Τί ομάδα είστε?

Sports

Τί ομάδα είσαστε?

Ολυμπιακός
23
42%
ΠΑΟ
11
20%
ΑΕΚ
12
22%
Αιγάλεω
1
2%
ΠΑΟΚ
5
9%
ΑΡΗΣ
3
5%
ΗΡΑΚΛΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΑΛΛΟ (τι????)
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 55

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

1-0 χάσαμε..παρά τα προβλήματα του ο Άρης έχει φτιάξει φέτος αξιόλογη ομάδα-δε το λέω για να δικαιολογήσω τη δική μου απλά σαν διαπίστωση..

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Με Mvp τον Βύντρα!Και εγω που δεν ξέρω μπαλα καλυτερα απο αυτον παιζω!!!Ελεος Και με τον Αρη και με την Rapid ουτε να κλοτσησει δεν μπορουσε... :mad: :mad:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

ρε αμάν με το παλικάρι..με τη ψυχολογία να παίξει όταν όλο το γήπεδο τον κράζει..έχει καταντήσει αηδία..σε πια άλλη ομάδα φέρονται φίλαθλοι έτσι, σε ποδοσφαιριστές τους..έχουν φάει ένα κόλλημα και τον βαράνε..ήμαρτον!

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

να χαιρόμαστε παιδιά το αναβαθμισμένο ποδόσφαιρο μας..την Τετάρτη στον αγώνα κυπέλου ΠΑΟΚ 2 - 1 ΠΑΟ όσοι είδατε ή ακουσατε έγιναν τα αίσχη και μιλάμε για σαφή διαμόρφωση αποτελέσματος από τη διαιτησία..
μήπως όμως έγινε αυτό για να χρυσώσουν το χάπι στον ΠΑΟΚ για την επέλαση του Ολυμπιακού με διπλό από την Τούμπα..?!??
και αλήθεια γιατί ενώ για τις περισσότερες Αθηναϊκές ομάδες η Τούμπα είναι από τις δυσκολότερες έδρες, ο Ολυμπιακός τα τελευταία χρόνια περνάει τρένο από εκεί?
και μια ερώτηση..ακούγοντας συχνά το βράδυ ΣΠΟΡ FM, έμεινα έκπληκτος με σχόλια φίλων του Ολυμπιακού ότι η ήττα από τον ΠΑΣ Γιάννενα ήταν αποτέλεσμα του rotation που καλώς εφαρμόζει ο mr Λεμονής..και αναρωτιομουν στην προ-Φερέρ και Μουνιόθ εποχή..ήξερε ο mr Λεμονής το rotation και αν το ήξερε το εφάρμοζε έτσι στην προηγούμενη θητεία του?
σαφώς και δεν έχω πρόβλημα με το Λεμονή (αν και όσα σέρνουν στο Μπάγεβιτσ για αντιεπαγγελματισμό πιστεύω πως τα αξίζει και ο ίδιος) αλλά είναι δυνατόν να σας σερβίρουν ξαναζεσταμένο φαγητό και να είστε και ευχαριστημένοι? δε ξέρω.. :roll:

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εμενα προσοπικα δεν ηταν κ το καλητερο μου η επιστροφη του... το ειχα πει κ παλιοτερα. εγω το μονο που ξερω ειναι οτι ο ολυμπιακος ειναι οτι ο παναθηναικος στο μπασκετ... πολυ μπροστα απο τα ελληνικα στανταρ.... γιατι μπορει σαν ομαδα να μην εχει το καλητερο δεσιμο αλλα σαν μοναδες ειναι πολυ καλητεροι (σχεδον απ'ολους)... ο Ριβαλντο ας πουμε που πολυ τον λενε (παλτο)για την ηλικια του. αν ειναι σε καλη μερα μερα περνει το παιχνιδι πανω του..κ ευτηχως δεν το κανει μονο με της (μικρες ομαδες)....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

μόνο που ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ δεν είναι απλά μονάδες αλλά Ομάδα δεμένη και με τον ίδιο προπονητή εδώ και παραπάνω από 10χρόνια..αλλά πιστεύω γενικά πως το Ελληνικό μπάσκετ στέκεται με αξιώσεις στην Ευρώπη σε αντίθεση με το Ελληνικό ποδόσφαιρο που περιστασιακά μπορεί να κάνει ένα μπαμ αλλά τίποτα παραπάνω..

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

nikolas έγραψε:.αλλά πιστεύω γενικά πως το Ελληνικό μπάσκετ στέκεται με αξιώσεις στην Ευρώπη σε αντίθεση με το Ελληνικό ποδόσφαιρο που περιστασιακά μπορεί να κάνει ένα μπαμ αλλά τίποτα παραπάνω..
δεν διαφωνο σε αυτο που λες αν κ εμενα δεν μ'αρεσει το μπασκετ.. βλεπω την διαφορα..
nikolas έγραψε:μόνο που ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ δεν είναι απλά μονάδες αλλά Ομάδα δεμένη και με τον ίδιο προπονητή εδώ και παραπάνω από 10χρόνια..
δεν ειπα οτι ειναι το ιδιο πραγμα.. αλλα πως εσεις κανετε οτι θελετε στο μπασκετ κ εχετε μονο μερικες αναποδιες.. ετσι κ εμεις στο ποδοσφαιρο...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες