η κωλοφαρδία στην πορεία της ΑΕΚ?Και anyway,αν και ο Ολυμπιακός έπαιζε στην ευρώπη σύμφωνα με την δυναμική του ρόστερ του,θα το είχε πάρει...
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Εικόνα
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

machos_si έγραψε:
panagiotis έγραψε: εισαι μαζι μου αλλα οταν σας τα λεμε παρεξηγιεστε...

panagiotis έγραψε:δηλαδη εγω τι λεω; γιατι σας χαλαει οταν σας τα λενε οι αλλοι;
εγω τουλαχιστον εχεις δει οτι συμφονω παντα..
panagiotis έγραψε:α τωρα το παραδεχεστε; διχασμενες προσωπικοτητες... :lol:


παντα το παραδεχομαι... εμενα αυτο που μ'ενοχλει γενικα ειναι οτι για εναν λ@κ@μ@ κοκκαλη βριζουν ολοι τον ολυμπιακο... γιατι εγω ολυμπιακος ειμαι οχι κοκκαλιακος.... το παραδεχομαι οτι στην αρχη το γουσταρα που περναμε τα προταθληματα το ενα μετα το αλλο..δεν στο σαν στεριση μετα απο τοσα χρονια να δω κουπα... αλλα μετα απο καποιο σημειο κατανταει αηδια..να περνεις το προταθλημα με τον χ ψ τροπο κ να βλεπεις οτι η ομαδα σου δεν τραβαει....κ η καταληξη παντα η ιδια.. περνουμε το πρωταθλημα κ εχουν την εντυπωση οτι ειμαστε υπερομαδα...
απλα με εκπλησεις...
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

nikolas έγραψε:ΑΕΚ 1 - 4 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

αυτό δεν ήταν παιχνίδι..όνειρο ήταν..απίστευτη μπάλα από την τριφυλάρα μας..έλα μωρή Πανάθααααααααααααααααααααα
Jeanpoul έγραψε:........ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :dan: :dan: :smt041 :smt041 ΩΧ αμαν τι ειδαμε σημερα....Παλι καλα που ηταν και στο SS1και δεν ηταν σε κανενα ελευθερο καναλι να μην δει ολος ο κοσμος 7 το απογευμα hard core!!!
ενα στοιχο σιγοτραγουδουσα την Κυριακη στο ΟΑΚΑ...

ανεστησες τον πεθαμενο!!!

μεχρι το τελος περιμενα να σκασει μυτη ο Φερεντινος στη σεντρα και να φωναξει
δυνατα ΜΠΑΜ!!! μονο με φαρσα εμοιαζε το παιχνιδι... ποιο παιχνιδι δηλαδη...
απωντες vs πεθαμενοι 1-4...

μονα τους παιζαν τα βαζελια και εμεις καθομασταν και κοιτουσαμε...

εκανα 280 χλμ σπαζοντας το 3μερο μου και το αποτελεσμα; ξανα γυρισα
στο εξοχικο σα βρεγμενη γατα... δεν αξιζω τετοια συμπεριφορα!!! καποιοι
πρεπει να σεβαστουν αυτο τον κοσμο!!!





για παντα ΑΕΚΑΡΑ!!!
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Giati re Panagioti ...??? Den exei dikio to paidi?
As kanei kamia rizikh allagh sthn omada na kratisei kana 2 palious gia organosh paixnidiou kai empiria kai sa valei mesa epitelous pitsirikades....
Kai sto kato kato as xasoume kana 2 xronia protathlimata den tha pathoume kati..... eos otou strosoun oi pitsirikades kai meta na G@M@N3.
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες