re ton kaimeno to vazelo :)

Sports
thiva7
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 12, 2010 1:12 pm
Τοποθεσία: Ατλαντικος
Επικοινωνία:

re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από thiva7 »

re kai me enan agwna ligotero den katafere na perasi protos sti vathmnologia.... ti prama einai ayto :lol:
panta tetoiaaaa
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ,ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ...ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ,ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ
ΕικόναΕικόναΕικόνα

NIKOLAS 414
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Οκτ 01, 2010 10:36 am
Τοποθεσία: NIKAIA
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από NIKOLAS 414 »

thiva7 έγραψε:re kai me enan agwna ligotero den katafere na perasi protos sti vathmnologia.... ti prama einai ayto :lol:
panta tetoiaaaa
παλι καθαρισατε με τον βαποριδη ε????α ρε CISSE τι τους εκανες??? :kot:
Εικόνα Εικόνα

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από kostas200vi »

NIKOLAS 414 έγραψε:
thiva7 έγραψε:re kai me enan agwna ligotero den katafere na perasi protos sti vathmnologia.... ti prama einai ayto :lol:
panta tetoiaaaa
παλι καθαρισατε με τον βαποριδη ε????α ρε CISSE τι τους εκανες??? :kot:
Ο Βαποριδης δεν έδωσε κανένα πέναλτι γιατί δεν υπήρχε και κανένα για να δώσει......όπως του βουτηχτή cisse με τον Κακο, ωραια τώρα τον κάνατε και αρχηγό της πισίνας του έμαθε ο Καραγκούνης να κάνει βουτιές και πήρε άξια το περιβραχιόνιο του μεγάλου βουτηχτή.......τώρα βάλτε μπρατσάκια και ελάτε στο Καραΐσκάκη να σας.... Εικόνα
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από nikolas »

Για την εικόνα του αγώνα ο Σαλπιγγίδης σχολίασε: «Νομίζω ότι το σκορ δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα του αγώνα. Παίξαμε πολύ καλό ποδόσφαιρο.

Δυστυχώς, ενώ παίζαμε καλά βρεθήκαμε πίσω στο σκορ στην ανάπαυλα. Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο και εκεί ήμασταν πάλι καλύτεροι μέχρι την αποβολή. Το ευχάριστο είναι ότι παίξαμε καλό ποδόσφαιρο».

Για την φάση με τον Παπαδόπουλο: «Δεν ξέρω αν στην αρχή της φάσης είμαι οφσάιντ. Επαφή πάντως υπάρχει. Ο Αβραάμ με τραβάει. Δεν ξέρω τι να πω. Αν έπεφτα με τη μία θα μου έλεγαν ότι κάνω θέατρο και δεν θα κέρδιζα πέναλτι.

Τώρα έμεινα όρθιος και δεν κέρδισα τίποτα. Δεν ξέρω πώς πρέπει να αντιδρούμε σε αυτές τις περιπτώσεις. Φτάσαμε στην 11η αγωνιστική και δεν έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι.

Τι πρέπει να κάνουμε για να κερδίσουμε πέναλτι; Δεν ξέρω τι να πω. Μακάρι μέχρι να τελειώσει το πρωτάθλημα να έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι»

http://www.sport-fm.gr/article/348716" onclick="window.open(this.href);return false;

thiva7
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 12, 2010 1:12 pm
Τοποθεσία: Ατλαντικος
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από thiva7 »

nikolas έγραψε:Για την εικόνα του αγώνα ο Σαλπιγγίδης σχολίασε: «Νομίζω ότι το σκορ δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα του αγώνα. Παίξαμε πολύ καλό ποδόσφαιρο.

Δυστυχώς, ενώ παίζαμε καλά βρεθήκαμε πίσω στο σκορ στην ανάπαυλα. Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο και εκεί ήμασταν πάλι καλύτεροι μέχρι την αποβολή. Το ευχάριστο είναι ότι παίξαμε καλό ποδόσφαιρο».

Για την φάση με τον Παπαδόπουλο: «Δεν ξέρω αν στην αρχή της φάσης είμαι οφσάιντ. Επαφή πάντως υπάρχει. Ο Αβραάμ με τραβάει. Δεν ξέρω τι να πω. Αν έπεφτα με τη μία θα μου έλεγαν ότι κάνω θέατρο και δεν θα κέρδιζα πέναλτι.

Τώρα έμεινα όρθιος και δεν κέρδισα τίποτα. Δεν ξέρω πώς πρέπει να αντιδρούμε σε αυτές τις περιπτώσεις. Φτάσαμε στην 11η αγωνιστική και δεν έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι.

Τι πρέπει να κάνουμε για να κερδίσουμε πέναλτι; Δεν ξέρω τι να πω. Μακάρι μέχρι να τελειώσει το πρωτάθλημα να έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι»

http://www.sport-fm.gr/article/348716" onclick="window.open(this.href);return false;

wraios nikola... vres twra kai ena arthro pou na leei EKANA VOUTIA!! DEN IPERXE TRAVIGMA I SPROKSIMO,monos mou epesa. :spao: tha mporeseis na vreis ?? diladi ti perimenes na pei re nikola?

22-11-2010 o pio fanatikos VAZELOS dimosiografos eipe oti den eide kanena penalnti !

ERA spor 100.9 ( KONTOS )
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ,ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ...ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ,ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από nikolas »

Βάλε εσύ άρθρο του Αβραάμ που να λέει δεν τον ακούμπησα..δεν είδα τον αγώνα και διάβασα στο sportfm 5 άρθρα σχετικά με τον αγώνα..

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από DimTf160+ »

γνωστες κλαψες του 'παραρτηματος του βορρα' οποτε παιζει με τον ΘΡΥΛΟ'....αντι να κοιταξουν να τα χωσουν στον Ιβιτς και τον Βιτολο που τους κρεμασαν,βρισκουν αλλοθι για να ριξουν σταχτη στα ματια των οπαδων τους...δε βλεπω να λετε ομως τιποτα για τον αληταρα τον Γκαρσια που προκαλουσε συνεχεια κι επρεπε να ειχε φαει 15 κοκκινες...

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από kostas200vi »

Τώρα το βράδυ είδα το Ajax - Real , εάν αυτά τα μαρκαρίσματα που έγιναν μέσα στην περιοχή είχαν γίνει στο Ελληνικό Πρωτάθλημα θα ειχαμε όργια πάλι, ευτυχώς για το Champions League που κάποιοι παίκτες παίζουν για να βάλουν την μπάλα στα δίχτυα και όχι να πάρουν πέναλτι, ο Σαλπιγγίδης είπε ότι θέλει να κερδίσει πέναλτι είναι 11η αγωνιστική και δεν έχει πάρει ένα και μέχρι τέλος του Πρωταθλήματος να του δωσουν ένα πέναλτι,ας του κάνουν δώρο ένα τα Χριστούγεννα να εκπληρωθεί το μεγάλο του όνειρο μπας και σταματήσει να ονειρεύεται ότι είναι στην παραλία και κάνει βουτιές.
Για την φάση με τον Παπαδόπουλο: «Δεν ξέρω αν στην αρχή της φάσης είμαι οφσάιντ. Επαφή πάντως υπάρχει. Ο Αβραάμ με τραβάει. Δεν ξέρω τι να πω. Αν έπεφτα με τη μία θα μου έλεγαν ότι κάνω θέατρο και δεν θα κέρδιζα πέναλτι.
Φυσικά και υπάρχει επαφή ποδόσφαιρο παίζει όχι βόλεϋ, στα ριπλέι δεν φαίνεται να τον τραβάει.....αλλά και μόνο από αυτό που λέει καταλαβαίνεις πολλά ... "αν έπεφτα με τη μία θα μου έλεγαν ότι κάνω θέατρο" ενώ εάν πέσεις με την δεύτερη δεν είναι θέατρο είναι κατάδυση... τι άλλο θα ακούσουμε, αυτό είναι το σκεπτικό Ελληνα Διεθνή Επιθετικού : "δεν πέφτουμε με την μια για να μην καταλάβουν ότι κάνουμε θέατρο αλλά με την δεύτερη για να το πάρουμε σίγουρα" καλά θέλει και λέει τέτοιες μ@λ@κieς η του ξεφεύγουν. :crazy:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Φτάσαμε στην 11η αγωνιστική και δεν έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι.

Τι πρέπει να κάνουμε για να κερδίσουμε πέναλτι; Δεν ξέρω τι να πω. Μακάρι μέχρι να τελειώσει το πρωτάθλημα να έχουμε κερδίσει ένα πέναλτι»

http://www.sport-fm.gr/article/348716" onclick="window.open(this.href);return false;
Φοβερή δήλωση... :roll: Δηλαδή, θεωρεί δεδομένο ότι κάποια στιγμή πρέπει να κερδίσει ένα πέναλτι!! :eek: Αυτή είναι η νοοτροπία του Έλληνα ποδοσφαιριστή...
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.

thiva7
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 12, 2010 1:12 pm
Τοποθεσία: Ατλαντικος
Επικοινωνία:

Re: re ton kaimeno to vazelo :)

Δημοσίευση από thiva7 »

o salpi tha pei tipota gia ayat ---- > http://www.youtube.com/watch?v=fGOIAry3 ... embedded#! ?????
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ,ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ...ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ,ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες