Εδώ μπορείτε να .... τσακωθείτε ελεύθερα !

BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

φιλαρακι εχεις προσπαθησει να πας στο δαφνι?
εισαι φιρμα εκει στο ψνα
οποτε δεν ξανασχολουμαι με την περιπτωση σου
σε αφηνω στους ειδικους
τωρα αν ερθεις στην εκδρομη θα τα ακουσεις απο κοντα και οχι μεσω του υπολογιστη που κανεις και τον μαγκα και βριζεις χωρις να ξερεις εδω μεσα τα ατομα
τωρα αν εχεις προβλημα και με τη μαμα σου και εισαι μεγαλωμενος μαμοθρεφτα καλυτερα να κανεις την επανασταση σου και να φυγεις απο το σπιτι γιατι τοσο χρονων μαντραχαλος σε εχει πειραξει στον εγκεφαλο!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

VIDEOMIX έγραψε: Kατ'αρχήν, δεν απευθύνθηκα σε σένα. Η ενα άτομο είσαι με 5 nicks η ο ενας κόβει και ο άλλος ράβει, όλοι εναντίον ενός.
Το οτι συνεχίζεις να μου μιλάς κομπλεξικά ενώ στο άλλο θέμα που μιλάγαμε, μούγγα, δείχνει και το οτι οι 3-4 που μου επιτίθεστε είστε επιπέδου τρούμπας. Και για να ενισχύσετε την θέση σας καπηλεύεστε ενα σωρό παιδιά που δεν ασχολούνται με την συζήτηση αυτή και μιλλάς εκ μέρους τους. Διοτι δεν είπα ποτέ αξιολύπητους ΄και για φτύσιμο τους μισσούς, ούτε και κλανιά για τους περισσότερους. Είπα για κάτι συγκεκριμένο που έχει να κάνει με το ΣΕΦ και με το θέμα της εκδρομής. Οπότε, προφανώς, εσύ τους χαρακτηρίζεις έτσι. Μπράβο σου. Σου πάει η συμπεριφορά αυτή, η μάλλον, σας πάει. (της κλίκας κομπλεξικών, μαμόθρευτων)
VIDEOMIX έγραψε:Συγχαρητήρια και απο μένα στην Αθήνα. :roll:
Μαγκιά - κλ@νιά στο ΣΕΦ οι περισσότεροι [/size]και στα δύσκολα κάνουν την πάπια.
VIDEOMIX έγραψε: Κάποιοι (οι νεόκωποι) δεν αντέχουν στην κριτική που κάποιος τους ασκεί, διοτι ο εγωισμός τους και ο ξιπασμός που έχουν με αυτόν γαλουχηθεί, δεν τους το επιτρέπει να την δεχθούν. Συγχαρητήρια λοιπόν για την κατάντια τους. Ειναι αξιολύπητοι αλλα και για φτύσιμο. Φτύσιμο οχι με το στόμα αλλα κατουρώντας τους.[/size].

θελεις γιατρο εσυ
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να ζητησεις μια συγνωμη αντι να προσπαθεις να φασκεις και να αντιφασκεις για να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα
τωρα το ποσο ιντερνετικος εισαι και βριζεις πισω απο μια οθονη σε καταλαβαινω
ειναι επειδη δεν εισαι αντρας με παντελονια
ξερεις να βριζεις μονο πισω απο μια οθονη
συγχαρητηρια!!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Εγω θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Vaggeli που ανοιξε αυτο το thread!!!!! :dan: :dan: :dan: :battle: :battle: :battle: :battle:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
matthew
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Απρ 04, 2006 2:02 pm
Τοποθεσία: Ρόδος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από matthew »

silverstyler(spyroshio) έγραψε:loipon baggeli palio.........................bromo..................@#$
den eimai tsifoutis ego re kai gia na to apodeikso dino 2 aytokollita se esena kai 2 sto jeanpoul oopoios irthe deyteros

xairomai pou ekana ego to proto kabga se ayto to topic giati se ola ta alla kapoios me prolabaine :D :D :D :D :D :D :D :D

baggeli opos katalabes asteieyomai
mia poy arxisate aploxera den dinete kai se mena kanena bloyzaki dwro? mayro kata protimisi kai xl. eyxaristw ek twn proterwn :lol:
MG TF FOR EVER !!!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

εφόσον μιλάς ρε videomix για ιντερνετικούς άντρες κλπ κλπ γιατί ακολουθείς την ίδια πρακτική που κατηγορείς και δεν έρχεσαι μια βόλτα στο ΣΕΦ (που δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα σημείο συνάντησης) να λύσεις τις όποιες διαφορές face to face με τα άτομα που τις έχεις και κατηγορείς..?ποιο το νόημα όλου αυτού του σκηνικού..?
Θάνος_TF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2005 3:45 pm
Τοποθεσία: Αθήνα-Παπαγου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Θάνος_TF »

nikolas έγραψε:εφόσον μιλάς ρε videomix για ιντερνετικούς άντρες κλπ κλπ γιατί ακολουθείς την ίδια πρακτική που κατηγορείς και δεν έρχεσαι μια βόλτα στο ΣΕΦ (που δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα σημείο συνάντησης) να λύσεις τις όποιες διαφορές face to face με τα άτομα που τις έχεις και κατηγορείς..?ποιο το νόημα όλου αυτού του σκηνικού..?
:iagree: ax me prolaves..

ρε συ videomix δεν ειναι κριμα να τσακωνόμαστε??
Πρόσεχε τις εκφράσεις σου, διοτι εγώ μιλάω γενικώτερα ενώ εσύ καταφέρεσαι απ'ευθείας στο πρόσωπό μου.
ολο γενικά και αόριστα μιλάς.. Κατηγορείς και υπονοείς χωρίς να αναφέρεσε σε καποιον. αν εχεις καποιο πρόβλημα με ορισμένους από εδώ γιατι δν το συζητάς μαζί τους. Μονο ετσι θα τελειώσουν οι διάφορες παρεξηγήσεις.
Κυρίως εσύ Θάνο, βούλωσέ το να μην στο βουλώσω αλλιώς το στόμα, διοτι δεν με ξέρεις και φέρεσαι αδελφίστικα. Εντάξει; Αντε μπράβο. Πίσω απο το pc, αντριλίκια.
Εσύ jean, αποδυκνείεσαι κρυφή πληγή. Χαμηλοβλέπων και χαμηλών τόνων και ξαφνικά ξιφούλκιση εκ του ασφαλούς και εξ'αποστάσεως. "Μπράβο" και κρίμα.
Εσύ ρούφα το αυγό σου όπως πάντα, λέγε τα yes men εκεί που τα λές συνέχεια, και άσε ήσυχο αυτό το thread αφού δεν έχεις να του προσφέρεις ούτε ενα γράμμα, μια λέξη σοβαρότητας
ολο λες οτι σου μιλάνε ασχημα από το πληκτρολόγιο..
Γιατί δν κάνεις μια θυσία , πεσε στο επίπεδο μας
Μαγκιά - κλ@νιά στο ΣΕΦ οι περισσότεροι και στα δύσκολα κάνουν την πάπια.
για μια φορά μονο όχι παραπάνω και ελα καποια τετάρτη να συζητήσεις με οποιον έχεις διαφωνία και να σταματήσει πια αυτή η ιστορία με τους τσακωμούς στο forum.
Μα όταν θα γυρίσεις δυστυχώς θα είμαι ένας αγνωστος γνωστός..
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Παιδιά, θα αστειεύεστε βέβαια. Εδω δεν έχω χρόνο να κάνω πράγματα που θα βελτιώσουν τα οικονομικά μου προβλήματα, θα πάω στο ΣΕΦ να δω άτομα που δεν ξέρουν να φέρωνται;
Θα σταματήσω να ασχολούμε με άτομα όπως ο ΒΑΤ που ότι λέω εγώ στο παρα πέντε το λέει αυτός ακριβώς και θα κυττάξω να ασχολούμε με θέματα του αυτοκινήτου μου, για όσο θα έχω το MG. Κατόπιν, θα "αυτοδιαγραφώ" να ησυχάσετε και εσείς απο μένα.
Οσο για το τι με κάνει να μιλάω όπως δεν μου πρέπει, το τιμιώτερο θα ήταν να με δικαιολογούσατε αφού έχω προκληθεί, παρά να απορείτε και να με βγάζετε τρελλό όπως ο ΒΑΤΜΑΝ.
Αυτό μου δείχνει άκρως υποκριτικό.
Και το χειρώτερο ειναι οτι αυτός που το ξεκίνησε και ειναι ο πραγματικά άνανδρος, το παίζει υπεράνω επειδή του έχει δώσει κάποιος εδω αρμοδιότητες και νομίζει πως έχει πιάσει τον παπά απο τα @ρχ΄..α!
Με τους πολλούς και φυσικά δεν έχω πρόβλημα όσο και αν τους οικιοποιείται ο ΒΑΤΜΑΝ αυθαίρετα και μάλιστα με άσχετα Quote μου.
Μy blue car!!!
Εικόνα
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

εσυ το ξεκινησες φιλε κανοντας αυτο το παναθλιο ποστ για το σεφ και βριζοντας ετσι...
τωρα θα μπορουσες να το εχεις κοψει και να ζητουσες ενα συγνωμη
αλλα εσυ εκει το χαβα σου :crazy: :crazy:

videomix εγραψε:Θα σταματήσω να ασχολούμε με άτομα όπως ο ΒΑΤ που ότι λέω εγώ στο παρα πέντε το λέει αυτός ακριβώς

καλα ε?
εισαι και πολυ μπροστα απο την εποχη σου εσυ γενικοτερα...
και οι αλλοι οι ναπολεοντες στο δαφνι θαλουν να ξεκινησουν πολεμο και λενε οτι οι αλλοι ειναι πισω γιατι δεν ξερουν!!

videomix εγραψε:Με τους πολλούς και φυσικά δεν έχω πρόβλημα όσο και αν τους οικιοποιείται ο ΒΑΤΜΑΝ αυθαίρετα και μάλιστα με άσχετα Quote μου.

δεν ειπα κατι παραπανω απο αυτα που εγραψες
δεν εβαλα ασχετα δικα μου
ΕΣΥ τα ειπες και ΕΣΥ τα ξελες αρα ποιος ειναι ο ανανδρος και ο ιντερνετικος που δεν θες να ερχεσαι σε συναντησεις?
ΕΣΥ
αυτοαναιρεισαι σε καθε σου ποστ.
εισαι και ο πρωτος!
μπραβο!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
azman
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Παρ Ιαν 14, 2005 5:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από azman »

προτεινω σαν λυση να βρεθουμε ολοι σε καποιο μερος και την ωρα που σε βολευει videomix να λυσουμε τις παρεξηγησεις.θα μαζευτουμε ολοι οσοι εχουμε καποιο προβλημα μαζι σου και θα ερθουμε στο σημειο που θα μας πεις την ωρα που θελεις.πιστευω πως μονο απο κοντα θα λυθουν ολα και θα σταματησουν τα προσβλητικα posts που διαβαζουν ολα τα μελη και δεν τιμουν κανενα μας.λοιπον videomix περιμενουμε να μας πεις ημερα και ωρα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

logiko mou akougetai emena giati nomizo pos to olo zitima exei kourasei arketo kosmo kai einai kai arnitiko gia to club
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης