ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!

General board
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stickers!!! »

akaliptos_ZR έγραψε:Makria apo TZWRTZH....to synergeio tou einai to xeirotero synergeio pou exo mpei pote. Eixa paei gia mia apli topothetisi ekkentroforon kai oi asxetoi prospathousan na mou xronisoun tous ekkentroforus xoris to moirometro. Entwmetaksy, sta xartia tis PIPER elege rita: DO NOT TRY TO INSTALL THESE CAMS WITHOUT THE REQUIRED TOOLS.

Alla fysika stin ellada oloi kanoun tous kseroles kai peiramatizontai stin periousia mas.

MAKRIA OLOI....opoios thelei full story, apo konta.

p.s Poly kalos eina o lourbas kai egine me ta xronia poly filos mou. Opote an thelei kaneis kati mporei na mou steilei pm kai na pame mazi. An8ropos timios, sostos kai filikos, pou se kanei na niotheis sigouria. Panw apola omos, den se vlepei san pelati pou tha tou doseis ta lefta sou.

Apla apsogos..





ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΖΩΡΤΗ!!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΟΡΥ P.M
1.800 vvc 150hp παλια.....
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

rover216si έγραψε:
akaliptos_ZR έγραψε:Makria apo TZWRTZH....to synergeio tou einai to xeirotero synergeio pou exo mpei pote. Eixa paei gia mia apli topothetisi ekkentroforon kai oi asxetoi prospathousan na mou xronisoun tous ekkentroforus xoris to moirometro. Entwmetaksy, sta xartia tis PIPER elege rita: DO NOT TRY TO INSTALL THESE CAMS WITHOUT THE REQUIRED TOOLS.

Alla fysika stin ellada oloi kanoun tous kseroles kai peiramatizontai stin periousia mas.

MAKRIA OLOI....opoios thelei full story, apo konta.

p.s Poly kalos eina o lourbas kai egine me ta xronia poly filos mou. Opote an thelei kaneis kati mporei na mou steilei pm kai na pame mazi. An8ropos timios, sostos kai filikos, pou se kanei na niotheis sigouria. Panw apola omos, den se vlepei san pelati pou tha tou doseis ta lefta sou.

Apla apsogos..





ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΖΩΡΤΗ!!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΟΡΥ P.M
Mou fainete pos me toses istories gia ton apateona tha mporousame na ekdosoume vivlio....
antoni400t
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Ιαν 17, 2005 3:49 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από antoni400t »

Οχι δεν εχω προβλημα να ειναι στον πειραια.Απλα να βρω εναν καλο μαστορα να το φτιαχνω.
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

στο Βωσσο παιδια στο Βωσσο! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Fotis 416 έγραψε:στο Βωσσο παιδια στο Βωσσο! 8)
Ston Lourba paidia, OLOI LOURBA...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

Ρε φιλε ακαλυπτε εγραψες για τον Λουρμπα δεν σε βλεπει σαν παλετη που θα δωσεις τα λεφτα του!!!!Μολις μου ηρθε ενα E-mail οτι ο κυριος Λουρμπας εφτιαξε σελιδα στο internet και εφτιαξε και mgclub!!!!Δηλαδη τι θελει να κανει ο κυριος Λουρμπας να παρει τα μελη απο το δικο μας club!!!Δηλαδη αν καποιος αλλος μηχανικος φτιαξει και αυτος Club για Rover να βγαλουμε και το Rover και να στειλει E-mail να παρει και τα υπολοιπα μελη???????αν δεν μας εβλεπε σαν χρηματα θα ερχοταν να μας γνωρισει απο κοντα και να μας κανει να τον επισκεφτουμε!!!!οχι να παιρνει τα μελη ενος Club που ειναι το πρωτο(παει και τελειωσε) στην ελλαδα!οποιος αλλος θελει να φτιαξει Club δικαιωμα του!!!!!Ητανε κατι που σαν επαγγελματιας και μονο δεν επρεπε να το κανει!!!!!να στελνει Ε-mail στα μελη ενος Club MG-Rover για την ιδρυση ενος αλλου????? ασχετα με το που παω εγω το αμαξι για service!!!!και ο Βωσσος να ηταν τα ιδια θα ελεγα!!!!!
Rover Turbo Power
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

8) :o :(
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Fotis 416 την Πέμ Φεβ 17, 2005 12:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Dimis 414
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 11:18 pm
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimis 414 »

Ρε παιδιά χαλαρώστε λιγάκι. Ο καθένας γράφει τις απόψεις του για τα συνεργεία. Όπως εκείνος πιστεύει ότι του συμπεριφέρονται. Τώρα για την κίνηση του Λούρμπα να φτιάξει δικό του club δεν την γνωρίζα. Από τον Κωνσταντίνο την έμαθα, και συμφωνώ και εγώ με όσα λέει.
Προσωπικά ξεκίνησα τα service στον Λούρμπα γιατί άκουσα καλά λόγια για αυτόν, από 2 φιλαράκια μου, ο ένας με 220 και ο άλλος με 214, και συνεχίζω να ακούω. Επίσης φιλαράκι πηγαίνει στον Ξένο με 25, επίσης ευχαριστημένος. Εγω τον τελευταίο καιρό είμαι στον Βόσσο, επίσης πολύ ευχαριστημένος από την σωστή δουλειά του. Δεν νομίζω οτι θα βγάλουμε άκρη με αυτή την συζήτηση.
Εικόνα


...English Power !
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

Συμφωνω και γω απολητα φιλε Δημητρη!! ο καθενας λεει την γνωμη του! απλα δεν θα θελα να υπερβαλουμε στα αρνητικα σχολεια! αυτα μονο με pm η απο κοντα! Βεβαια δεν εχει υπερβαλει κανενας ως τωρα απλα το λεω για να μη γινει κατι τετοιο στο μελλον!! :wink:
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

ρε παιδια ναι εχετε δικιο.εγω δεν εχω σκοπο να τσακωθω με κανεναν απο δω μεσα γιατι ολοι εχουμε την ιδια αγαπη αλλα δεν γινεται να παιζει τοση ειρωνια.εγω την γνωμη μου ειπα και δεν προετρεψα κανεναν να παει στο Βωσσο!αδικο εχω?συγνωμη για ολα τα υπολοιπα μελοι του κλαμπ!!!
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες