Hello boys 'n' girls...!!

Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Οτι και να πω λιγο θα ειναι μιας και ξερω πως νιωθεις.
Εικόνα
serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 3:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από serenity »

Άσε με ρε συ, από το πουθενά, ρε γ***το...!!! :klaps: :klaps: Μια χαρά πήγαινα να το καθαρίσω το τουτού και ξανά από την αρχή... και αυτό που με τρελαίνει είναι ότι δεν είναι ούτα ένας μήνας που είχα βάψει τον προφυλακτήρα... :klaps: :klaps: :klaps: Μα όλοι οι κουλοί στο δρόμο μου!!!!! Και εκεί που έλεγα να μαζέψω κανένα φράγκο να φτιάξω τίποτα στο τουτού, άντε τώρα να φτιάχνεις προφυλακτύρες κλπ κλπ...
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από kostas200vi »

Πρέπει να προσέχεις.......δυστυχώς υπάρχουν πολλοί "κουλοί" και δεν ξέρεις από που θα σου έρθει. :(
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από PaNoSGR »

serenity έγραψε:Άσε με ρε συ, από το πουθενά, ρε γ***το...!!! :klaps: :klaps: Μια χαρά πήγαινα να το καθαρίσω το τουτού και ξανά από την αρχή... και αυτό που με τρελαίνει είναι ότι δεν είναι ούτα ένας μήνας που είχα βάψει τον προφυλακτήρα... :klaps: :klaps: :klaps: Μα όλοι οι κουλοί στο δρόμο μου!!!!! Και εκεί που έλεγα να μαζέψω κανένα φράγκο να φτιάξω τίποτα στο τουτού, άντε τώρα να φτιάχνεις προφυλακτύρες κλπ κλπ...
Αμα δεν φταις εσυ τοτε κατι γινεται.Οσο για ανταλλακτικα κατι θα κανουμε δεν ειναι ποια και τοσο δυσκολο να ανακαλυψουμε εναν προφυλακτηρα και οτι αλλο χρειαστεις.Οσο για τους κουλους που λες δεν εισαι η μονη ειχα και εγω διαφορους κουλους κατα καιρους μπροστα μου.Και οχι μονο εγω αλλα και αλλοι εδω μεσα.
Εικόνα
serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 3:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από serenity »

Αμα δεν φταις εσυ τοτε κατι γινεται.Οσο για ανταλλακτικα κατι θα κανουμε δεν ειναι ποια και τοσο δυσκολο να ανακαλυψουμε εναν προφυλακτηρα και οτι αλλο χρειαστεις.Οσο για τους κουλους που λες δεν εισαι η μονη ειχα και εγω διαφορους κουλους κατα καιρους μπροστα μου.Και οχι μονο εγω αλλα και αλλοι εδω μεσα.[/quote]

Δυστυχώς το δεν φταίω, δεν παίζει στην περίπτωσή μου... άπαξ και είσαι από πίσω δυστυχώς με την υπάρχουσα νομοθεσία πάντα ευθύνεσαι, ακόμα κι αν δεν έκανες κάποιο άλλο λάθος από το να μην προλάβεις να φρενάρεις έγκαιρα...
Από ανταλλακτικά έχω εντοπίσει ένα φανάρι μεταχειρισμένο (40 €) αλλά δεν ξέρω αν είναι λογική τιμή ή όχι...
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από nikolas »

"Κλειδαριά" καπώ, από τη περιγραφή σου, μάλλον δε χρειάζεσαι, απλά το πιθανότερο, κουνήθηκε απ'τη θέση της με το χτύπημα και γι'αυτό δεν κλείδωνε..!! Προφυλακτήρα και φανάρι όμως, θα χρειαστείς.. Περαστηκά σου.. :(
serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 3:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από serenity »

nikolas έγραψε:"Κλειδαριά" καπώ, από τη περιγραφή σου, μάλλον δε χρειάζεσαι, απλά το πιθανότερο, κουνήθηκε απ'τη θέση της με το χτύπημα και γι'αυτό δεν κλείδωνε..!! Προφυλακτήρα και φανάρι όμως, θα χρειαστείς.. Περαστηκά σου.. :(
Λοιπόν σήμερα πρωί πρωί με τη δροσούλα πήγα να δω τι θα γίνει με το τουτού... τα πράγματα έχουν ως εξής: "κλειδαριά" καπώ δεν χρειάζομαι όντως διότι αφενός δεν έκλεινε διότι μετατοπίσθηκε από το χτύπημα όπως το 'πε ο Νικόλας (εύγε για τη διάγνωση παρεπιπτόντως :up: ) αφετέρου το σκατουλάκι εκείνο που σηκώνουμε για να ανοίξει κανονικα το καπώ το φτιάξαμε (είχε φύγει ένα ελαττήριο), η βάση του φαναριού είναι ραγισμένη σε δύο σημεία εκεί που βιδώνεται στη μετώπη (δεν έχει σπάσει πουθενά αλλού) τα οποία είπε ότι θα μου φτιάξει ο φανοποιός με λίγη υποτοξική κόλλα. Τα μόνα "χοντρά" είναι η μετώπη, η οποία έχει μπει μέσα (χιλιοστά, αλλά αρκετά ώστε να μην κλείνει το καπώ) και ο προφυλακτύρας. :s Η μετώπη ήδη αυτή τη στιγμή πρεσάρεται και επισκευάζεται... :)
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 11:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Καλημέρα, Καλωσόρισες και περαστικά ...και λέω εγω ..τι γινεται ...βλέπω νέο μέλος στο φορουμ......και τόσες απαντήσεις.....΄τι γινεται....χαχαχα....αντε ωραία θα βρεθει άκρη να συμμαζευτει σιγά σιγά το λαβωμένο και αγαπημένο σου Ροβεράκι...
Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 11:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Ωραία λοιπόν... η επισκευή ξεκίνησε. Με το καλό να φτιαχτεί το κουκλάκι σου εύχομαι και με όσο το δυνατόν λιγότερα έξοδα. Απ' αυτά που λες μάλλον μικρό το κακό... εε?? ;)
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.
serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 3:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: Hello boys 'n' girls...!!

Δημοσίευση από serenity »

Ναι, απ' ότι φαίνεται θα τη γλιτώσω σχετικά φτηνά.... :-D :-D :-D Πιο πολύ ήταν η απελπισία μου που το έβλεπα παρά ή ζημιά!!! Πάλι καλά δε λές....!!!
Απλά με αυτά τα λεφτά θα έβαζα κάτι άλλο, π.χ. τα προβολάκια μου... :s
Τέλος πάντων... τέλος καλό, όλα καλά!!!! :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη / Newbies”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης