body kit ...

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Το συγκεκριμένο κατάστημα όντως έχει αρκετά τσιμπημένες τιμές..είναι ωστόσο γνωστό πολλά χρόνια..ειδικά στην αισθητική βελτίωση των Rover/MG
gallos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Οκτ 25, 2006 2:56 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gallos »

symfwno oti einai arketa tsimpimenes...en tw metaksi den grafei kai poso kostizei na ta steiloun ellada
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

gallos έγραψε:symfwno oti einai arketa tsimpimenes...en tw metaksi den grafei kai poso kostizei na ta steiloun ellada
Δυστυχώς ή ευτυχώς λίγες είναι οι εταιρείες που βλέπουν σοβαρά τις συναλλαγές με χώρες του εξωτερικού, άλλες δεν το δέχονται καν, άλλες ξαφνιάζονται, άλλες το δέχονται αλλά σε χρεώνουν υπερβολικά στα μεταφορικά, και τέλος άλλες το δέχονται και σε αντιμετωπίζουν με σεβασμό χρεώνοντας το πραγματικό αντίτιμο και καμιά φορά κάνοντας κάποια έκτπωση λόγο του αυξημένου συνολικού κόστους..
Στην αυτές τις περίπτωσεις θα πρέπει να επικοινωνήσεις με email ή τηλεφωνικώς για να μάθεις κάποια τιμή..
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Εγω παιδια τα angel που ειδα και σε 200 και στο δικο μου ηταν ελλεινα.Αν δεν εχει καθαρο γυαλι το φαναρι τι να το κανεις.. :twisted:

Λες και εχουν παρει τα μαμα και τους εχουν βαλει δαχτυλιδια..Ο Μαχος απο δω πηρε ιδεες για την πατεντα του με τα φαναρια..:lol:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

κανεις λαθος!!!! εγω το εκανα πρωτος!!!!!!!11 εχω τα πνευματικα δικαιωματα απλα τα δικα μου δεν τελειοποιηθηκαν ποτε...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Μαχο συγνωμη,δεν ηξερα.Οι αλητες σαν τους Κινεζους και αυτοι,Αντιγραφουν τους προτοπορους...
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης