Συνεργεια στις περιοχες Ν. Ηρακλείου, Μεταμόρφωσης κλπ.....

General board
Απάντηση
23021973
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Αύγ 11, 2010 9:58 am
Επικοινωνία:

Συνεργεια στις περιοχες Ν. Ηρακλείου, Μεταμόρφωσης κλπ.....

Δημοσίευση από 23021973 »

Παιδιά καλημέρα
Εχω ενα Rover 25 και ψάχνω συνεργεία Rover στις περιοχές Ηρακλείου, Μεταμόρφωσης, Ν. Ιωνίας,Φιλαδέλφειας, Αμαρουσίου μέχρι και Κηφισιάς (μένω Νέο Ηράκλειο και εργάζομαι Μεταμόρφωση). Είναι σα να χουν εξαφανιστεί όλα! :twisted:
Σε όποιον έχω ρωτήσει μέχρι τώρα μου λένε οτι ασχολούντε μόνο με Land Rover. :shock:
Μέχρι πρότινως με εξυπηρετούσε ενα συνεργείο στην Μεταμόρφωση (κοντά στην μεγάλη BP επί της Τατοίου αν έχετε υπόψη) το οποίο όμως έκλεισε λόγω συνταξιοδότησης. :spao:
Εδώ και 3 μήνες λοιπόν είμαι χωρίς συνεργείο. Θα σας παρακαλούσα όποιος γνωρίζει κάποιο σοβαρό συνεργείο ας μου απαντήσει.
:(
Ευχαριστώ!
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συνεργεια στις περιοχες Ν. Ηρακλείου, Μεταμόρφωσης κλπ..

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Καλημερ φιλος.Επειδη και εγω ειμαι εδω βορεια κατι σε σοβαρο και να μην γδερνει ατελειωτα εδω στα βορεια δεν παιζει.Αν θες κατι καλο υπαρχει ο Βοσσος που ειναι πολυ καλος αλλα ειναι ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 6, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ και δεν ξερω κατα ποσο σε βολευει να πηγαινεις εκει.Το τηλεφωνο του ειναι 210-8322187
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Συνεργεια στις περιοχες Ν. Ηρακλείου, Μεταμόρφωσης κλπ..

Δημοσίευση από nikolas »

Και ο Λούρμπας στη Λ.Δημοκρατίας 244 Αγ.Ανάργυροι..διαλέγεις και παίρνεις :) Εγγυημένη δουλειά και από τους δύο..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες