GREEK OPERATION FORCES [GR-OF] GAME COMMUNITY

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
Απάντηση
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

GREEK OPERATION FORCES [GR-OF] GAME COMMUNITY

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Οποιος Ελληνας Gamer ενδιαφερεται, Αντρας,Γυναικα η παιδι, να συμμετασχει στην Μεγαλυτερη Game Community-Ομαδα της χωρας και μια από τις 10 μεγαλυτερες Παγκοσμιως και θελει να ζησει την χαρα και ευχαριστηση που προσφερει η συμμετοχη σε Διεθνη Πρωταθληματα και Κυπελλα μεσω μιας οργανωμενης Ομαδας,η απλα θελει να μαθει το αγαπημενο του Game απο πολύ ικανους και εμπειρους παιχτες, μπορει τωρα να επισκεφτει το site μας και να συμπληρωσει μια ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ.
Διαθετουμε πολύ καλη οργανωση (ιεραρχια,βαθμοι,Μεταλλια ) και Hardware εξοπλισμο (δικοι μας dedicated servers στην Ελλαδα για όλα τα Game ).
Η ομαδα μας εφθασε αισιως στον 4ο Χρονο λειτουργιας της και φιλοδοξει με την εισοδο καινουργιων Παιχνιδιων, Νεου Site και περισσοτερων ιδιοκτητων Game Server να ανεβει ακομα ψηλοτερα.
Δεν ειμαστε <υποχρεωμενοι> σε καμια εταιρεια του χωρου αφου εχουμε δικους μας Sponsores που πληρωνουν όλα μας τα εξοδα.
Η Ομαδα μας διαθετει και τμημα Junior για παιδια ηλικιας εως 16 ετων των οποιων οι Προπονησεις γινονται τα Σαββατοκυριακα από Εκπαιδευτες που κυριως προσπαθουν να τους εμφυσησουν το Ομαδικο Πνευμα την Αυτοπειθαρχια και τον Σεβασμο στον Αντιπαλο.Ιδη η Ομαδα των Junior Συμμετεχει σε Πανευρωπαικο Πρωταθλημα καλιεργωντας τους Μελλοντικους Ασσους του Gaming.

Τα Games που υποστηριζονται μεχρι στιγμης ειναι:
1.BATTLEFIELD 2142 (new)
2.BATTLEFIELD 2
3.CALL OF DUTY 2
4.COUNTER STRIKE SOURCE
5.DAY OF DEFEAT SOURCE
6.FALCON 4 AF (Ο ρεαλιστικοτερος Εξομειωτης)
7.GUILD WARS.Online RPG
8.AMERICAS ARMY (Δωρεαν)
9.COMPANY OF HEROES (Το καλυτερο RTS για Multiplayer)
10.ARMED ASSAULT (Ο απολυτος εξομειωτης Πολεμου συνεχεια του περιφημου Operation Flashpoint)
11.IL-2 FB & PACIFIC FIGHTERS (Εξομειωτης Αεροπλανων Β Παγκοσμιου)
12.ENEMY TERRITORY:QUAKE WARS

Σε όλα τα Games υπαρχουν πολυ εμπειροι εκπαιδευτες οι οποιοι βοηθουν τους νεους αλλα και τους εμπειρους παιχτες να προσαρμοστουν στην ομαδα και να μαθουν τα μυστικα του κάθε Παιχνιδιου.
Ο Server μας στο Teamspeak εχει παντα πολύ κοσμο μεσα με τον οποιο μπορεις να παιξεις το αγαπημενο σου Game η απλα να συζητησεις

Η διευθυνση μας ειναι: http://www.greekopforces.gr
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Εγώ πάντος είμαι στο Call of Duty 2 και στο IL2.
Καθαρά 2ος παγκόσμιος πόλεμος... ;)
Εικόνα
Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Meg@john »

Tigraki...!!! έγραψε:Εγώ πάντος είμαι στο Call of Duty 2 και στο IL2.
Καθαρά 2ος παγκόσμιος πόλεμος... ;)
κ εγώ το ίδιο..CoD 2 4ever..
μαζί λιώνουμε.. :-D :-D
Εικόνα
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης