Διαστημοπλιο??

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
thanos_s
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τετ Μάιος 09, 2007 11:58 pm
Τοποθεσία: @@
Επικοινωνία:

Re: Διαστημοπλιο??

Δημοσίευση από thanos_s »

PaNoSGR έγραψε:ισχυει οτι το crz ειναι ωραιο σε σχεση με αλλα καινουργια αλλα δεν μου αρεσει υβριδιο μπορω να εχω κατι κανουργιο στο περιτυλιγμα αλλα με απλα βελτιωμενο βρωμογκαζο και οχι αυτες τις αηδιες.δεν μπορω να σκεφτομαι το λογο για τον οποιο τα βγαζουν ετσι γιατι αν ηθελαν καθαρο περιβαλλον θα πηγαιναν σε ολες τις εταιριαρες και θα τους ελεγαν ποσους ρυπους βγαζεις τοσους για να εξισσοροπησεις αυτους τους ρυπους ποσα δεντρα χρειαζονται τοσα φυτεψε τα και φροντισε τα αν θες να τα παμε καλα
Το οξυγονο στη γη δεν προερχεται απο τα δαση. :beer:
.

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Διαστημοπλιο??

Δημοσίευση από red_drifter »

thanos_s έγραψε:
PaNoSGR έγραψε:ισχυει οτι το crz ειναι ωραιο σε σχεση με αλλα καινουργια αλλα δεν μου αρεσει υβριδιο μπορω να εχω κατι κανουργιο στο περιτυλιγμα αλλα με απλα βελτιωμενο βρωμογκαζο και οχι αυτες τις αηδιες.δεν μπορω να σκεφτομαι το λογο για τον οποιο τα βγαζουν ετσι γιατι αν ηθελαν καθαρο περιβαλλον θα πηγαιναν σε ολες τις εταιριαρες και θα τους ελεγαν ποσους ρυπους βγαζεις τοσους για να εξισσοροπησεις αυτους τους ρυπους ποσα δεντρα χρειαζονται τοσα φυτεψε τα και φροντισε τα αν θες να τα παμε καλα
Το οξυγονο στη γη δεν προερχεται απο τα δαση. :beer:
αλλα απο την θαλασσα και οχι μονο .........
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Διαστημοπλιο??

Δημοσίευση από PaNoSGR »

ναι ενταξει και η θαλασσα αλλα μην με τρελενεται και τα δεντρα αποροφουν διοξειδιο του ανθρακα και παραγουν οξυγονο.γενικα παντως πολλα μπορουν να γινουν ωστε να διωρθωθει το χαλι που εχει δημειουργηθει.γιατι ας πουμε δεν κανουν αεροσκαφη υβριδικα που μολυνουν τραγικα.γιατι δεν καταργουν ολα τα μουλυσματικα εργοστασια παραωγης ενεργειας και να τα αντικαταστησουν με νεας τεχνολογιας γιατι απλα εχουν κερδος απο τα πετρελαικα παραγωγα.τεσπα ειναι γνωστα σε ολους ολα αυτα και οτι απλα μας δουλευουν αλλα τεσπα...
Εικόνα

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Διαστημοπλιο??

Δημοσίευση από crAss »

PaNoSGR έγραψε:λιγο elise λιγο ενα αλλογνωστο που μου διαφευγει.ο κλεψας του κλεψαντος στην τελικη.
Το σασί και το στήσιμο το έχει επιμεληθεί επίσημα η Lotus.
Life is too short not to...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης