ΜΕΙΩΣΗ ΠΟΙΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Sports
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

DJ Giorgio έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:
DJ Giorgio έγραψε: E οχι και χειρωτεροι οι γαυροι!!!! Αμφιωαλεις οτι εχουμε τιν καλυτερη ομαδα τα τελευταια 10 χρονια? δεν κανει παντα τις καλυτερες μεταγραφες? γενικα ο ολυμπιακος εχει το προφιλ μεγαλης ομαδας! παραδειγμα το οτι δεν βγαζει κατινιστικα δελτια τυπου εχει τελειο προπονητηριο εφτικσε γηπεδο και πολλα αλλα! μονο και μονο που εχει περασει RIVALDO ZIOVANNI KAREMBE ZE ELIAS και τοσοι αλλοι λεει πολλα! Δε θα πω βεβαια που απο τη μερα που παιζουμε στο καραισκακι μας τιμορουν για πλακα!!!! 8 αγωνιστικες την προτη χρονια απο συνολο 14 αν ειναι δυνατον! και για γεγονοτα που δεν εγιναν στο γηπεδο!
δε λεω τιποτε αλλο νομιζω οτι αρκουν!

Οσο για τον ΠΑΟΚ... συμφωνω με τον περρυ!!!
Πρόεδρε αυτού του club, μάλλον αφηρημένος ήσουν όταν διάβαζες την απάντησή μου. Διοτι εγώ είπα για τους οπαδούς οτι είναι χειρώτεροι και εσύ μου απαντάς για την ομάδα. Οσο για την ομάδα δεν είπα οτι δεν ειναι η καλύτερη αλλα και όταν δεν τράβαγε, την βοηθάγανε. Εξ'άλλου στο ποδόσφαιρο, δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος. Παιχνίδι είναι. Γιατι να μην έχουμε και εμείς τις ελπίδες μας; Εαν ήταν να κερδίζει ο καλύτερος σε θέμα υλικού, δεν θα παίζανε στο γήπεδο αλλα θα δίνανε τον τίτλο, στα χαρτιά.
Χμ... Τωρα που το ξαναδιαβασα σα να εχεις δικιο! μαλλον μου εμεινε το ''Οι χειρώτεροι φυσικά ειναι οι γαύροι'' και τα πηρα!!! στα υπολοιπο ποστ σου δεν εχεις και πολυ αδικο! Αν και οι ομαδες του τεος ΠΟΚ εχουν γενικος λιγο βοηθεια...
Ναι, έχουν βοήθεια. Να, για παράδειγμα την προηγούμενη Κυριακή, σπρώχθηκε ο ΠΑΟ στην Καλαμαριά, ωστε με το στανιό να κερδίσει και να καλύψει την ΑΕΚ εως το τέλος του πρωταθλήματος. :wink:
Μy blue car!!!
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες