10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Mουσική-Κινηματογράφος-Θέατρο-Νυχτοπερπατήματα
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Θα συμφωνησω με αυτο που ειπε ο dim παραπανω η Ελλαδα τις Μελινας Μερκουρη εγινε η Ελλαδα τις τζουλιας αυτο ειναι καταντια και ετυχε να δω και αφιερωμα προχτες για την συγχωρεμενη την Μελινα.Η κατασταση ειναι ενα χαλι μαυρο παλευουν να διορθωσουν τα αδιορθωτα που για να πουμε οτι παμε καπου πρεπει να τα διαλυσουμε και να παμε απο την αρχη.Οσο για το αν κατακτηθηκε η κορυφη του εβερεστ πραγματικα θα ειχα απογοητευτει για οποιον σκεφτηκε ετσι.Και να αντιγραψει η κοπελα τι το πως να βαζει το μπουκαλι εκει που το εβαζε η τζουλια.Ηταν οτι πιο αηδιαστικο εχω δει σε DVD και αν ηθελα να δω κατι πιο ποιοτικο καλυτερα να εβλεπα τσοντα στο Alter πιο πολυ θα με εφτιαχνε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PaNoSGR την Παρ Μαρ 12, 2010 7:15 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από kostas200vi »

serenity έγραψε:[quote="kostas200vi"
ιδικά οι Ιταλιδες.......[/quote]

Άντε πάλι με τις Ιταλίδες... :s Είσαι τελείως καμμένος....!!!! :P :P :P[/quote]
Οχι...... παράδειγμα έφερα..... προτιμώ την Τζούλια και μια Ιταλίδα :P :P
τι να κανω εχουν αυτο το κατι παραπανω........ :roll:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 2:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από serenity »

PaNoSGR έγραψε:Θα συμφωνησω με αυτο που ειπε ο dim παραπανω η Ελλαδα τις Μελινας Μερκουρη εγινε η Ελλαδα τις τζουλιας αυτο ειναι ενα καταντια και ετυχε να δω και αφιερωμα προχτες για την συγχωρεμενη την Μελινα.Η κατασταση ειναι ενα χαλι μαυρο παλευουν να διορθωσουν τα αδιορθωτα που για να πουμε οτι παμε καπου πρεπει να τα διαλυσουμε και να παμε απο την αρχη.Οσο για το αν κατακτηθηκε η κορυφη του εβερεστ πραγματικα θα ειχα απογοητευτει για οποιον σκεφτηκε ετσι.Και να αντιγραψει η κοπελα τι το πως να βαζει το μπουκαλι εκει που το εβαζε η τζουλια.Ηταν οτι πιο αηδιαστικο εχω δει σε DVD και αν ηθελα να δω κατι πιο ποιοτικο καλυτερα να εβλεπα τσοντα στο Alter πιο πολυ θα με εφτιαχνε
:iagree:

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από kostas200vi »

serenity έγραψε:
PaNoSGR έγραψε:Θα συμφωνησω με αυτο που ειπε ο dim παραπανω η Ελλαδα τις Μελινας Μερκουρη εγινε η Ελλαδα τις τζουλιας αυτο ειναι ενα καταντια και ετυχε να δω και αφιερωμα προχτες για την συγχωρεμενη την Μελινα.Η κατασταση ειναι ενα χαλι μαυρο παλευουν να διορθωσουν τα αδιορθωτα που για να πουμε οτι παμε καπου πρεπει να τα διαλυσουμε και να παμε απο την αρχη.Οσο για το αν κατακτηθηκε η κορυφη του εβερεστ πραγματικα θα ειχα απογοητευτει για οποιον σκεφτηκε ετσι.Και να αντιγραψει η κοπελα τι το πως να βαζει το μπουκαλι εκει που το εβαζε η τζουλια.Ηταν οτι πιο αηδιαστικο εχω δει σε DVD και αν ηθελα να δω κατι πιο ποιοτικο καλυτερα να εβλεπα τσοντα στο Alter πιο πολυ θα με εφτιαχνε


:iagree:
Υπερβολές, όπως πάντα τα ισοπεδώνουμε όλα. :smt012
:smt012
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 2:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από serenity »

kostas200vi έγραψε:
serenity έγραψε:
PaNoSGR έγραψε:Θα συμφωνησω με αυτο που ειπε ο dim παραπανω η Ελλαδα τις Μελινας Μερκουρη εγινε η Ελλαδα τις τζουλιας αυτο ειναι ενα καταντια και ετυχε να δω και αφιερωμα προχτες για την συγχωρεμενη την Μελινα.Η κατασταση ειναι ενα χαλι μαυρο παλευουν να διορθωσουν τα αδιορθωτα που για να πουμε οτι παμε καπου πρεπει να τα διαλυσουμε και να παμε απο την αρχη.Οσο για το αν κατακτηθηκε η κορυφη του εβερεστ πραγματικα θα ειχα απογοητευτει για οποιον σκεφτηκε ετσι.Και να αντιγραψει η κοπελα τι το πως να βαζει το μπουκαλι εκει που το εβαζε η τζουλια.Ηταν οτι πιο αηδιαστικο εχω δει σε DVD και αν ηθελα να δω κατι πιο ποιοτικο καλυτερα να εβλεπα τσοντα στο Alter πιο πολυ θα με εφτιαχνε


:iagree:
Υπερβολές, όπως πάντα τα ισοπεδώνουμε όλα. :smt012
:smt012
Όπως το πες... τα 'χουμε ισοπεδώσει όλα, για αυτό πάμε κατά διαόλου... Γιατί έχουμε τρεις μέρες τώρα που ασχολούμαστε με το ... της Τζούλιας, λες και δεν έχουμε πιο σοβαρά ζητήματα να ασχοληθούμε λες και δε βλέπουμε τι γίνεται γύρω μας...!

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Υπερβολες καλα πλακα με κανεις οπως λενε και οι φιλοι μου Θεσσαλονικοις.Εχω συζητησει με φιλους τον τελευταιο καιρο θες να σου πω οτι ο καθε Ελληνας αντι να χρωσταει 30000 ευρω απο τον αγεννητο μεχρι τον πεθαμενο θα επρεπε να εχει ο καθενας 9800000.Οσμιο,χρυσος,πετρελαιο και ουρανιο δουλευε φορολογουμενε για να καθεσε πανω σε εκατομμυρια και κανεις να μην ασχολειτε με αυτα και απλα καθεσε και γινεσε το που..... κι τις Ευρωπαρας.Πες μου αν δεν σου αρεσει η υπερβολη να σου πω και σε ποιες περιοχες ειναι το καθε τι για να δουμε.Σημειωτεων 1γραμμαριο οσμιο 17000€ 100γραμμαρια οσμιο στελνουν πυραυλο στο φεγγαρι.
Εικόνα

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από kostas200vi »

serenity έγραψε: Όπως το πες... τα 'χουμε ισοπεδώσει όλα, για αυτό πάμε κατά διαόλου... Γιατί έχουμε τρεις μέρες τώρα που ασχολούμαστε με το ... της Τζούλιας, λες και δεν έχουμε πιο σοβαρά ζητήματα να ασχοληθούμε λες και δε βλέπουμε τι γίνεται γύρω μας...!
Γιατι εχει τιποτα το .... της Τζουλιας, εγω μια χαρα το ειδα, ξυρισμενο, προσεγμενο ......... :P :P :P
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από DimTf160+ »

kostas200vi έγραψε:
serenity έγραψε: Όπως το πες... τα 'χουμε ισοπεδώσει όλα, για αυτό πάμε κατά διαόλου... Γιατί έχουμε τρεις μέρες τώρα που ασχολούμαστε με το ... της Τζούλιας, λες και δεν έχουμε πιο σοβαρά ζητήματα να ασχοληθούμε λες και δε βλέπουμε τι γίνεται γύρω μας...!
Γιατι εχει τιποτα το .... της Τζουλιας, εγω μια χαρα το ειδα, ξυρισμενο, προσεγμενο ......... :P :P :P
ναι,το περασε με Tech Wax της Meguiars και το νερο γλυστραει επανω... :P :P

serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 2:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από serenity »

DimTf160+ έγραψε:
kostas200vi έγραψε:
serenity έγραψε: Όπως το πες... τα 'χουμε ισοπεδώσει όλα, για αυτό πάμε κατά διαόλου... Γιατί έχουμε τρεις μέρες τώρα που ασχολούμαστε με το ... της Τζούλιας, λες και δεν έχουμε πιο σοβαρά ζητήματα να ασχοληθούμε λες και δε βλέπουμε τι γίνεται γύρω μας...!
Γιατι εχει τιποτα το .... της Τζουλιας, εγω μια χαρα το ειδα, ξυρισμενο, προσεγμενο ......... :P :P :P
ναι,το περασε με Tech Wax της Meguiars και το νερο γλυστραει επανω... :P :P
:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από nikolas »

PaNoSGR έγραψε:Υπερβολες καλα πλακα με κανεις οπως λενε και οι φιλοι μου Θεσσαλονικοις.Εχω συζητησει με φιλους τον τελευταιο καιρο θες να σου πω οτι ο καθε Ελληνας αντι να χρωσταει 30000 ευρω απο τον αγεννητο μεχρι τον πεθαμενο θα επρεπε να εχει ο καθενας 9800000.Οσμιο,χρυσος,πετρελαιο και ουρανιο δουλευε φορολογουμενε για να καθεσε πανω σε εκατομμυρια και κανεις να μην ασχολειτε με αυτα και απλα καθεσε και γινεσε το που..... κι τις Ευρωπαρας.Πες μου αν δεν σου αρεσει η υπερβολη να σου πω και σε ποιες περιοχες ειναι το καθε τι για να δουμε.Σημειωτεων 1γραμμαριο οσμιο 17000€ 100γραμμαρια οσμιο στελνουν πυραυλο στο φεγγαρι.
Σηκωθείτε από καρέκλες, κρεβάτια ντιβανοκασέλες και τηλεφωνήστε για να πάρετε τώρα μόνο με 29,90: ποιοι ζουν ανάμεσα μας, όλη η αλήθεια για Νεφελίμ Ελοχίμ και Ολύμπιους Ελ τι μήνυμα στέλνει ο Βλαδίμηρος στους Δυτικούς και δώρο δύο μπρατσάκια :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διασκέδαση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες