10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Mουσική-Κινηματογράφος-Θέατρο-Νυχτοπερπατήματα
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Νικολα πειραζει που δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως εννοεις με το παραπανω μηνυμα.Ειρονικα το λες γιατι εγω αυτα που λεω ειναι βασει τηλεορασης και βαση συζητησεων και μακαρι να ειχαν αδικο αλλα τα περισσοτερα ισχυουν
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από nikolas »

Ναι Πάνο ειρωνικό ήταν το μήνυμα (επηρεασμένο και από ένα ανάλογο αστείο που λέγαμε στο ναυτικό :-D ) γιατί η αλήθεια και η ακρίβεια τέτοιων γεγονότων δεν είναι εύκολα επαληθεύσιμη πόσο μάλλον όταν τα πραγματεύονται κυρίως εκπομπές τύπου Χαρδαβέλα, με τις ανεκδιήγητες εκπομπές αναζήτησης εξωγήινων, των κακών και υποχθόνιων ΒΡΙΛ που ζουν υπόγεια στα Βριλλήσια και άλλα τέτοια ευφάνταστα..!!
Αν εξαιρέσεις τα περι οσμίου και χρυσού το πετρέλαιο είναι αυτό που ακούγεται κατά καιρούς ότι υπάρχει σε διάφορα σημεία, αλλά δεν υπάρχει κάποια αξιόπιστη πηγή που να μπορείς να στηριχτείς κατά πόσο ισχύει ή όχι, πόσο μάλλον από την τηλεόραση. Μακάρι να ήταν όλα αυτά αλήθεια, αλλά μέχρι να γίνει μια αξιόπιστη έρευνα ή ακόμα περισσότερο εκμετάλλευση των όποιων κοιτασμάτων, οι εκάστοτε εικασίες απλά θα ακροβατούν μεταξύ μύθου και πραγματικότητας.

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Μαλιστα ενταξει καταλαβαινω οτι δεν θα μπορουσες να τα πιστεψεις αλλα δεν νομιζω οτι μπορει και να μην ισχυουν.Πετρελαιο,ουρανιο τα ηξερα και δεν περιμενα κανεναν φιλο μου και καμοια εκπομπη οταν παπουδες μου λεγανε οτι οι γερμανοι απο κατοχης κιολας αντλουσανε πετρελαιο μπροστα στις παραλιες.Για τα αλλα κραταω την πησινη μου αλλα σε διαβεβαιω οτι μονο χαρδαβελας δεν ηταν ασχετα οτι και να ηταν παλι θα μου κινουσε την περιεργια.
Εικόνα

Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 8:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από Gas fc »

Εγω θα σας πω 9.000.000 λογους να το δεις.
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διασκέδαση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες