Αξεσουάρ MG-RoverClub

General board
Απάντηση

Τι κείμενο θέλετε να αναγράφεται στην πίσω πλευρά?

Το δημοψήφισμα λήγει την Παρ Απρ 11, 2008 5:47 pm

"www.mg-roverclub.gr" (απλό url-χωρίς τίποτα άλλο)
6
22%
REMOVE BEFORE FLIGHT
7
26%
"...a class of its own"
4
15%
"life is too short not to..."
6
22%
"www.mg-roverclub.gr ..a class of its own" σε δύο γραμμές
2
7%
άλλο?
2
7%
 
Σύνολο ψήφων: 27

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από nikolas »

Όσοι ήταν σήμερα στη συνάντηση, είδαν μια πρόταση που έχουμε για μπρελόκ στυλ "Remove before flight" αλλά φυσικά με το logo του MG-RoverClub από την μία όψη, και "ανοιχτή" προς το παρόν την επιλογή της πίσω όψης..
Το "δείγμα" που είχα διαθέσιμο ήταν από το VWclub και όπως βλέπετε στη φωτογραφία από τη μία πλευρά έχει το logo του club και από την άλλη το url και τα χρόνια ζωής του..
Εικόνα

Από την πίσω πλευρά μπορούμε είτε να έχουμε και εμείς αντίστοιχα το url με τα χρόνια που δραστηριοποιείται το MG-RoverClub, είτε κάποια φράσηπ.χ. "a class of it's own" που χρησιμοποιούσε η εταιρεία ή "remove before flight/drive" κλπ..
Επίσης θα ενημερώσω σύντομα για το τι χρώμα έχουμε σαν επιλογή, και αν είναι δυνατό να βγουν διαφορετικά χρώματα..

Για τα μπρελόκ, δεν θα ισχύσει η διαδικασία της παραγγελίας, διότι είναι τεχνικά ανέφικτο. Η ελάχιστη παραγγελία μας είναι μάλλον 50κομμάτια οπότε αν η πλειοψηφία των μελών συμφωνεί με την κίνηση, θα προχωρήσουμε αλλιώς θα το αφήσουμε, καθώς όπως έχουμε πει και στο παρελθόν δεν υπάρχει η πολυτέλεια του να κρατάμε στοκ σαν club. Το κόστος δεν αναμένεται να υπερβεί τα 4-5 ευρώ.

edit by nikolas: φωτογραφίες των μπρελόκ του club
Εικόνα
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από i-VTec »

Χμ,ωραίο φαίνεται,αν και πιστεύω (υποκειμενική κρίση πάντα) ότι και τα μπρελό που έδινε η Rover ήταν πολύ ωραία...Με το δέρμα τους,το logo τους...Ενώ αυτά... :s

Anyway,αν μπορείς πάντως Νικόλα,βγάλε την εικόνα με τα μπρελόκ από την σελίδα του portal γιατί σε 1024x768 με αναγκάζει να κάνω οριζόντιο scroll... :|
Εικόνα

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Καλούτσικο φαίνεται. Να πλένεται μόνο και να ειναι καλης ποότητας μην βγει το δαχτυλιδι απο το υφασμα στον ενα μήνα :) ...το λόγκο μας ειναι πιο μεγαλο.... mg-roverclub.gr ..θα πρεπει το υφασμα να κοπει πιο μακρυ αποτι στο vw-club.gr

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από crAss »

Να μην έχει ημερομηνίες για να είναι διαχρονικό (το πολύ την ημερομηνία ίδρυσης). Σαν φράση την κλασσική
"Life is too short not to..."
Life is too short not to...

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από nikolas »

Παίδες, το μπρελόκ δεν πάει να υποκαταστήσει τα δερμάτινα της MG/Rover ή οποιασδήποτε άλλης εταιρείας κλπ. Είναι μπρελόκ που βγάζει το MG-RoverClub και απλά σαν επιλογή εκτός του ότι είναι κάτι προσιτό, τα στυλ "remove before flight" μπρελόκ χαίρουν ευρείας αποδοχής, γι'αυτό και μας προτάθηκε σαν επιλογή.
Όπως και να'χει όπως είπα και παραπάνω, επειδή η παραγγελία θα είναι σχετικά μεγάλη (για τεχνικούς λόγους), αν δεν υπάρχει αποδοχή από τα μέλη για χ,ψ λόγους, σαφώς και δεν το προχωράμε γιατί δεν υπάρχει περιθώριο να μείνουν στοκ κομμάτια στο club αφού στοκ=περιορισμός των διαθέσιμων χρημάτων του club.

υ.γ. Δημήτρη η παράθεση στη κεντρική του portal γίνεται αυτόματα, μέχρι να υπάρχει άλλη δημοσίευση σε στυλ ανακοίνωσης, οπότε λίγο υπομονή προς το παρόν. :off: Ίσως να εγκατασταθεί άλλο portal σύντομα σε stable release με περισσότερες επιλογές. :off:

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από stickers!!! »

Παιδια το topic αυτο ειναι για να δουμε αν ενδιαφερομαστε η οχι....
Τωρα εχετε μπει σε ανουσιες λεπτομεριες....

Παρακαλω μην το γενικευουμε τοσο...

Ενα ναι η ενα οχι..

Και τα υπολυπα μετα θα τα βρουμε!!!!!
1.800 vvc 150hp παλια.....

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από i-VTec »

Τουλάχιστον αν γίνεται να μπεί η εικόνα σε link ή σε thumbnail από imageshack για να μην χαλάει το portal... :(

Καλά ρε Κώστα,μην κάνεις έτσι,ο ζήλος θα σε φάει... :P On-topic είμαστε,ηρέμησε....Μήπως θες απαντήσεις του στυλ "ναι,θέλω" και "όχι,δεν θέλω"? :-D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από stickers!!! »

Το θεμα μας ειναι αν ενδιαφερομαστε η οχι...
Και απο οτι βλεπω δεν εχει απαντησει κανενας οτι θελω η δεν θελω....
Μονο για αλλαγες λετε!!!


Λοιπον εγω συμφωνω τωρα για τις αλλαγες θα τις δουμε οταν θα εχουμε συμετοχη οχι απο τωρα.
1.800 vvc 150hp παλια.....

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από nikolas »

i-VTec έγραψε:Τουλάχιστον αν γίνεται να μπεί η εικόνα σε link ή σε thumbnail από imageshack για να μην χαλάει το portal... :(

Καλά ρε Κώστα,μην κάνεις έτσι,ο ζήλος θα σε φάει... :P On-topic είμαστε,ηρέμησε....Μήπως θες απαντήσεις του στυλ "ναι,θέλω" και "όχι,δεν θέλω"? :-D
Θα το κοιτάξω Δημήτρη, πάντως με 1152x864 που έχω εγώ, δεν υπάρχει παραμόρφωση!! χεχε ;)

Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Re: Αξεσουάρ MG-RoverClub

Δημοσίευση από Meg@john »

Καλο είναι.. κ είμαι μέσα αν κ θα συφωνησω με τον crass στο να μην μπει χρονιά..
Εικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες