ΜΕΙΩΣΗ ΠΟΙΝΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Sports
nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 3:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

Αμα ανέβεις ειδοποίησε Παναγιώτη..
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

paidia eipame einai ippalliloi oi antropoi min to kourazoume.giati arage akirothike xtes to goal tou atromitou eno to mats itan 1-0?
giati i aek ebgale anakinosi oti den tis exoun dothei 11 i 12 penalti kathara auti ti sezon?
Εικόνα
panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

nonskatoflore έγραψε:Αμα ανέβεις ειδοποίησε Παναγιώτη..
βασικα δεν ξερω αν θα εχουμε κοσμο στη Τουμπα...
αν εχουμε θα κοιταξω να κανονισω αλλα αν τα καταφερω
θα ειναι με εκδρομη/πουλμαν...
(ανεβενουμε και Θεσ/κη μπαινουμε την ωρα που πεφτει το
ΟΚ για να μπουμε στο γηπεδο και μετα φευγουμε καπακια
για Αθηνα καμια ωρα μετα που αδειαζει το γηπεδο...)
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

silverstyler(spyroshio) έγραψε:paidia eipame einai ippalliloi oi antropoi min to kourazoume.giati arage akirothike xtes to goal tou atromitou eno to mats itan 1-0?
Re C logiko einai... epidi epaizei me ton olympiako :):):)
Oxi vevaia... den eides to video?
2 pextes htan kathara 1misi metro poio mesa apo thn amhna mas... opote opios kai na epoiane thn mpala paly goal tha evaze kai paly offside htane kai paly tha akyronotan to goal.
Mhn eimaste kai fanatikoi re paidia... to sosto na legete...
dhladi ti na poume emeis thn prohgoumenh evdomada pou efage kokkinh o sourer oti h ksanthi eixe plhrosei... oxi fysika... ekane m@l@kia kai bghke sostotata.
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

mitso ama itan opos ta les giati efage porta o epoptis?oeo 8) 8) 8)
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

den ksero re file... afou vlepeis oti trogonte metaksi tous kai oi dietites opote ti psaxnoume kai emeis na vroume...
Εικόνα
nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 3:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

panagiotis έγραψε:
nonskatoflore έγραψε:Αμα ανέβεις ειδοποίησε Παναγιώτη..
βασικα δεν ξερω αν θα εχουμε κοσμο στη Τουμπα...
αν εχουμε θα κοιταξω να κανονισω αλλα αν τα καταφερω
θα ειναι με εκδρομη/πουλμαν...
(ανεβενουμε και Θεσ/κη μπαινουμε την ωρα που πεφτει το
ΟΚ για να μπουμε στο γηπεδο και μετα φευγουμε καπακια
για Αθηνα καμια ωρα μετα που αδειαζει το γηπεδο...)
Καλά εγώ το λεγα για να μη δείρω αμα είναι στο ματς:lol:

Πέραν της πλάκας αν δεν ανέβεις με εκδρομή πες τίποτα..
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

DJ Giorgio έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:Και να κόψουν οι προέδροι τις στρατιές των χαζοπροβάτων, διοτι μετά η κατάσταση γίνεται μπούμεραγκ.
Οι χειρώτεροι φυσικά ειναι οι γαύροι. Και εαν τα τελευταία χρόνια ειναι κάπως ήρεμοι, ειναι επειδή τους δίνουν τα πρωταθλήματα. 8 στα 9 νομίζω. Φαντάζεστε να μην έπερναν αυτά τα (κάλπικα) πρωταθλήματα;
E οχι και χειρωτεροι οι γαυροι!!!! Αμφιωαλεις οτι εχουμε τιν καλυτερη ομαδα τα τελευταια 10 χρονια? δεν κανει παντα τις καλυτερες μεταγραφες? γενικα ο ολυμπιακος εχει το προφιλ μεγαλης ομαδας! παραδειγμα το οτι δεν βγαζει κατινιστικα δελτια τυπου εχει τελειο προπονητηριο εφτικσε γηπεδο και πολλα αλλα! μονο και μονο που εχει περασει RIVALDO ZIOVANNI KAREMBE ZE ELIAS και τοσοι αλλοι λεει πολλα! Δε θα πω βεβαια που απο τη μερα που παιζουμε στο καραισκακι μας τιμορουν για πλακα!!!! 8 αγωνιστικες την προτη χρονια απο συνολο 14 αν ειναι δυνατον! και για γεγονοτα που δεν εγιναν στο γηπεδο!
δε λεω τιποτε αλλο νομιζω οτι αρκουν!

Οσο για τον ΠΑΟΚ... συμφωνω με τον περρυ!!!
Πρόεδρε αυτού του club, μάλλον αφηρημένος ήσουν όταν διάβαζες την απάντησή μου. Διοτι εγώ είπα για τους οπαδούς οτι είναι χειρώτεροι και εσύ μου απαντάς για την ομάδα. Οσο για την ομάδα δεν είπα οτι δεν ειναι η καλύτερη αλλα και όταν δεν τράβαγε, την βοηθάγανε. Εξ'άλλου στο ποδόσφαιρο, δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος. Παιχνίδι είναι. Γιατι να μην έχουμε και εμείς τις ελπίδες μας; Εαν ήταν να κερδίζει ο καλύτερος σε θέμα υλικού, δεν θα παίζανε στο γήπεδο αλλα θα δίνανε τον τίτλο, στα χαρτιά.
Μy blue car!!!
Εικόνα
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

VIDEOMIX έγραψε:
DJ Giorgio έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:Και να κόψουν οι προέδροι τις στρατιές των χαζοπροβάτων, διοτι μετά η κατάσταση γίνεται μπούμεραγκ.
Οι χειρώτεροι φυσικά ειναι οι γαύροι. Και εαν τα τελευταία χρόνια ειναι κάπως ήρεμοι, ειναι επειδή τους δίνουν τα πρωταθλήματα. 8 στα 9 νομίζω. Φαντάζεστε να μην έπερναν αυτά τα (κάλπικα) πρωταθλήματα;
E οχι και χειρωτεροι οι γαυροι!!!! Αμφιωαλεις οτι εχουμε τιν καλυτερη ομαδα τα τελευταια 10 χρονια? δεν κανει παντα τις καλυτερες μεταγραφες? γενικα ο ολυμπιακος εχει το προφιλ μεγαλης ομαδας! παραδειγμα το οτι δεν βγαζει κατινιστικα δελτια τυπου εχει τελειο προπονητηριο εφτικσε γηπεδο και πολλα αλλα! μονο και μονο που εχει περασει RIVALDO ZIOVANNI KAREMBE ZE ELIAS και τοσοι αλλοι λεει πολλα! Δε θα πω βεβαια που απο τη μερα που παιζουμε στο καραισκακι μας τιμορουν για πλακα!!!! 8 αγωνιστικες την προτη χρονια απο συνολο 14 αν ειναι δυνατον! και για γεγονοτα που δεν εγιναν στο γηπεδο!
δε λεω τιποτε αλλο νομιζω οτι αρκουν!

Οσο για τον ΠΑΟΚ... συμφωνω με τον περρυ!!!
Πρόεδρε αυτού του club, μάλλον αφηρημένος ήσουν όταν διάβαζες την απάντησή μου. Διοτι εγώ είπα για τους οπαδούς οτι είναι χειρώτεροι και εσύ μου απαντάς για την ομάδα. Οσο για την ομάδα δεν είπα οτι δεν ειναι η καλύτερη αλλα και όταν δεν τράβαγε, την βοηθάγανε. Εξ'άλλου στο ποδόσφαιρο, δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος. Παιχνίδι είναι. Γιατι να μην έχουμε και εμείς τις ελπίδες μας; Εαν ήταν να κερδίζει ο καλύτερος σε θέμα υλικού, δεν θα παίζανε στο γήπεδο αλλα θα δίνανε τον τίτλο, στα χαρτιά.
Χμ... Τωρα που το ξαναδιαβασα σα να εχεις δικιο! μαλλον μου εμεινε το ''Οι χειρώτεροι φυσικά ειναι οι γαύροι'' και τα πηρα!!! στα υπολοιπο ποστ σου δεν εχεις και πολυ αδικο! Αν και οι ομαδες του τεος ΠΟΚ εχουν γενικος λιγο βοηθεια...
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Tigraki...!!! έγραψε:Re C logiko einai... epidi epaizei me ton olympiako :):):)
Oxi vevaia... den eides to video?
2 pextes htan kathara 1misi metro poio mesa apo thn amhna mas... opote opios kai na epoiane thn mpala paly goal tha evaze kai paly offside htane kai paly tha akyronotan to goal.
Mhn eimaste kai fanatikoi re paidia... to sosto na legete...
dhladi ti na poume emeis thn prohgoumenh evdomada pou efage kokkinh o sourer oti h ksanthi eixe plhrosei... oxi fysika... ekane m@l@kia kai bghke sostotata.
δεν το είδα το παιχνίδι tigraki αλλά επειδή ακούω αρκετά συχνά Σπορ FM όσοι είχαν μιλήσει για το γκολ του Ατρόμητου και φίλοι του Ολυμπιακού είπαν ότι κακώς ακυρώθηκε..ενδεχομένως βέβαια να μην άλλαζε και τίποτα..απλά το σωστό να λέγεται..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες