Σχέδια για νέες κάρτες!!

General board
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Σχέδια για νέες κάρτες!!

Δημοσίευση από nikolas »

Υπάρχει βέβαια πάντα και η επιλογή να βγάλουμε τις κλασσικές τις παλιές τις κάρτες! χεχε

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Σχέδια για νέες κάρτες!!

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Αφου θα πληρωθουν που θα πληρωθούν γιατι να ειναι πάλι οι ιδιες...και λίγο αλλαγή..

Εφοσον λεει ο Νικολας να προβαλουμε την "παρεα" την συνεύρεση .. :D εεε δεν θελω σχόλια..... :P ..ναι τελος παντων οτι κινουμε σαν club και οχι τοσο το αντικειμενο .....και σωστο το βρισκω αυτό, ετσι σκεφτηκα οτι θα ηταν καλο να προσθεσουμε ποικιλια φωτογραφιών. Γιατι μια φωτογραφια δεν ειναι ικανη να εκφρασει ολο το club σαν υπαρξη....Οποτε Τα αυτοκινητα παρκαρισμενα, τα αυτοκινητα στον δρομο εν κινησει, το φορουμ, εικονα απο εμας πχ κοπη πιτας, tuning, νεα μοντελα.
Επίσης θα θελα να προσθεσω μια φωτογραφια μεσα απο καφετερια που καθομαστε για να ολοκληρωθει εντελως.
Και την φωτογραφια απο εμας μεγαλωμα και λιγο σμικρυνση τις άλλες.
Τωρα αυτο το "παραδειγμα" που ανεβασα ειναι καθαρα για την φιλοσοφια και για μια γευση εννοειται οτι αν ασχοληθεις πιο λεπτομερως το κανεις τελειότερο.

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Σχέδια για νέες κάρτες!!

Δημοσίευση από i-VTec »

Ωραία είναι Alex αλλά πολύ "φορτωμένη" ρε σύ...Και επίσης σκέψου ότι θα είναι μικρότερη σε μέγεθος απ'ότι την βλέπεις στο forum,οπότε θα πρέπει να βγάλεις τα μάτια σου για να δείς την κάθε εικονίτσα...Καλό σαν ιδέα πάντως,θα το προσπαθήσω... :up:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Σχέδια για νέες κάρτες!!

Δημοσίευση από nikolas »

Ήταν ωραία σαν ιδέα, αλλά θα συμφωνήσω με το Δημήτρη ότι ήταν φορτωμένη..Αλλά υποθέτω ότι πιο πολύ ήθελες να μας δείξεις τη σκέψη σου..!! Δημήτρη, αν το προσπαθήσεις δε ξέρω σαν ιδέα, δοκίμασε οι φωτογραφίες να φαίνονται σαν background σε σχέση με τα logo δηλαδή να είναι κάπως ποιο ήπιες στο μάτι..δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ..

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Σχέδια για νέες κάρτες!!

Δημοσίευση από i-VTec »

Κατάλαβα... :D
Εικόνα

Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: Σχέδια για νέες κάρτες!!

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Εμένα μου αρέσει η ιδέα του Alex. Αν υλοποιηθεί σωστά θα είναι πολύ καλή. Πάντως σε κάθε περίπτωση καλό είναι στην κάρτα να απεικονίζονται πράγματα που θυμίζουν εμάς και όχι κάποιο τυχαίο φτιαγμένο Rover από internet. Και φυσικά το backround θέλει προσοχή.... Αυτό με τα λεωφορεία δε μου άρεσε. Αν βρω το photoshop γιατί δεν το χω θα προσπαθήσω κι εγώ. :burn:
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες