ΑΙΒΑΖΗΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΕ BEST !!!

General board
ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 8:25 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΑΙΒΑΖΗΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΕ BEST !!!

Δημοσίευση από ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Έχεις δίκιο. Οι τιμές του Γάνου είναι πιο τσιμπημένες και για να πας για service ή οτιδήποτε πρόβλημα έχεις πρέπει να κλείσεις ραντεβού, ασε που στο κρατάνε μέρες το αυτοκίνητο. Σημασία έχει να βρείς ένα μηχανικό που να τον εμπιστεύεσαι και να κάνει καλά την δουλεία του. Μπορεί να μην είναι roverakias, αλλά αν έχει γνώσεις και εμπειρία και τον ξέρεις μπορεί να τα βγάλει πέρα και με τους δικούς μας μπελάδες!!! Και θα σου βγαίνει και φθηνότερα. Παντώς ο Αιβάζης είναι ενδεδειγμένη λύση για τα Rover στην Θεσσαλονική. :iagree:

panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΑΙΒΑΖΗΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΕ BEST !!!

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Αϊβάζης,ε? Μου τον είχε αναφέρει ένας γνωστός μου σε μια κουβέντα που είχαμε,χωρίς να έχει rover μάλιστα,απλά είχε ακούσει καλά λόγια! Μέχρι τώρα στον Γάνο το πήγαινα,για τον οποίο θα συμφωνήσω με τα παιδιά πιο πάνω..Τελευταία φορά μάλιστα πριν 3 μέρες,πήγα για αλλαγή μπιλιοφόρου(έκανε θόρυβο),85€ μου βγήκε. Πως σας φαίνεται η τιμή,καλή? Καλός ο Γάνος,αλλά την επόμενη φορά θα επιλέξω αυτόν τον Αϊβάζη,έτσι για αλλάγη!
Rover 416GSi '92

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: ΑΙΒΑΖΗΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΕ BEST !!!

Δημοσίευση από PaNoSGR »

ALEX_MGF έγραψε:ααχααααα...Κώστα....με μπλε υγρό ......κάτι μου θυμίζει μήπως είναι κάτι παρόμοιο με τον έλεγχο στεγανότητας του a/c που βάζουν ένα υγρό και μετά φωσφορίζει από την τρύπα .....κάτι παρόμοιο
Φωσφορος ειναι πιο συγκεκριμενα alex και θα παραθεσω και αλλα σχολια οσο διαβαζω το τοπικ
Εικόνα

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: ΑΙΒΑΖΗΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΕ BEST !!!

Δημοσίευση από PaNoSGR »

panagiotis x. έγραψε:Αϊβάζης,ε? Μου τον είχε αναφέρει ένας γνωστός μου σε μια κουβέντα που είχαμε,χωρίς να έχει rover μάλιστα,απλά είχε ακούσει καλά λόγια! Μέχρι τώρα στον Γάνο το πήγαινα,για τον οποίο θα συμφωνήσω με τα παιδιά πιο πάνω..Τελευταία φορά μάλιστα πριν 3 μέρες,πήγα για αλλαγή μπιλιοφόρου(έκανε θόρυβο),85€ μου βγήκε. Πως σας φαίνεται η τιμή,καλή? Καλός ο Γάνος,αλλά την επόμενη φορά θα επιλέξω αυτόν τον Αϊβάζη,έτσι για αλλάγη!
Η τιμη καλη ειναι αντε να επαιζες με κανα 10ευρω παρακατω αλλα νομιζω οτι οταν αλλαζεις τετοια σημαντικα κομματια στο αμαξι μην κοιτας τοσο την τιμη αν υπαρχει σωστη ποιοτητα.Ενταξει παιζει ρολο αλλα παντα κοιτας με κριτηρια λεφτα-ποιοτητα αν συμβαδιζουν μην νοιαστεις
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες