Power boost valve

Απάντηση
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Power boost valve

Δημοσίευση από Dionisis »

Παιδιά υπήρχε ένα post για ρυθμιστη πίεσης βενζίνης,επειδή δεν το βρήκα..κάνει τίποτα με συνδυασμό air-kit,throttle body 52mm,group N ή τρώει μόνο βενζίνη και τίποτε άλλο;;Θέλω να αρπάζει λίγο παραπάνω ψηλά και επειδή δεν έχω φραγκα για εκκεντροφόρους τωρα,ούτε θέλω ροική ακόμα..Αν έχει βάλει κάποιος please msg me! :wink:
kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Re: Power boost valve

Δημοσίευση από kostantinos »

Dionisis έγραψε:Παιδιά υπήρχε ένα post για ρυθμιστη πίεσης βενζίνης,επειδή δεν το βρήκα..κάνει τίποτα με συνδυασμό air-kit,throttle body 52mm,group N ή τρώει μόνο βενζίνη και τίποτε άλλο;;Θέλω να αρπάζει λίγο παραπάνω ψηλά και επειδή δεν έχω φραγκα για εκκεντροφόρους τωρα,ούτε θέλω ροική ακόμα..Αν έχει βάλει κάποιος please msg me! :wink:
gia na valis rythmisth tha prepi kanonika na to anevasis se dinamotro gia na ton rithmisis giati ine poli pithano adi na kerdisi na xasis aloga logo tou oti o xoros kafsis exi ena dedomeno ogo an afjisi poli ti venzini tha apotrepsis mia posotita aera na eiselthi kai aftos sto xoro kafsis me apotelesma tin atelis kafsi i opia mpori na exi kai ales apiptosis!an kapios exi vali isos tha boresi na se voithisi perisotero an kai nomizo oti den tha itane kalo na afjisis ti piesi pano apo +0,2 bar
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dionisis »

Σ'ευχαριστώ φιλαράκι...Ίσως με συνδυασμό ροικής δουλέψει σωστά...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες