ώρα να σας αποχαιρετήσω..

General board
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Ζωη για το αμαξι δεν μπορω να πω και πολλα αρκει που εσυ εισαι καλα και δεν επαθε κανεις τπτ.Απο εκει και περα ολα τα αλλα θα ερθουν μονα τους
Εικόνα
R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από R414 »

οι λαμαρινες ειναι λαμαρινες και ισιωνουν,οι αν8ρωποι δεν γινονται..
panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από panagiotis x. »

R414 έγραψε:οι λαμαρινες ειναι λαμαρινες και ισιωνουν,οι αν8ρωποι δεν γινονται..

:iagree:

Κρίμα για το συμβάν... :( Αλλά αφού είσαι εσύ καλά,μη στεναχωριέσαι για τίποτα Ζωή! Όλα τα άλλα λύνονται!
Χρειάζεται πάντα προσοχή και να χουμε τα μάτια μας 14 όταν οδηγάμε όλοι μας αλλά υπάρχουν και οι κακές στιγμές σαν κι αυτή... Ευτυχώς δεν υπήρξαν χειρότερα!
Περαστικά σου εύχομαι κι όλα καλά από δω κι εμπρός! Σύντομα και μ'ένα νέο αμαξάκι,γιατί όχι Ρόβερ και πάλι! :)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panagiotis x. την Τρί Δεκ 07, 2010 4:36 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rover 416GSi '92
K-mech
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 11, 2006 4:43 pm
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από K-mech »

Άου! Πόνος η όλη κατάσταση υλικά αλλά και ψυχολογικά κυρίως. Όπως είπαν όλοι, το σημαντικότερο είναι ότι δεν υπήρξαν σοβαροί τραυματισμοί.

Πέρα απ αυτά να σου πω ένα μπράβο που έχεις το θάρρος να παραδεχτείς δημόσια το λάθος που έγινε εκ μέρους σου, όπως και τον προβληματισμό για την αντίδραση σου κάτω από συνθήκες εκνευρισμού. Αυτό δείχνει ότι έχεις τη διάθεση να μάθεις απ τα λάθη σου και κατα συνέπεια αυτό θα σε κάνει συνολικά καλύτερη οδηγό.
Θα το ξεπεράσεις σιγά σιγά... και θυμήσου. "ότι δε σε σκοτώνει, σε κάνει πιο δυνατό(η)"
andreas
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2006 5:21 am
Τοποθεσία: Eyboia
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από andreas »

καλη αναρρωση να εχεις!!
Μην στεναχωριεσαι για τις λαμαρινες,
να εισαι καλα και θα παρεις καλυτερο!
zzzz
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Τρί Δεκ 29, 2009 11:25 am
Τοποθεσία: 25 Cromwell street
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από zzzz »

σας ευχαριστώ πολύ όλους,νιώθω ήδη καλύτερα.εννοείται οτι το επόμενο αυτοκίνητο μου θα είναι rover,δεν ξέρω αν θα το αγαπήσω όσο το 216 όμως!θα ήθελα πολύ να βρω ενα καλοσυντηρημένο gti αλλά δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου..να προσέχετε όλοι πολύ γιατι ο ήχος της σύγκρουσης είναι κάτι που προσπαθώ να ξεχάσω αλλά δε βγαίνει με τίποτα απο το μυαλό μου.
Rover 216 Gsi '90-R.I.P
Rover 414 si '96
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από i-VTec »

zzzz έγραψε:σας ευχαριστώ πολύ όλους,νιώθω ήδη καλύτερα.εννοείται οτι το επόμενο αυτοκίνητο μου θα είναι rover,δεν ξέρω αν θα το αγαπήσω όσο το 216 όμως!θα ήθελα πολύ να βρω ενα καλοσυντηρημένο gti αλλά δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου..να προσέχετε όλοι πολύ γιατι ο ήχος της σύγκρουσης είναι κάτι που προσπαθώ να ξεχάσω αλλά δε βγαίνει με τίποτα απο το μυαλό μου.
Δύσκολα θα βρείς...Και αν βρείς θα στο φάω πρώτος εγώ χαχααχαχαχα...

Αν ενδιαφέρεσαι υπάρχει ένα εδώ δίπλα στο σπίτι μου, το έχει μηχανικός, το έχει ανακατασκευάσει ΟΛΙΚΑ από μηχανικά μέρη πριν 40.000 Km, εξωτερικά είναι πολύ καλό, εσωτερικά θέλει μερικά πραγματάκια αλλά τίποτα ιδιαίτερο...Ένα διχίλιαρο θα στο δώσει πιστεύω...
Εικόνα
Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από Tasos_7R »

i-VTec έγραψε:Ένα διχίλιαρο θα στο δώσει πιστεύω...
Και πολλά λες...
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.
zzzz
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Τρί Δεκ 29, 2009 11:25 am
Τοποθεσία: 25 Cromwell street
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από zzzz »

ευχαριστώ πολύ παιδιά αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να προχωρήσω τις διαδικασίες για να ''θάψω'' το δικό μου-κάθε κουβέντα για καινούργιο αμάξι εκτός από το ότι είναι πρώιμη είναι και λίγο ιεροσυλία.. :) αν μπορεί κάποιος να μου υποδείξει τι συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις με τις εταιρίες ανακύκλωσης θα ήμουν ευγνώμων!
Rover 216 Gsi '90-R.I.P
Rover 414 si '96
Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: ώρα να σας αποχαιρετήσω..

Δημοσίευση από Tasos_7R »

zzzz έγραψε:ευχαριστώ πολύ παιδιά αλλά ακόμα δεν έχω καταφέρει να προχωρήσω τις διαδικασίες για να ''θάψω'' το δικό μου-κάθε κουβέντα για καινούργιο αμάξι εκτός από το ότι είναι πρώιμη είναι και λίγο ιεροσυλία.. :) αν μπορεί κάποιος να μου υποδείξει τι συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις με τις εταιρίες ανακύκλωσης θα ήμουν ευγνώμων!
Αν το πας για ανακύκλωση τα πιασες τα λεφτά σου που λένε... Το πιο πιθανό είναι να μη σου δώσουν τίποτα!!!! Πούλα ότι ανταλλακτικό είναι σε καλή κατάσταση από φανοποιΐα, μηχανικά μέρη και εσωτερικό και το υπόλοιπο δώστο για ανακύκλωση. Βέβαια, θα μου πεις ποιος θα κάτσει να ξηλώσει ότι αξίζει και που να τα βάλεις μέχρι να πουληθούν... Αυτό όντως είναι ένα πρόβλημα... :roll: Οπότε απλά το δίνεις σε ένα ανταλλακτικατζή για ψίχουλα, τα οποία όμως ψίχουλα θα είναι περισσότερα από αυτά της ανακύκλωσης.
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες