Αθλητικες Διαφωνιες

Sports
Απάντηση
panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

i-VTec έγραψε:Ναι "αν"...Έχεις σκεφτεί ότι παίζει ρόλο και η κωλοφαρδία στην πορεία της ΑΕΚ?
αν καποιος δεν πρεπει να μιλαει για κωλοφαρδια.. αυτος ειναι ο βαζελος...

i-VTec έγραψε:αν και ο Ολυμπιακός έπαιζε στην ευρώπη σύμφωνα με την δυναμική του ρόστερ του,θα το είχε πάρει...
...γιατι ειναι γνωστο οτι ο ολυμπΡιακος εχει το καλυτερο ροστερ στην Ευρωπη...
τι αλλο θα ακουσουμε;;; :lol: :lol:
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

Tigraki...!!! έγραψε:Giati re Panagioti ...??? Den exei dikio to paidi?
As kanei kamia rizikh allagh sthn omada na kratisei kana 2 palious gia organosh paixnidiou kai empiria kai sa valei mesa epitelous pitsirikades....
Kai sto kato kato as xasoume kana 2 xronia protathlimata den tha pathoume kati..... eos otou strosoun oi pitsirikades kai meta na G@M@N3.
μαλλον εννοεις τον Μαχο, δεν ειπα οτι δεν εχει δικιο (το αντιθετο) απλα δεν
μπαινω στη λογικη σου, δεν ειναι δικια μου δουλεια το τι θα κανει ο προπονητης
ή ο προεδρος... εγω οπαδος ειμαι και αυτο που θελω ειναι να βλεπω την ομαδα
να προσπαθει και να αποδιδει... να παιζει μπαλα να γουσταρω!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Χρησιμοοιώντας την απαίτηση του Ντίνου να βλέπουμε πιο αντικειμενικά τα πράγματα..έχω να πω Παναγιώτη δεν είναι ρεαλιστικός ο χαρακτηρισμός πεθαμένοι σε μια ομάδα με τέτοια απόδοση σε όλο σχεδόν τον αγώνα..
Εγώ αυτά δεν τα δέχομαι ούτε τα υιοθετώ ούτε για τη μία ούτε για την άλλη ομάδα, όπως δε συμφωνώ με κανένα να πει την ΑΕΚ αεκάκι γιατί παρά τα προβλήματα της είναι μεγάλη ομάδα έτσι είμαι αντίθετος και στην ισοπέδωση μιας μεγάλης νίκης του Παναθηναϊκού στην οποία δε μπορεί να προσάψει κανένας τίποτα.. και εκτός έδρας είμασταν, και διαιτησία σχεδόν άψογη και αντί να ακούσω ένα μπράβο στον Παναθηναϊκό και ας ψάξουμε (αυτούς που τους αφορά) τι έφταιξε για την εμφάνιση τις ΑΕΚ κράζουμε τον Παναθηναϊκό..ε όχι..

υ.γ. εκτός με το πεθαμένος αν ήθελες να περιγράψεις την μέχρι τώρα πορεία του Παναθηναϊκού (στο οποίο βέβαια πάλι δε συμφωνώ αλλά τουλάχιστον είναι πιο ενδεικτικό της ασταθούς πορείας σε αντίθεση με τα τελευταία δύο παιχνίδια)

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

Νικολα τα ιδια λεμε...

εσυ ειχες εστω και στο πισω μερος του μυαλου σου οτι υπηρχε περιπτωση να
νικησετε; ποσο μαλλον με τετοιο σκορ...
το γιατι; γιατι δεν εχετε ομαδα... αυτο λεω, μας βρηκατε για το π**τσ* και
μας ριξατε 4, δεκα φορες να ξαναγινει το παιχνιδι δεν νομιζω να πιστευεις
οτι μπορειτε να το ξανα κανετε, επαιξε πολυ καλα (παρα πολυ καλα) αλλα
εγω το αποδιδω στο οτι τον αφησε η ΑΕΚ, επαιζε μονος του, και εσυ να εμπαινες
θα εβαζες γκολ... οτι πηγενε μεσα εγραφε...

δηλαδη ποτε εγινε ομαδα; Σαββατο απογευμα και ξυπνησε την Κυριακη να
μοιρασει 4αρες; μη τρελενοσαστε... υπομονη!!!
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Παναγιώτη...Μάλλον δεν κατάλαβες το σκεπτικό μου...Με τα αν και αν δεν αποδεικνύεις τίποτα...

Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά,με τις φετινές μεταγραφές πιστεύω έχουμε το καλύτερο υλικό στην Ελλάδα...Ακόμα και από τον ΟΣΦΠ.Αλλά δεν είχαμε ΟΜΑΔΑ,τουλάχιστον μέχρι να αρχίσει να την φτιάχνει ο Μουνιόθ...Και η τεσσάρα ήταν αναμενόμενη κάποια στιγμή...Είναι και το πώς θα σου κάτσει,φάση και γκόλ...Αλλά μη μου λές ότι ο ΠΑΟ ήταν κωλόφαρδος φέτος!Αλίμονο...

Μπορεί και να ήταν αναλαμπή αλλά πιστεύω ότι η ομάδα έχει τρομερό potential...Και όχι μόνο λόγω Νίνη (που θα το κάψουν το παλικαράκι τα κωλο-ΜΜΕ έτσι που λυσσάνε...)!Δεν θα μου προκαλέσει έκπληξη να ρίξουμε και μια τριάρα μέσα στο Καραϊσκάκη να σου πώ...Ή να περάσουμε τη Λάνς...Αλλά βέβαια η χρονιά είναι ψιλο χαμένη,από του χρόνου θα δούμε δουλειά,αν γίνει καλή προετοιμασία και πάρουμε αμυντικούς...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Θα συμφωνήσω στο ότι ο Παναθηναϊκός είχε πολύ άσχημο ξεκίνημα, και αυτό φαίνεται και στο ότι άλλαξε προπονητή, και όπως και να το κάνουμε δε μπορεί η δουλειά του Μουνιόθ να φανεί από τη μία στιγμή στην άλλη..αν τον είχαμε από την αρχή θα ήταν πολύ πιο ευνοϊκά τα πράγματα..όπως ας πούμε είχατε εσείς το Φερέρ όταν έπρεπε..ίσως η 4άρα να μην ειναι ενδεικτική και του μεγέθους της ΑΕΚ και θα συμφωνήσω ότι με μια καλή ΑΕΚ δεν θα έτρωγε έτσι 4άρα..αλλά νομίζω ότι και μια καλή ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό της Κυριακής δεν θα είχε ελπίδες για αποτέλεσμα άλλο από το διπλό..ίσως με 0-2 , 1-2 κάτι τέτοιο..(αυτό είναι προσωπική εκτίμηση..)
Αυτό που λες για το πότε έγινε ομάδα είναι ενδεικτικό της αστάθειας που και εγώ είπα γιατί δε μπορώ να φανταστώ να έρχεται 3-3 με τον ΟΦΗ και 1-4 με την ΑΕΚ..δεν δείχνει αυτό σταθερότητα..αλλά παραδόξως με τη Λανς παρά το αποτέλεσμα είχε καλά δείγματα και παρά το σύντομο των δύο αγώνων ήταν καλός και με την ΑΕΚ..
Πιστεύω πάνω κάτω συμφωνούμε Παναγιώτη απλά με διαφορετικά λόγια..
Για το αποτέλεσμα στο Καραϊσκάκη δε μπορώ να ξέρω γιατί η αστάθεια κατά τη γνώμη μου παραμένει..αυτό που θέλω σίγουρα είναι μια πρόκριση με τη Λανς και μια καθαρή νίκη επί Ολυμπιακού

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

i-VTec έγραψε:Και η τεσσάρα ήταν αναμενόμενη κάποια στιγμή...
ε αμα μου λες αναμενομενη τι να συζητησω; απο που ηταν αναμενομενη
δηλαδη για να καταλαβω; ειμαι 1000% σιγουρος οτι η πιο αισιοδοξη σκεψη
σου για την Κυριακη σταματαγε στο Χ, τωρα μου λες για αναμενομενη νικη
και με 4 γκολ... ημαρτον!!!

i-VTec έγραψε:Αλλά μη μου λές ότι ο ΠΑΟ ήταν κωλόφαρδος φέτος!Αλίμονο...
κωλοφαρδος και μαλιστα με ενα κωλο ΝΑ! με τις εμφανησεις που εκανε
επρεπε να ειναι 7-6ος!!!
i-VTec έγραψε:Μπορεί και να ήταν αναλαμπή, Δεν θα μου προκαλέσει έκπληξη να ρίξουμε και μια τριάρα μέσα στο Καραϊσκάκη να σου πώ...
αναλαμπη τελικα ή αναμενομενη; τα εχετε χαμενα και εσεις οι ιδιοι!!! :lol:
οπως ειπα και στο Νικολα, υπομονη... μην τρελενοσαστε...
ενα απογευμα ηταν παει περασε...
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

nikolas έγραψε:..ίσως η 4άρα να μην ειναι ενδεικτική και του μεγέθους της ΑΕΚ
ισως; δεν ειναι θεμα μεγεθους, τα 4 δεν ειναι η ενδεικτικη κατασταση του
βαζελου οχι της ΑΕΚ..
nikolas έγραψε:και θα συμφωνήσω ότι με μια καλή ΑΕΚ δεν θα έτρωγε έτσι 4άρα..
θα τα ετρωγε δηλαδη αλλα οχι ετσι; Νικολα συγκεντρωσου!!!
nikolas έγραψε:αλλά νομίζω ότι και μια καλή ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό της Κυριακής δεν θα είχε ελπίδες για αποτέλεσμα άλλο από το διπλό..ίσως με 0-2 , 1-2 κάτι τέτοιο..(αυτό είναι προσωπική εκτίμηση..)
Ρε θα μας τρελανετε!!! σε ρωτησα αλλα δεν απαντησες...
panagiotis έγραψε:εσυ ειχες εστω και στο πισω μερος του μυαλου σου οτι υπηρχε περιπτωση να
νικησετε; ποσο μαλλον με τετοιο σκορ...
το πολυ πολυ να ελπιζατε σε κανενα Χ και τωρα μας λετε ιστοριες για αγριους...
nikolas έγραψε:δε μπορώ να φανταστώ να έρχεται 3-3 με τον ΟΦΗ και 1-4 με την ΑΕΚ..δεν δείχνει αυτό σταθερότητα..
αφου δεν μπορεις να το φανταστεις (οχι μονο εσυ) τι μας λετε τωρα; μετα
Χριστο προφητες;;;

nikolas έγραψε:Για το αποτέλεσμα στο Καραϊσκάκη δε μπορώ να ξέρω γιατί η αστάθεια κατά τη γνώμη μου παραμένει..
αλλα αμα κερισετε θα αρχισετε να μας λετε παλι "αναμενομενο" και "λογικο"...

βαζελες be cool!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

:-D

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

Νικολα κοιτα μην κερδισετε τι λανς με 1-0... κ φατε μετα κ 3 απο εμας κ αρχισετε παλι τα δικα σας... παιξατε μπαλα με την αεκ αλλα εισασταν κ λιγο κωλοφαρδοι.. αφου ειχατε 2 σουτ 2 γκολ.... αυτο το λενε κωλοφαρδια ακομα κ στο iss pro.... ημαρτον...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες