Εξτρα χρήματα χωρίς κόπο

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
Απάντηση
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Εξτρα χρήματα χωρίς κόπο

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Υπάρχει ένα site όπου κάνεις εγγραφή και σου δίνει κάθε μέρα να δεις από 5 - 10 σελίδες (ούτε 5 λεπτά δεν απαιτούνται!!!). Πατάς και μένεις μέσα στη κάθε σελίδα για 30 δευτερόλεπτα και σου δίνει για την κάθε μία που βλέπεις 0,01 $ΗΠΑ.

Τα λεφτά δεν είναι πολλά , εγώ να φανταστείς είχα σε μερικές μέρες γύρω στα 3 ευρώ αλλά αν το προτείνεις και σε άλλους και γραφτούν εκ μέρους σου, τότε παίρνεις χρήματα και για την κάθε σελίδα που πατάνε οι φίλοι σου. Με 10 φίλους μπορείς να παίρνεις 50-55 ευρώ τον μήνα!!!!!!

Είναι απόλυτα ασφαλές και οι πληρωμές γίνονται απευθείας στον τραπεζικό σου λογαριασμό μέσω paypal (το γνωστό web που χρησιμοποιούν όλοι για να κάνουν αγορές μέσω ιντερνετ και παρέχει ασφάλεια).

Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι:
1. να ανοίξεις ένα λογαριασμό στο http://www.paypal.com (για να σου καταθέτουν τα χρήματα) και
2. να κάνεις εγγραφή στην παρακάτω διεύθυνση http://bux.to/?r=jestiar
γράφοντας στο πεδίο Referrer (αν είναι κενό) το jestiar

Υ.Γ.: Αν είσαι πολύ δημοφιλής και έχεις αρκετούς φίλους, μπορείτε να κάνεις το χόμπι σου και να βγάζεις λεφτά εύκολα. Στην αρχή ήμουν δύσπιστος αρκετά, αλλά φίλοι μου το κάνουν ήδη και βγάζουν αρκετά λεφτά.

οποιους γραφτούν κάτω από εμένα τους ευχαριστω εκ των προτέρων μιας και σε καθε πατημα που κανουν θα κερδιζω και εγω 0,01 λεπτά.
Εικόνα

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Κλασσική πυραμίδα...μακριά... (προσωπική άποψη)
Life is too short not to...

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Κι εγώ θα συμφωνήσω με crass...Μακριά από τα "εύκολα λέφτα"...
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες