Rover με τα μπουνια ??

General board
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από nikolas »

προειδοποιηθήκατε και οι δύο να ρίξετε τους τόνους, και να σταματήσετε τις προσβολές εκατέρωθεν..

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από R414 »

Η φραση δεν ειμαι εγω ο προβληματικος δεν πηγαινε σε σενα ...Στο μοτερ μου πηγαινε και στα rover..
Λυπαμαι δεν εισαι για συζητηση και το δειχνεις απο το πως απαντας και με 0 επιχειρηματα
Αν ακομα πιστευεις οτι το αμαξι μου δεν το προσεχω περνα να δεις με τα ματια σου φιλε μου τι αμαξι εχω.Το 1ο μου rover ναι δεν μπορω να πω οτι ηταν αψογο αλλα παρολο που το σκιζα το προσεχα και καθε τοσο εκανα τα απαιραιτητα για να ειναι σε πληρη λειτουργικη κατασταση kai για 4 χρονια το υποστηριζα τρομερα αλλα πλεον εχει καπνισει η μυτη μου..
Η συζητηση μαζι σου ληγει εδω γιατι πολυ απλα δεν εχει νοημα μαζι σου
Οσο για το τι αμαξι μου αξιζει ασε να το ξερω μονο εγω και μη λες πολλα γιατι η ασχετοσυνη σου κανει μπαμ-δε πεφτω στο επιπεδο να σε χαρακτηρισω γιατι το χρονο μου θα χασω οπως με την εκβαση της συζητησης μαζι σου...
:down:
υ.γ Παντως μπες στο κοπο και ψαξε για τη λιστα και ρωτα μερικους μηχανικους να δουμε τι θα σου πουν ετσι για το γαμωτο της υποθεσης αφου επιμενεις γιατι βλεπω να σε λιτζαρει κανας hondakias με τα μαργαριταρια που πετας...

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από marbin »

συνεχιζεισ να με προσβαλεισ και να με λεσ ασχετο.και οσο αν το εγραψεσ για μενα η οχι θα σου πω οτι δεν μιλασ
σε δεκαχρονο και να αφησεισ τισ πονηριεσ κατα μεροσ.εχω συναντησει στη ζωη μου και αντιμετωπιση πολλουσ
σαν και σενα. :down:
και μετα συμπληρωνεισ οτι και η συζητηση μαζι μου δεν βγαζει πουθενα και χανεισ το χρονο σου.
ε δεν εισαι καλα.καθολου καλα.κοιταξε το μην γινει χειροτερο.

θα ζητησω καταρχην συγγνωμη απο ολα τα παιδια ειτε με συμπαθουν ειτε οχι που τουσ εβαλα
σε αυτο το κοπο να διαβασουν αυτεσ τισ βλακειεσ.γιατι εγω στη ζωη μου οταν κανω λαθοσ
εχω μαθει να ζηταω συγγνωμη.εκτοσ απο εναν φυσικα που δεν παιρνω πισω τιποτα. :flam:

και απο σενα νικολα που μου εδωσεσ βημα να μιλησω στο forum σου εστω και ανωνυμα θα ζητησω δυο φορεσ συγνωμη που ξεφυγα.και λιγα μασ ειπεσ.
αν το θεωρεισ σωστο να σβησεισ οτι εγραψα για να το συμμαζεψεισ καπωσ πραψε οτι ειναι σωστο.

keep ROVERing παιδια και μην ακουτε τιποτα.
ολοι τα βριζουν τα rover αλλα οσοι ειχαν η εχουν ειναι μαζι τουσ πανω απο 15 χρονια και συνεχιζουν.
αυτο τα λεει ολα.και δεν ειναι μονο η αγαπη.
οσο και να αγαπασ κατι αν ματωνει η τσεπη σου το ξεφορτωνεσαι ΑΜΕΣΑ.δεν ξαναπαιρνεισ το ιδιο.

:bow: rover-mg :bow:

JohnnybOlsi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Δευ Σεπ 19, 2011 12:24 pm
Τοποθεσία: Πυργος
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από JohnnybOlsi »

:battle:


. ...o :-D
Εικόνα
Sli 1.4 103 PS stock

ANTKX
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Τρί Ιουν 12, 2012 10:51 am
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από ANTKX »

Δεν έχει νόημα να τσακωνόμαστε σε ξένο αχυρώνα Δεν φτιάξαμε τα Rover μας τα επιλέξαμε . Ότι και να λένε οι άλλοι για τα Rover μας εμείς απλά υπερασπιζόμαστε την επιλογή μας . Όσο και αν υπάρχει αρνητικό προηγούμενο για ζημιές το τι ζημιές θα αντιμετωπίσουμε είναι και θέμα τύχης και θέμα των μηχανικών μας .από τη μικρή εμπειρία μου στο θέμα του αυτοκινήτου δεν βρίσκω σκόπιμο να λέω ότι έκανα καλύτερη επιλογή από κάποιον άλλο αφού ακόμα και ένα ακριβώς ίδιο μοντέλο μπορεί να βγάλει διαφορετική συχνότητα προβλημάτων αφού αυτά αποτελούν πολυπαραγοντικό ζήτημα που είναι πέρα από τον έλεγχο μας για αυτό και πάντα εύχομαι σε όλους καλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα. R414 μας εύχομαι να μην κάψουμε για τα επόμενα 10 χρόνια άλλη φλάντζα !!
Rover 216-416 GSI(200-400XW, R8) 89-95 για πάντα !!!

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από R414 »

ANTKX έγραψε:Δεν έχει νόημα να τσακωνόμαστε σε ξένο αχυρώνα Δεν φτιάξαμε τα Rover μας τα επιλέξαμε . Ότι και να λένε οι άλλοι για τα Rover μας εμείς απλά υπερασπιζόμαστε την επιλογή μας . Όσο και αν υπάρχει αρνητικό προηγούμενο για ζημιές το τι ζημιές θα αντιμετωπίσουμε είναι και θέμα τύχης και θέμα των μηχανικών μας .από τη μικρή εμπειρία μου στο θέμα του αυτοκινήτου δεν βρίσκω σκόπιμο να λέω ότι έκανα καλύτερη επιλογή από κάποιον άλλο αφού ακόμα και ένα ακριβώς ίδιο μοντέλο μπορεί να βγάλει διαφορετική συχνότητα προβλημάτων αφού αυτά αποτελούν πολυπαραγοντικό ζήτημα που είναι πέρα από τον έλεγχο μας για αυτό και πάντα εύχομαι σε όλους καλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα. R414 μας εύχομαι να μην κάψουμε για τα επόμενα 10 χρόνια άλλη φλάντζα !!
Eiναι σαν να ευχεσαι να πιασουμε το τζοκερ αυτη η ευχη...

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από kostas200vi »

Πλάκα έχετε....... :-D
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από R414 »

:-D
Eσυ δε λες τπτ για το διαμαντι k series? :P

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από kostas200vi »

Εγώ δεν ξέρω από k series..... τώρα μαθαίνω.... από αυτά που διαβάζω εδώ και μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα :shock: έχω τέτοιο διαμάντι μοτέρ και δεν το ήξερα ?
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Rover με τα μπουνια ??

Δημοσίευση από R414 »

Μαλιστα κυριε να σκισετε τα πτυχια σας δημοσιως!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: lyfechemist02 και 15 επισκέπτες