Immobilizer

Questions
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Blademaster007
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Δευ Ιαν 24, 2011 11:06 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Immobilizer

Δημοσίευση από Blademaster007 »

Παιδιά καλησπέρα.Το ροβερ που έχω έχει πάνω κάτι σαν, συναγερμό να το πω,immobilizer να το πω κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Εννοώ ότι το όλο σύστημα ενεργοποιητε και απενεργοποιητε όταν εγώ κλειδώνω και ξεκλειδώνω το αυτοκίνητο.Δεν έχω ούτε τηλεχειρισμό ούτε τπτ. Ξέρει κάποιος να μου πει αν βγαίνει τηλεχειρισμός για αυτό το σύστημα?
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας..
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Immobilizer

Δημοσίευση από nikolas »

Το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου υποθέτω ότι είτε δεν το έχεις είτε δεν το έχεις διαβασει..
Το αυτοκίνητο έχει immobiliser και συναγερμό, αλλά αν δεν έχεις τηλεχειριστήριο που σημαίνει ότι χρησιμοποιείς το κλειδί, τοτε το immobiliser σου είναι απενεργοποιημένο..

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Blademaster007
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Δευ Ιαν 24, 2011 11:06 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Immobilizer

Δημοσίευση από Blademaster007 »

nikolas έγραψε:Το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου υποθέτω ότι είτε δεν το έχεις είτε δεν το έχεις διαβασει..
Το αυτοκίνητο έχει immobiliser και συναγερμό, αλλά αν δεν έχεις τηλεχειριστήριο που σημαίνει ότι χρησιμοποιείς το κλειδί, τοτε το immobiliser σου είναι απενεργοποιημένο..

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
Το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου το έχω διαβάσει και το θέτει σαν immobilaizer το οποίο ενεργοποιείτε με το κλείδωμα της πόρτας οδηγού ή συνοδηγού.Δεν λέει πουθενά για τηλεχειρισμό μέσα στο βιβλίο όπως επίσης το δοκίμασα το immobilaizer και δουλεύει. Έβαλα άτομο μέσα, κλείδωσα και αφού μπήκε άνοιξε την ασφάλεια για να βγει και βαραγε η κόρνα.Το θέμα μου είναι αν μπορώ να βγάλω τηλεχειρισμό γιαυτό.
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες