ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!

General board
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!

Δημοσίευση από stickers!!! »

ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ.......
ΚΑΛΕΣ???
ΚΑΚΕΣ?????
1.800 vvc 150hp παλια.....

angel
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 9:05 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Γλυφαδα-Λαγονησι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angel »

ΚΑΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ...
clio 1.4
:rally:

http://www.greekrenaultclub.gr" onclick="window.open(this.href);return false;

Κάλλιο μπαίνε με τις πόρτες παρά ίσια σαν τις κότες

ΚΙΜΙ #1

P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

LOURBAS-LOURBAS!!!!! 8)
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!

konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

Εγω παιδια παω στον Βωσσο!!!!!πολυ φιλικα τα παιδια και απο δουλεια αριστη!!!ειμαι πολυ ευχαριστημενος εχουν μερακι και χαιρονται οταν φτιαχνουν κατι!!!!!οταν πηγα σε εναν αλλο γιατι ηταν κλειστος κοντεψε να μου αλλαξει φλαντζα κεφαλης επειδη ειχε καει ο θερμοστατης και ανεβαζε θερμοκρασια!!!!Μονο που δεν τον χτυπησα οταν μου ειπε οτι θελει 3 μερες το αμαξι!!!!Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τον Βωσσο!!!!!
Rover Turbo Power

Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Καλός είναι και ο Ξένος που πάω εγώ συνήθως... Κακός είναι ο Τζώρτζης... Δεν θα επεκταθώ περισσότερο. Προσωπικές απόψεις φυσικά... Όποιος θέλει λεπτομέρειες ας μου στείλει pm.
I am proud that i was driving a Rover.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Rolcar: όταν σκας 100+ευρώ για αλλαγή 2 τσιμουχάκια εκκεντροφόρου και τελικά χάνει πάλι λάδι..και δεν διαπιστώνουν κατά την εργασία και ότι ο ιμάντας χρονισμού είναι φθαρμένος πόσο ευχαριστημένος να είσαι παρόλο που προσφέρθηκαν να το ξαναεπισκευάσουν? μη ξεχνάμε μοτέρ είναι δεν είναι τάπα βενζίνης να την ανοίγουμε κάθε τρεις και λίγο.
Φώτας: απ'οτι φαίνεται σε εργασία οκ αν και μια φορά έχω πάει αλλά για "χοντρή" δουλειά όσο για τα ανταλλακτικά του άλλα είναι σε οκ τιμές και άλλα είναι ακριβούτσικα

Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Makria apo TZWRTZH....to synergeio tou einai to xeirotero synergeio pou exo mpei pote. Eixa paei gia mia apli topothetisi ekkentroforon kai oi asxetoi prospathousan na mou xronisoun tous ekkentroforus xoris to moirometro. Entwmetaksy, sta xartia tis PIPER elege rita: DO NOT TRY TO INSTALL THESE CAMS WITHOUT THE REQUIRED TOOLS.

Alla fysika stin ellada oloi kanoun tous kseroles kai peiramatizontai stin periousia mas.

MAKRIA OLOI....opoios thelei full story, apo konta.

p.s Poly kalos eina o lourbas kai egine me ta xronia poly filos mou. Opote an thelei kaneis kati mporei na mou steilei pm kai na pame mazi. An8ropos timios, sostos kai filikos, pou se kanei na niotheis sigouria. Panw apola omos, den se vlepei san pelati pou tha tou doseis ta lefta sou.

Apla apsogos..

antoni400t
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Ιαν 17, 2005 3:49 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από antoni400t »

Παιδια να σας ρωτησω που να παω το rover?μενω πειραια και δεν ξερω καν που εχει καποια αντιπροσωπεια.

silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Λοιπον αν πας σε αντιπροσωπεια ενα ειναι σιγουρο θα σου πιασουν το κ.... οποτε περιμενε μεχρι την συναντηση την αλλη κυριακη και τα λεμε απο κοντα εκτος αν ειναι κατι επειγον

P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

KOITA ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ TO JUMBO ΝΟΜΙΖΩ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΛΑΜΠΡΑΚΗ.ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ...
ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΛΥΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ.ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ, ΑΝ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΑΝ ΤΑ 4.... ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ?ΝΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΙΣ ΚWLOTRIXES ΣΟΥ? :arrow: :;T :;T :;T :;T :;T :;T :;T
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 11 επισκέπτες