Μπράβο στον Άγιαξ της Ηπειρού...Ρόμπα μας έκανε

Sports
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Νικολα την πρωτη κιτρινη ο Zewlakof την πηρε τσαμπα..Για τον Νταη τον Καμπανταη που εκανε τον μαγκα και ταυτοχρονα ο Cezar τον επιασε απο το λαιμο....Αλλα ο Μπριακος αλλου...Στην αποβολη δεν τον βρισκει με το ποδι,αντε να τον ακουμπαει με τον γοφο αλλα ο Καμπανταης εκανε καταδυση για ακομα μια φορα(σε καμια περιπτωση δεν θα εδινα κιτρινη,απο τη στιγμη που τσεκουρια σαν τον Παπασταθοπουλο και τον Τσιριλο δεν πηραν καν,αφηστε το κλαδεμα του Καμπανταη στο δευτερο λεπτο για το κλαδεμα του που εμεινε ατιμωρητο)..

Στο Goal του Τοροσιδη-Cezar,οποιος ξερει απο μπαλα βλεπει οτι δεν ειναι οφσιτε...

Οσο για τα δυο πεναλτι στο ενα ο Καμπανταης εκανε τον βατραχανθρωπο και στο δευτερο με τον Cezar,συμφωνοι οτι τον χτυπαει με τον ωμο δυνατα σαν τζαρτζαρισμα τον Καμπανταη αλλα παλι βουταει...Αν το δεις στο Replay ειναι πεναλτι αλλα δεν εχει λογικη γιατι ο cezar ειχε την μπαλα και οχι ο Καμπανταης και απλα την καλυπτει...

Μην ξεχνατε οτι ο Ολυμπιακος ηταν πολυ ατυχος χθες και μεχρι το 55' που επαιζε στα ισα 11-11,η Αεκ δεν φαινοταν πουθενα...Μια φαση ειχε κανει
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Και κατι αλλο,Παναγιωτη δεν νομιζεις οτι πρεπει να βγαλεις το Μ@λ@κ@ απο την υπογραφη σου..
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

αχαρηστία.. πρώτα βγάζει το φίδι από την τρύπα και μετά μ@λ@κ@ς :-D :-D :-D :smt021

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εγω το μονο που ξερω ειναι οτι ο μ@λ@κ@ς ο Κοκαλης εκανε συμβολαιο στον αλλο μ@λ@κ@ τον Λεμονη για 2,5 χρονια... γ@μω την τρελα μου γ@μω δεν πρεπει να το παρουμε φετος.... αλλα που τετοια τυχη κ να παμε να το χασουμε ολο κ κατι θα κανουνε... εγω πιστευω οτι ολα αυτα γινονται για να το παρει ο ολυμπιακος κ να μας λενε μετα παμε καλα κ ετσι.... μακαρι να βγω ψευτης αλλα δεν το βλεπω......
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

λεει ο Κοκκαλης απο μεσα του.. Αφου με λεμονη παω καλα και πρωταθλημα περνω και κυριως τα τσεπωνω ας ανανεωσω το σοιμβολαιο. Καπως ετσι ειναι πιστευω τα πραματα κακως.... :(
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

ALEXO4562 έγραψε:Και κατι αλλο,Παναγιωτη δεν νομιζεις οτι πρεπει να βγαλεις το Μ@λ@κ@ απο την υπογραφη σου..
δεν νομιζω! νομιζεις εσυ; εχεις να μου προτεινεις κατι; πρεπει να ρωτησω καποιον για την υπογραφη μου;
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

panagiotis έγραψε:
ALEXO4562 έγραψε:Και κατι αλλο,Παναγιωτη δεν νομιζεις οτι πρεπει να βγαλεις το Μ@λ@κ@ απο την υπογραφη σου..
δεν νομιζω! νομιζεις εσυ; εχεις να μου προτεινεις κατι; πρεπει να ρωτησω καποιον για την υπογραφη μου;
oxi re file apla enoei oti den einai mono o mpriakos paixtis ton GAYron alla kai polloi alloi dietites tis.... super (o theos na tin kanei) leauge!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

panagiotis έγραψε:
ALEXO4562 έγραψε:Και κατι αλλο,Παναγιωτη δεν νομιζεις οτι πρεπει να βγαλεις το Μ@λ@κ@ απο την υπογραφη σου..
δεν νομιζω! νομιζεις εσυ; εχεις να μου προτεινεις κατι; πρεπει να ρωτησω καποιον για την υπογραφη μου;
Βασικα Παναγιωτη δεν το ειπα ουτε για να σε προσβαλω,ουτε για να στην πω...Αλλα προκαλεις..Ειλικρινα θα προτιμουσα να δω στην υπογραφη σου ενα Rover Coupe σαν αυτο που ειδα σημερα το πρωι στη Κατεχακη...και οχι τον π@π@ρ@..
Εικόνα

Και κατι τελευταιο...οταν η ομαδα σου νικαει μεσα στην εδρα της με 1-0 και τρωει 2 και στη συνεχεια ενω καταφερνει να φερει το παιχνιδι στα ισια ξανατρωει goal απο τον Ολυμπιακο με παικτη λιγοτερο,δεν πιστευω πως σου φταιει ο διαιτητης αλλα ο Ντεμης και η Βανδη..
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

ALEXO4562 έγραψε:
panagiotis έγραψε:
ALEXO4562 έγραψε:Και κατι αλλο,Παναγιωτη δεν νομιζεις οτι πρεπει να βγαλεις το Μ@λ@κ@ απο την υπογραφη σου..
δεν νομιζω! νομιζεις εσυ; εχεις να μου προτεινεις κατι; πρεπει να ρωτησω καποιον για την υπογραφη μου;
Βασικα Παναγιωτη δεν το ειπα ουτε για να σε προσβαλω,ουτε για να στην πω...Αλλα προκαλεις..Ειλικρινα θα προτιμουσα να δω στην υπογραφη σου ενα Rover Coupe σαν αυτο που ειδα σημερα το πρωι στη Κατεχακη...και οχι τον π@π@ρ@..
Εικόνα

Και κατι τελευταιο...οταν η ομαδα σου νικαει μεσα στην εδρα της με 1-0 και τρωει 2 και στη συνεχεια ενω καταφερνει να φερει το παιχνιδι στα ισια ξανατρωει goal απο τον Ολυμπιακο με παικτη λιγοτερο,δεν πιστευω πως σου φταιει ο διαιτητης αλλα ο Ντεμης και η Βανδη..

apla tora prokalis esi!!!
kaipoli malista!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Παιδια για να ηρεμίσουμε λιγακι!!!
1ον εχουμε δημοκρατια και ο καθένας μπορει να εκφράζει την γνώμη του και την άποψη του ελευθερα!(Ομως η ελευθερια μας τελειωνει εκει που αρχίζει η ελευθερία του άλλου!!!!) :shock: :shock:
2ον όσον αφορα το θεμα της υπαγραφής ο καθένας βάζει οτι θέλει χωρις βεβαια να προκαλει κα να ενοχλει τους υπόλοιπους!!!
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες