Αγορα MG TF

Questions
Απάντηση
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από PaNoSGR »

και αν στα 400 εχει ιμαντα,τεντοτηρα,αντλια νερου,ρεκτιφιε,φλατζα,βιδες και εργασια ειναι τελεια αλλα τωρα μπορω να ξυπνησω παντως αν σου παρει 400 για ιμαντα με το ανταλλακτικο και για φλατζα μαζι με ανταλλακτικο ειναι αρκετα καλα
Εικόνα
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από viframa »

Ναι οντως θα ειναι πολυ καλα τωρα βεβαια δεν μου το διευκρινησε αν θα ειναι ολα αυτα μεσα,λιγο δυσκολο μου ακουγετε.

Ξερει κανεις πως να λαδοσω τις ντιζες του σασμαν και τις πεταλιερας?γιατι παρα ειναι κουτσουρα :lol:
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
Κώστας RWD
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 844
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 15, 2007 5:13 pm
Τοποθεσία: Mαρούσι
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από Κώστας RWD »

Πάντα σκληρο θα είναι!
MG TF turbo...
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 11:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

H κουκουλα δεν πεφτει αμα δεν σπρώξεις την μεσαια μπαρα μπρος τα πίσω στην διαδικασια κλεισιματος.
Δεν εχει χαλασει κάτι, ετσι ειναι το νορμάλ. Οποτε δοκιμασετο. Οι ντιζες δεν λαδωνοντε, αυτα ετσι σκληρα σε αισθηση είναι. Ολα θεμα συνηθειας και προσαρμογής. Κοιτα και εγω 3 χρονια το έχω, MG και να μην σου φάει χρημα δεν παίζει και να μην σε απασχολησει με καποια ερωτηματικά.
Ετσι πάει. Πάντα κατι θα σε ψιλοαπασχολει απλα εδω ειμαστε να σου απαντάμε. Τα πραγματα ειναι ολα επιλυσιμα με απειρους οδηγους στο ιντερνετ οπως ειπε και ο Κώστας. Και ακρες με αναταλλακτικα υπαρχουν οποτε ολα καλα.
Παντα θα ακους ατομα να κατηγορουν το αυτοκινητο αυτο. Εσυ προσεχε τα νερα, του τα σερβις του, τα λάστιχα του και απο εκει και περα θα το απολαμβανεις και αστους να λενε. Και το MX-5 είναι ωραίο αμαξακι απλα αλλη φιλοσοφια. Εμενα προσωπικα αν ειχα τα λεφτα, το τριτης γενιας δεν θα με χαλαγε δλδ το NC. Το πρώτο όμορφο mx-5.
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από viframa »

Καλημερα YAHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!Χθες το απογευμα εκανα την μεταβιβαση και ολο το βραδυ τριγυρναγα με την κουκουλα ανοιχτη μεσα στο ψοφοκρυο :P

Ενταξη η αισθηση της οδηγησης ειναι απιστευτη!!Του εβαλα 50 Ε βενζινα (ο δηκτης πηγε μεχρι την μεση :-D ) και μετα εκανα βολτες απο χολαργο,αγια παρασκευη χαλανχρι,πεντελη!!

Στο βενζιναδικο του αλαξα μπαμ μπαμ τα λαστιχα τον υαλοκαθαριστιρον γιατι ηταν καμενα.Τωρα εκανα μια μαμακια αλλα μικρο το κακο,το επλινα με το πιεστικο και καταλαθος του εριξα με πιεση στο σημειο που τα τζαμια ενωνουν με την κουκουλα,και απο εκει περασε λιγο νερο μεσα αλλα το σκουπισα αμεσως.Λετε να θελουν αλαγμα τα λαστιχα της κουκουλας?η ετσι ειναι αυτα εξαρχης?Επισης ο προηγουμενος ιδιοκτητης πρεπει να εχει κανει μαμακια με τα λαστιχα του εχει βαλει 4 λαστιχα 195/50/15 ενω απο οτι διαβασα οι προδιαγραφες λενε για 205/50/15 πισω και 185/55/15 μπροστα αν τα λεω καλα..τεσπα οπως και να το κανουμε αυτα θελουν αλαγμα,οποτε τι λαστιχακια προτεινετε να του βαλω? Μετα θελω να το παω σε ταπετσερι να μου κολησει λιγο τις ταπετσαριες σε κανα δυο σημεια που χασκουν :!: :!:
Ναι φιλε οσον αναφορα την κουκουλα το ανακαλυψα μονος μου το κολπακι και ανοιγει κομπλε τωρα :dan:
Δεν το ηξερα πως δεν περνουν λαδομα οποτε καλυτερα ας αρχισω γυμναστικη και στα ποδια 8) Μετα θελω να του βαλω ΧΕΝΟΝ και ηχεια πισω απο τα προσκεφαλα!! ΠΩΩ ΕΧΩ ΠΟΡΟΘΕΙ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑ
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
viframa
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2011 4:55 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από viframa »

Θα προσθεσω και φοτο εντος των ημερων να το δειτε :D
I dont know how WW 3 will be,but i can ensure you that WW 4 will on sticks..Albert Einstein
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από i-VTec »

Καλά χιλιόμετρα!
Εικόνα
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Μεγια και καλα χιλιομετρα να εχεις
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από kostas200vi »

Άντε ανέβασε φώτο μέσα έξω να το δούμε......καλορίζικο και καλά χλμ.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Αγορα MG TF

Δημοσίευση από giorgosvi »

:wellcome: καλοριζικο κ καλοταξιδο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης