ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ>>>ΔΕΝ ¨ΚΟΒΕΙ¨ ΚΑΘΟΛΟΥ

Problems
alexissssss
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 8:07 pm
Επικοινωνία:

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ>>>ΔΕΝ ¨ΚΟΒΕΙ¨ ΚΑΘΟΛΟΥ

Δημοσίευση από alexissssss »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ>>>ΕΧΩ ΕΝΑ mg zr 105 ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ 8 ΜΗΝΕΣ...ΜΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙ ΨΥΧΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ Η" ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛς ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜG ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ? :roll:

thanks..!!
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

Όταν λες σου βγάζει την ψυχή? Είναι "σκληρό" το τιμόνη όταν πας να στρίψεις δηλ σαν να μην έχεις υδραβλική υποστίριξη?
Το αμάξι το αγόρασες καινούργιο η μεταχείρο?
Εικόνα
alexissssss
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 8:07 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexissssss »

kainourgio to pira...kala to ine ligo vari se sugkrisi me ta alla de me pirazei...alla den kovei kala k anagkazomai na kanw 10 kiniseis gia na parkarw!!! :( ..alla k genika se merikes klistes strofes de me pernei k anagkazome na kanw ligo opis8en gia na 3anampw...!!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Είναι απόλυτα φυσιολογικό φίλε μου. Όλα τα MG ZR έχουν "κοντή" κρεμαγιέρα (δε ξέρω αν ο ελληνικός όρος είναι αυτός) πάντως έχουν λίγες στροφές προς δεξιά και αριστερά..Δεν είναι πρόβλημα του αυτοκινήτου σου..
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Το τιμημα για την αισθηση χιλιοστου στα στροφιλικια.. ;)
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
CHRIS_MG
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευ Δεκ 04, 2006 12:45 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΓΚΥΖΗ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CHRIS_MG »

Αναστροφη κανεις με χειροφρενα :sreering: και στις στροφες οταν σε παιρνει παλι με χειροφρενο....
εκτως αν το φοβασαι ( :smt117) :D :D :D :D
alexissssss
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 8:07 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexissssss »

haha...i ali8ia einai oti ime neos odigos..opote psilofova akoma..!!k to amaksi de mou ebneei kamia idieteri es8isi asfalias...akoma k otan trexw stin ef8ia k to paramikro ipsomataki me petaei...akoma k sti paraliakh >> :(
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

δεν σου εμπνεει αισθηση εμπιστοσυνης?μαλλον ειναι επειδη εισαι λιγο νεος οδηγος κανε καμμια δοκιμη με αλλο αυτοκινητο τετοιας κατηγοριας γιατι αν εχεις οδηγησει αλλης κατηγοριας αυτοκινητα δεν νομιζω πως χωραει συγκριση.Εγω οταν το ειχα το αυτοκινητο εμπαινα σε οτι στροφη ηθελα και ηταν και ποιο φηλο απο το δικο σου,ισως βεβαια εχεις βαλει παραπανω αερα στα ελαστικα σου καπου 28-30 εβαζα εγω τωρα αν βαζεις 32 ασ ππουμε ενδεχεται να χωροπηδαει το αυτοκινητο σε καθε σαμαρακι η ανωμαλια του δρομου ;) ;) ;)
Εικόνα
alexissssss
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 8:07 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexissssss »

sigoura einai epidi ime neos odigos.. :roll: ...8a dokimasw k gw na valw toso aera oso esu giati odos ta exw fouskwsei ligo parapanw mu fenete!!!...pados kata ta alla to exw latrepsei to amaksi ke skeftome ke gw na kanw ti metatropi pu exoun kanei kapioi edw mesa sta frena..!!kata ta alla to mg zr 105 einai G@M@ATO...!!!hehe :lol:
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

alexissssss έγραψε:k to amaksi de mou ebneei kamia idieteri es8isi asfalias...akoma k otan trexw stin ef8ia k to paramikro ipsomataki me petaei...akoma k sti paraliakh >> :(
Αλίμονο σε μας... :lol:
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες