Καθε αρχη και δυσκολη(πολλες αποριες)!

General board
Απάντηση
ZR160dream
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 10, 2005 2:53 am
Τοποθεσία: Αθηνα Ν.Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Καθε αρχη και δυσκολη(πολλες αποριες)!

Δημοσίευση από ZR160dream »

Γεια χαρα παιδια ειμαι και εγω ενας πιτσιρικας που εχω τρελα με τα ΜG! Μπραβο για την υπεροχη προσπαθεια σας ειστε ενα απο τα καλυτερα club της Ελλαδας!


Σαν πιτσιρικας και νεος εχω καποιες αποριες σχετικα με την MG-ROVER προσφατα ακουσα οτι χρεωκοπησε αυτο με στεναχωρησε πολυ και θελω να μαθω αν ειναι αληθεια γιατι αν ειναι παει το αυτοκινητο των ονειρων μου ZR160! :?
I WANT ZR160!!!
Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Johnny »

φιλος και εγω τον ιδιο πο8ο με σεβνα εχω,ακου λοιπον πως εχει το πραγμα.τα ανταλλακτικα τα διαχειριζεται η που ειναι ανεξαρτητος φορεας και λειτουργει κανονικα.οποτε δεν 8α εχεις κανενα προβλημα με αυτα.επισης βρε8ηκε αγοραστης για εταιρεια
MG Μost Great cars{Τα πα8η τα λα8η και τα specials ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...[Never Home Road Alone...riding TDM 900]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Johnny »

h CATERPILLAR DIAXEIRIZETAI TA ANTALLAKTIKA
MG Μost Great cars{Τα πα8η τα λα8η και τα specials ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...[Never Home Road Alone...riding TDM 900]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

κοίτα η συγκυρία είναι καλή για να αποκτήσεις ένα zr γιατί λόγω της αναστάτωσης και των ανακατατάξεων έχουν πέσει οι τιμές τους.. αλλά αν υποθέσω ότι για την αγορά του θα στηριχτείς σε γονείς ίσως να είναι δύσκολο να τους πείσεις γιατί θα σκεφτούν πιο ορθολογικά
ZR160dream
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 10, 2005 2:53 am
Τοποθεσία: Αθηνα Ν.Ηρακλειο
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZR160dream »

Καταλαβα!Αρα η εταιρια αναπροσδιοριζεται και ετσι ας ελπισουμε σε καλυτερες μερες!!! Παιδια σας ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση! :roll:
I WANT ZR160!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες