Μοτερ 1.6-1.8

Looking for..
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Μοτερ 1.6-1.8

Δημοσίευση από kostas200vi »

PaNoSGR έγραψε:Ευχαριστω ρε μητσο με ανεβαζεις (παλιοhondakia θα το φτιαξω στην πενα το αμαξι και θα ερθω να σε ραψω:P).
Κανε του ένα κάλο "γαζί"......γιατί δεν μπορώ να έρθω να να τον "ράψω" με τον "κοπτοράπτη"...... τον παλιοHondaκια :battle:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Μοτερ 1.6-1.8

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Θα του ξηγησω το ονειρο του διαολο hondoverakia (copyright 2009 PaNoSGR :P α ρε μπαμπινιωτη μου εσυ)
Εικόνα
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Μοτερ 1.6-1.8

Δημοσίευση από saikoe39 »

To μεγαλο θεμα......με τα ροβερ μοτερια....ηταν και ειναι....οτι λιγοι μηχανικοι μπορουν τα κουμανταρουν σωστα....και ταυτοχρονα θα πρεπει ο κατοχος να ειναι πολυ προσεχτικος..!!!!!!

το δικο μου οχημα...εκαψα φλατζα στα 113.000 χλμ και μετα απο 14 χρονια....απο λαθος μλκ μηχανικου.....!!!!!!!!!!(το αφησε χωρις νερα....εκαψε φλατζα....αλλαζα φλατζα...αφησε βουλομενο το ψυγειο....εκατσαν τα χυτωνια και τελος)
τα μοτερ που εσπασα ειναι αλλο θεμα....

και τωρα εχω ενα μοτερ φτιαγμενο ολο απο την αρχη......2 χρονια 47.000 χλμ.....ολο σκησιμο...σκησιμο...σκησιμο......χωρις να εχει να κανει το παραμικρο τσικ...!!!!!!

αν ο μηχανικος δεν εχει ιδεα απο αυτα τα μοτερ....απλα θα το παρεις στο χερι.-
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Μοτερ 1.6-1.8

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Προφανως και ειναι θεμα πρωτα απο ολα του μηχανικου το πως θα δουλεψει μια μηχανη.Αστα βραστα οπως και να εχει τωρα που θα βαλουν αλλο μοτερ τελειως δεν θελω να το ξανανειξουν δεν θελω τπτ απο αυτους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
prilepa_mg
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2007 10:28 am
Τοποθεσία: paleo faliro
Επικοινωνία:

Re: Μοτερ 1.6-1.8

Δημοσίευση από prilepa_mg »

saikoe39 έγραψε:To μεγαλο θεμα......με τα ροβερ μοτερια....ηταν και ειναι....οτι λιγοι μηχανικοι μπορουν τα κουμανταρουν σωστα....και ταυτοχρονα θα πρεπει ο κατοχος να ειναι πολυ προσεχτικος..!!!!!!

το δικο μου οχημα...εκαψα φλατζα στα 113.000 χλμ και μετα απο 14 χρονια....απο λαθος μλκ μηχανικου.....!!!!!!!!!!(το αφησε χωρις νερα....εκαψε φλατζα....αλλαζα φλατζα...αφησε βουλομενο το ψυγειο....εκατσαν τα χυτωνια και τελος)
τα μοτερ που εσπασα ειναι αλλο θεμα....

και τωρα εχω ενα μοτερ φτιαγμενο ολο απο την αρχη......2 χρονια 47.000 χλμ.....ολο σκησιμο...σκησιμο...σκησιμο......χωρις να εχει να κανει το παραμικρο τσικ...!!!!!!

αν ο μηχανικος δεν εχει ιδεα απο αυτα τα μοτερ....απλα θα το παρεις στο χερι.-
edo simfono ke ego me 2 xeria,afti ine i alitia
200 COUPE the best .the GTI is back on the road
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζήτηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες