Παρουσίαση του Club μας στο Furious Tunning

General board
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Παρουσίαση του Club μας στο Furious Tunning

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Μίλησα με δημοσιογράφο του Furious Tunning (δεν λέω όνομα για προφανείς λόγους) και κανόνισα να του στείλουμε πληροφορίες καθώς και φωτογραφικό υλικό για να κάνει παρουσίαση του Club μας στο περιοδικό.
Παρακαλώ όσοι έχετε φωτογραφίες από συναντήσεις μας σε ανάλυση από 1024x768 και πάνω, να μου τις στείλετε email στο cmsco@otenet.gr με θέμα ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ CLUB για να τις στείλω στο περιοδικό.

Πρόεδρε και Νικόλα παρακαλώ συντάξτε ένα κείμενο για το θέμα, πότε, που, πως, τι, γιατί, την ιστορία μας, σε τι εκθέσεις events & αγώνες έχουμε λάβει μέρος, εκδρομές συναντήσεις, εβδομαδιαίες που πότε, ΤΑ ΠΑΝΤΑ, συντονιστική επιτροπή με ονόματα και τηλέφωνα, όλες τις λεπτομέρειες τέλος πάντων και στείλτε τα μου στο παραπάνω email με το συγκεκριμένο θέμα.

Επίσης θα ήθελα να παρακαλέσω να γίνουν τα παραπάνω το συντομότερο δυνατόν για να προλάβουμε το επόμενο τεύχος.


Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια όλων.

Δημήτριος "Tigraki" Σωτηρίου
Υπεύθυνος επικοινωνίας
MG-Rover Club of Greece
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Tigraki...!!! την Δευ Ιουν 04, 2007 7:46 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

γιατι δεν κανονιζουμε αυριο να μαζευτουμε αρκετοι στην συναντηση να βγαλουμε φοτο?
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Μα ετσι και αλλιως μαζευομαστε...Απλα ειναι μια καλη ευκαιρια να μαζευτοθμε ποιο πολλοι!Δημητρη θα σου στειλω απο τα Southclubs που εχω βαλει και στο φορουμ.Κατι αλλες παλιες που εχω απο συναντησεις ειναι 640χ480 οποτε...ΜΠΑ!
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Tetarth vradaki kata tis 10 kalo tha einai na mazeftoume na bgaloume kamia foto...alla akoma kalhtero tha einai na pame kapou me prasinada mera giati tha vgoune telies meta....
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

Tigraki...!!! έγραψε:alla akoma kalhtero tha einai na pame kapou me prasinada mera giati tha vgoune telies meta....
:iagree: :iagree: :iagree:
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Tigraki...!!! έγραψε:Tetarth vradaki kata tis 10 kalo tha einai na mazeftoume na bgaloume kamia foto...alla akoma kalhtero tha einai na pame kapou me prasinada mera giati tha vgoune telies meta....
Σε κανενα λιβάδι??? :-D :-D
Εικόνα

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Α.Εγω σε πρασιναδα δεν το βαζω για2 λογους.1ον ειμαι γαυρος και δευτερον θα λερωθουν τα λαστιχα!!!!

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

Lefteris έγραψε:Α.Εγω σε πρασιναδα δεν το βαζω για2 λογους.1ον ειμαι γαυρος και δευτερον θα λερωθουν τα λαστιχα!!!!
ise vl@k@s ... !!! :-D
filika nicolas ...
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Κάλιο αργα παρα ποτε.... :shock: :shock:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
George19
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 24, 2007 4:21 am
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από George19 »

Lefteris έγραψε:Α.Εγω σε πρασιναδα δεν το βαζω για2 λογους.1ον ειμαι γαυρος και δευτερον θα λερωθουν τα λαστιχα!!!!

εγώ πάλι σαν γαύρος ευχαρίστος το πατάω το πρασινάκι :lol:
speed is not enough..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες