Ευχαριστω και αντιο

General board
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Την παλευετε ρεεε!! :D
Άβαταρ μέλους
rewas
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2007 9:19 pm
Τοποθεσία: τριπολη
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από rewas »

Φιλε Πανο αν και δεν σε γνωριζω καθολου (οπως και ολους τους υπολοιπους απο εδω μεσα) και δεν εχουμε μιλησει καθολου παρα μονο σε κανα δυο θεματα θα μου επιτρεψεις να εκφρασω την γνωμη μου; Ειμαι μελος σε αρκετα κλαμπ και βλεπω οτι συμβαινει παντου, παντα υπαρχει καποιος που τον κοροιδευουν εστω και για πλακα, δυστυχως η ευτυχως ομως υπαρχουν ανθρωποι και ευεσθητοι και τα παιρνουν της μετριτης και πληγωνονται ευκολα....
Λοιπον δεν υπαρχει ουτε ενας ανθρωπος που να ειναι αχρηστος...ακομα και τα καγκουροπαιδα(δεν λεω εσενα γενικα μιλαω) πρεπει να υπαρχουν γιατι σε αυτους χρωσταμε καποια προοδο σε πολλα πραγματα....καποτε εδω στην Τριπολη κυκλοφορουσε ενα σουζουκι φτιαγμενο στο χερι ολο, το οποιο την τοτε εποχη(μιλαμε για 1995) το λεγαν ολοι ''φλωρικο''(δεν υπηρχε ο ορος ''καγκουρας'') ομως μετα απο τοσα χρονια βλεπω ολους αυτους που εκραζαν να εχουν κωλοφτιαξει τα δικα τους αμαξια και ας ειναι και χιουνταει.....
Τι θελω να πω με αυτα; Ειμαστε ανθρωποι....ολοι διαφορετικοι αλλα τοσο ομοιοι, χρειαζομαστε ο ενας τον αλλον για να εχουμε πολιτισμο...αν ηταν να μην μιλαμε στο φορουμ τοτε για ποιον λογο να υπαρχει; μονο και μονο για να πηγαινουμε εκδρομες σαν τα καπη; Οχι φιλε μου το φορουμ χρειαζεται μελη που να μιλανε κια να λυνουν τα προβληματα τους με το στομα και οχι με τα χερια....εχετε βοηθησει πολλους με τις γνωσεις που προσφερεται εδω μεσα....εδω ειναι μια κοινοτητα και χρειαζεται ολους μα ολους, δεν υπαρχουν καγκουρια,αχρειστοι και αγραμματοι εδω μεσα...εδω μεσα υπαρχει η αγαπη σας για το αυτοκινητο..
Ειναι μεγα λαθος κατεμε να μπαινεις μεσα και να μην μιλας...στην τελικη αν οντος σε προσβαλε καποιος τοσο πολυ τοτε του κανεις το χατυρι και κρυβεσαι μεσα... οχι ρε φιλε, δυο πραγματα θελει η ζωη...τσαγανο και αδιαφορια για τα οσα σε ενοχλουν...πες οτι δεν υπαρχουν, μην αφηνεις μια πλακα η ακομα και ενα εσκεμενο δουλεμα να σε απομακρινουν απο αυτο που αγαπας και απο αυτους που θα σε ηθελαν στην παρεα τους. Οπως προειπα ειμαι και ημουν μελος σε αρκετα κλαμπ και μπορω να πω οτι παντα υπηρχαν αυτα....λογικο ειναι αφου ειμαστε τοσοι πολλοι και ολοι μας εχουμε δικη μας γνωμη...

Υ.γ Δεν το πιστευεις αλλα θα χαρω παρα πολυ να σε δω να ποσταρεις...
Υ.γ2 χαθηκα για λιγο απο το φορουμ οποτε δεν ξερω τι εγινε τελικα με εκεινο που εφτιαχνες; Νομιζω shift light?
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 01, 2009 11:46 pm
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΝΕΒΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΠΑΝΟ ΜΙΑ
ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ. ΙΣΩΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ.(ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ).
ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΕΙΤΑΙ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΕΙΤΑΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΕΓΩ.
ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ XSARA 1400 ΜΕ 70 ΑΛΟΓΑ (Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ). ΤΟ ΠΕΙΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΩΡΟΥΣΑ ΕΓΩ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΡΟΥΣΑΝ.
ΠΡΙΝ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ(ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΓΟΡΑΖΩ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ)
ΕΝΑ ROVER 820TI. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ ΦΑΝΗΚΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΜΕΛΛΗΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ. ΘΕΣ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΟΥ (ΜΠΕΖ) ΘΕΣ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ. ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΝΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΛΙΔΗ.
ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΡΧΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ. ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΠΙΟ ΔΙΑΚΡΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ
(ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ) ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΠΟΤΟΜΟΙ (ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, ΤΩΡΑ ΜΑΣ
ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΡΜΠΑΤΗ ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ) ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΕΙΑ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΝΑ
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ 2000 ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1800 ΚΙΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ 180 ΑΛΟΓΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΗΣΜΩΣΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΣΥΝΤΟΜΑ
ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ <<ΤΟΥΡΜΠΑΤΗ ΛΙΜΟΥΖΙΝΑ>> ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ.
ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΝΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΦΙΛΕ.
Άβαταρ μέλους
.ΓΙΩΡΓΟΣ.
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 27, 2008 1:00 am
Τοποθεσία: Αθηνα-Α.Κυψελη
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από .ΓΙΩΡΓΟΣ. »

Φιλε αν και καινουργιος στον χωρο σας,εχω ενα να σου πω!!!!!! Να γραψεις στα Π@π@ρι@ σου οσους σου λενε μ@λ@κι@ς γιατι οι περισσοτεροι τα λενε απο ζηλια συνηθως!!!!Εγω να δεις τι τραβαω απο γνωστους-οχι ολους-στην γειτονια και στον εργασιακο μου χωρο!!!Ολοι απορρουν γιατι πηρα και αλλο εκτος το focus st ενω εχει και η γυναικα μου!!!Και ειδικα που επελεξα ενα Rover 214 si του 92!!!Ειδικα που βλεπουν οτι το εχω -και ηταν-σε αψογη κατασταση!!!Παλι το πλενεις ,παλι το γυαλιζεις!!!Τι !?!!Εισαι τρελλος ,εβαλες στη μπουρουχα τιμονι ΜΟΜΟ,μπουκα,πεταλιερες κτλπ και γυαλισες και την μηχανη?????Τι κανει η λιμουζινα????Βεβαια ολοι αυτοι ειναι κακοψυχοι και τα λενε απο ζηλια!!!Βρε δεν πανε να γ@@@@ουν ολοι τους!!!!!!!!!! Προχωρα ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΗΝ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙΣ!!! :smt070 :smt070
panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Ρε παιδιά.... :( :( :( Ανάθεμα την ώρα κ τη στιγμή που ξεκίνησα αυτήν την πλάκα-πείραγμα για τον Πάνο...Αισθάνομαι υπαίτιος για την αποχώρηση του(εκτός αν αποχωρεί για άλλο λόγο) Εγώ ξαναζητάω ενώπιον όλων ένα μεγάλο&ειλικρινές Σ Υ Γ Γ Ν Ω Μ Η από τον Πάνο! Δεν ήθελα ούτε να σε θίξω,ούτε να σε μειώσω ούτε να σε προσβάλλω φίλε Πάνο! Ποτέ μου δεν ήμουν τέτοιος!Πάντα ήθελα κ μ'άρεζε να τα έχω καλά με όλους. Καθαρά κ μόνο για πλάκα και να σε πειράξω είπα το ''κάγκουρας''. Παίρνω πίσω ό,τι είπα κ σε πείραξε,το τονίζω! (επαναλαμβάνω,αν είναι αυτός ο λόγος) Δε δέχεσαι τη συγγνώμη μου ρε φίλε? Δώσε μια απάντηση γιατί έχω στα αλήθεια στεναχωρηθεί... :( Επέστρεψε στο club!!!
Rover 416GSi '92
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Για να μην φανω και γαιδαρος δεχομαι την συγνωμη σου και διαβασα καλα ολοι τι ειπατε και μην νομιζεται ουτε εγω ακουω τους κοπανους τους ασχετους.Δεν αλλαζει ομως αυτα που ειπα γιατι εδω ολοι μας το ιδιο ειμαστε.Εκτος αυτο πριν λιγο πληροφορηθηκα και κατι αλλο.Το Rover το καλοκαιρι μαλλον παει για αποσυρση αν και δεν επαιξε κανεναν ρολο σε αυτα που ειπα.Παρολο που μπορει να αποσυρθει κατι αλλο θα ερθει στην θεση του και μπορει να εξεπληξω αρκετους με αυτο που θα παρω.
Εικόνα
panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Ε άντε,μείνε τότε ρε Πάνο!! :kouklos: Εε? Τέλος καλό,όλα καλα? Δε γουστάρω να φύγεις από μια μ@λ@κία μου (που αν φανταζόμουν ότι θα πάρει τέτοια διάσταση δε θα το 'λεγα ΠΟΤΕ)! Το club σε χρειάζεται!!!!Δε το λέω για γλείψιμο,το πιστεύω. :D Θα σε πείσω,έτσι δεν είναι??? :-D :beer: Όσο για το rover,γιατί έτσι? Πάνω που έλεγες να το κανεις πολλαπλού ψεκασμού...
Rover 416GSi '92
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες