ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Έλεος με τις υπεραπλουστεύσεις σας και την ισοπεδωτική σας λογική...
Πες μας την αποψη σου να την ακουσουμε :beer:

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από crAss »

Επιμένω σε αυτό που είπα ότι πολιτική συζήτηση είναι θεμιτό να γίνεται, αλλά όχι σε φόρουμ αυτοκινητιστικό...υπάρχουν τόσα άλλα για αυτή τη δουλειά...
Life is too short not to...

saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από saikoe39 »

George19 έγραψε:Τέτοιες στιγμές όλοι παρακαλάμε να ήταν παρών ο Παπαδόπουλος...... :pimpy: :twisted:

:shock: :shock: :shock:
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από stickers!!! »

Χαλαρωστε ομως..................
1.800 vvc 150hp παλια.....

Άβαταρ μέλους
rewas
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2007 9:19 pm
Τοποθεσία: τριπολη
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από rewas »

crAss έγραψε:
George19 έγραψε:Τέτοιες στιγμές όλοι παρακαλάμε να ήταν παρών ο Παπαδόπουλος...... :pimpy: :twisted:
Τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί δεν μπορώ να καταλάβω...Ναι τι ωραίες εκείνες οι ένδοξες ημέρες του Παπαδόπουλου...τσάμπα διακοπές με τους φίλους σου στα πανέμορφα resort της Γυάρου και της Μακρόνησου...
Κάθε βράδυ animateur να προσπαθούν να σε διασκεδάσουν και να σου δείξουν πόσο πιο ωραία είναι η ζωή χωρίς να ονειρεύεσαι ένα ομορφότερο κόσμο...

Δεν πήρα μέρος στο πολιτικό μέρος της συζήτησης γιατί εδώ είναι φόρουμ αυτοκίνησης αν και γράφηκαν πολλές ανακρίβειες όμως όλα έχουν και τα όριά τους

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ

Έλεος με τις υπεραπλουστεύσεις σας και την ισοπεδωτική σας λογική...


1ον Δλδ τωρα πας Μπαχαμες για διακοπες και σου τα πληρωνει το κρατος; Σορρυ φιλε μου αλλα σημερα η δεν πανε καθολου η πανε με δανεικα και δουλευουν κανα 6μηνο για να τις ξεχρεωσουν. Δεν ξερω τι δουλεια κανεις και ποσα παιρνεις αλλα καλοσηρθες στον πραγματικο κοσμο του 2008.
2ον δεν σε αναγκασε κανεις να παρεις μερος.....Δημοκρατικο ΚΑΘΕΣΤΟΣ (και οχι Πολιτευμα) εχουμε οποτε ο καθενας λεει την γνωμη του αρκει να μην προσβαλει καποιον.
3ον αν διαβασεις καλυτερα θα δεις οτι το παλικαρι ειπε ''τετοιες μερες'' δεν ειπε οτι το θελουμε συνεχεια(σαν λυση αναγκης ας πουμε, κατι που ευχομαστε αλλα δεν το θελουμε).
4ον Επειδη ειναι αυτοκινητιστικο κλαμπ εδω δεν πρεπει να τα συζηταμε και να λεμε με το ονομα τους τα πραγματα; Ναι ειμαστε ανθρωποι που μας ενονει ενα παθος--το αυτοκινητο-- αλλα αυτο δεν σημαινει πως γιναμε ρομποτ και το μονο που μας ενδιαφερει ειναι το ποσο βελτιωμενο ειναι ενα καρο.

Δλδ η δικη σου λογικη ποια ειναι; ''τα βλεπω''; αυτη;
Εγω προσωπικα δεν ειμαι δικτατορικος και χαιρομαι που ζω σε αλλη εποχη αλλα.... ξερεις τι συμαινει να μην χρωσταει η Ελλαδα σε κανεναν; Η μιπως μπορεις να μου εξηγησεις πως γινεται να χαριζει λευτα η Δικτατορια και μετα απο πολλααααα χρονια να τα ζητανε πισω οι Δημοκρατικοι;
Ξυπνιστε ρε παιδια..... Ο Κλανι τ'αρχις αποφασιζει για το τι θα κανει η καθε χωρα και μιλατε για δικτατοριες και σκατα στον ταφο του Παπαδοπουλου; ΕΛΕΟΣ.
Πως ειναι δυνατον να βαλεις μια χωρα να καει και μαλιστα 2φορες μονο και μονο για το κερδος σου;
Οχι δεν ειμαι Δικτατορικος αλλα οπως προειπα, εγω θα γαζωνα 50-100ατομα για να εχουν ψωμι οι απλοι μεροκαματιαριδες. Και θα εκλεινα και τους αγωνες ποδοσφαιρου για τον ιδιο λογο. Θα εκλεινα ολα τα καναλια για να μεινουν ανεργοι εκεινοι οι διμοσιογραφοι που τα φουσκωναν σαν φαρινα για να ανεβασουν τηλεθεαση και να δωσουν την ιδεα σε αλλους να κανουν τα ιδια.
Ακουσα καποιον να λεει πριν λιγες μερες ''λ@κ@μ@ τρομερη οργανωση η Ελλαδα...πριν φθασει ο μπατσος στο περιπολικο το εμαθαν στην Θεσ/νικη και ολη την Αττικη και ξεκινησαν να τα σπανε''.....
Το εμαθαν ομως η απλα περιμεναν το σημα για να ξεκινησουν;........
Πανω στα νευρα εριξε ο μπατσος;.......
Καποιος ηταν εντελως ΤΥΧΑΙΑ εκει κοντα και ΕΝΤΕΛΩΣ τυχαια τραβηξε το περιστατικο με το κινητο του;....
Καποιος πυροβολισε καποιον και εφυγε ΕΝΤΕΛΟΣ ψυχρεμος απο το σημειο συμβαντος;.....
.............. ΑΥΤΗ ειναι η Δημοκρατια μας.............
Για πειτε μου τωρα τι μυαλα κουβαλαμε μερικοι; Μιπως εχουν δικιο αυτοι που μας περνανε για χαζους;
Επισης πειτε μου σε ποιο σημειο της Ομονιας μπορω να βρω ενα κινητο/ραδιοcd/γυαλια ηλιου/κανα χρυσαφικο σε ξεφτιλα τιμη σε μερικες μερες; Θελω να κανω τα Χριστουγεννιατικα δωρα μου σε συγγενεις και φιλους γιαυτο ρωταω...
Μεχρι να αρχισουν τα εργα στην θαλασσα πολλα τετοια ξεσπασματα θα γινουν, εκτος και αν αφησουν αυτο που ειναι εκει κατω στην θεση του... crass οποιος καταλαβε καταλαβε.... Οποιος δεεεεν ας πιστευει οτι ολα αυτα γινονται για τον αδικοχαμενο Αλεξη...

Α και κατι αλλο...παραλιγο να το ξεχασω, χθες μου ηρθε μνμ απο μια φιλη που δεν θυμαμαι κατα λεξη τι εγραφε αλλα το νοημα ηταν να στειλω το μνμ σε 20 φιλους μου για την μνημη του Αλεξη. Με το μνμ αυτο λεει θα τιμησουμε την μνημη του...
Κριμα για το παιδι αλλα θα μπορουσε να παθει το ιδιο αν εβριζε εναν μαυρο στα στενα της Ομονιας.

Άβαταρ μέλους
rewas
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2007 9:19 pm
Τοποθεσία: τριπολη
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από rewas »

Ωπ σορρυ για το διπλο ποστ απλα δεν εχω καλη συνδεση και αναγκαστικα να κανω reload και ξαναποσταρε μονο του.

saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από saikoe39 »

rewas έγραψε:
crAss έγραψε:
George19 έγραψε:Τέτοιες στιγμές όλοι παρακαλάμε να ήταν παρών ο Παπαδόπουλος...... :pimpy: :twisted:
Τι μυαλά κουβαλάτε μερικοί δεν μπορώ να καταλάβω...Ναι τι ωραίες εκείνες οι ένδοξες ημέρες του Παπαδόπουλου...τσάμπα διακοπές με τους φίλους σου στα πανέμορφα resort της Γυάρου και της Μακρόνησου...
Κάθε βράδυ animateur να προσπαθούν να σε διασκεδάσουν και να σου δείξουν πόσο πιο ωραία είναι η ζωή χωρίς να ονειρεύεσαι ένα ομορφότερο κόσμο...

Δεν πήρα μέρος στο πολιτικό μέρος της συζήτησης γιατί εδώ είναι φόρουμ αυτοκίνησης αν και γράφηκαν πολλές ανακρίβειες όμως όλα έχουν και τα όριά τους

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΔΙΚΤΑΤΟΡΑ

Έλεος με τις υπεραπλουστεύσεις σας και την ισοπεδωτική σας λογική...


1ον Δλδ τωρα πας Μπαχαμες για διακοπες και σου τα πληρωνει το κρατος; Σορρυ φιλε μου αλλα σημερα η δεν πανε καθολου η πανε με δανεικα και δουλευουν κανα 6μηνο για να τις ξεχρεωσουν. Δεν ξερω τι δουλεια κανεις και ποσα παιρνεις αλλα καλοσηρθες στον πραγματικο κοσμο του 2008.
2ον δεν σε αναγκασε κανεις να παρεις μερος.....Δημοκρατικο ΚΑΘΕΣΤΟΣ (και οχι Πολιτευμα) εχουμε οποτε ο καθενας λεει την γνωμη του αρκει να μην προσβαλει καποιον.
3ον αν διαβασεις καλυτερα θα δεις οτι το παλικαρι ειπε ''τετοιες μερες'' δεν ειπε οτι το θελουμε συνεχεια(σαν λυση αναγκης ας πουμε, κατι που ευχομαστε αλλα δεν το θελουμε).
4ον Επειδη ειναι αυτοκινητιστικο κλαμπ εδω δεν πρεπει να τα συζηταμε και να λεμε με το ονομα τους τα πραγματα; Ναι ειμαστε ανθρωποι που μας ενονει ενα παθος--το αυτοκινητο-- αλλα αυτο δεν σημαινει πως γιναμε ρομποτ και το μονο που μας ενδιαφερει ειναι το ποσο βελτιωμενο ειναι ενα καρο.

Δλδ η δικη σου λογικη ποια ειναι; ''τα βλεπω''; αυτη;
Εγω προσωπικα δεν ειμαι δικτατορικος και χαιρομαι που ζω σε αλλη εποχη αλλα.... ξερεις τι συμαινει να μην χρωσταει η Ελλαδα σε κανεναν; Η μιπως μπορεις να μου εξηγησεις πως γινεται να χαριζει λευτα η Δικτατορια και μετα απο πολλααααα χρονια να τα ζητανε πισω οι Δημοκρατικοι;
Ξυπνιστε ρε παιδια..... Ο Κλανι τ'αρχις αποφασιζει για το τι θα κανει η καθε χωρα και μιλατε για δικτατοριες και σκατα στον ταφο του Παπαδοπουλου; ΕΛΕΟΣ.
Πως ειναι δυνατον να βαλεις μια χωρα να καει και μαλιστα 2φορες μονο και μονο για το κερδος σου;
Οχι δεν ειμαι Δικτατορικος αλλα οπως προειπα, εγω θα γαζωνα 50-100ατομα για να εχουν ψωμι οι απλοι μεροκαματιαριδες. Και θα εκλεινα και τους αγωνες ποδοσφαιρου για τον ιδιο λογο. Θα εκλεινα ολα τα καναλια για να μεινουν ανεργοι εκεινοι οι διμοσιογραφοι που τα φουσκωναν σαν φαρινα για να ανεβασουν τηλεθεαση και να δωσουν την ιδεα σε αλλους να κανουν τα ιδια.
Ακουσα καποιον να λεει πριν λιγες μερες ''λ@κ@μ@ τρομερη οργανωση η Ελλαδα...πριν φθασει ο μπατσος στο περιπολικο το εμαθαν στην Θεσ/νικη και ολη την Αττικη και ξεκινησαν να τα σπανε''.....
Το εμαθαν ομως η απλα περιμεναν το σημα για να ξεκινησουν;........
Πανω στα νευρα εριξε ο μπατσος;.......
Καποιος ηταν εντελως ΤΥΧΑΙΑ εκει κοντα και ΕΝΤΕΛΩΣ τυχαια τραβηξε το περιστατικο με το κινητο του;....
Καποιος πυροβολισε καποιον και εφυγε ΕΝΤΕΛΟΣ ψυχρεμος απο το σημειο συμβαντος;.....
.............. ΑΥΤΗ ειναι η Δημοκρατια μας.............
Για πειτε μου τωρα τι μυαλα κουβαλαμε μερικοι; Μιπως εχουν δικιο αυτοι που μας περνανε για χαζους;
Επισης πειτε μου σε ποιο σημειο της Ομονιας μπορω να βρω ενα κινητο/ραδιοcd/γυαλια ηλιου/κανα χρυσαφικο σε ξεφτιλα τιμη σε μερικες μερες; Θελω να κανω τα Χριστουγεννιατικα δωρα μου σε συγγενεις και φιλους γιαυτο ρωταω...
Μεχρι να αρχισουν τα εργα στην θαλασσα πολλα τετοια ξεσπασματα θα γινουν, εκτος και αν αφησουν αυτο που ειναι εκει κατω στην θεση του... crass οποιος καταλαβε καταλαβε.... Οποιος δεεεεν ας πιστευει οτι ολα αυτα γινονται για τον αδικοχαμενο Αλεξη...

Α και κατι αλλο...παραλιγο να το ξεχασω, χθες μου ηρθε μνμ απο μια φιλη που δεν θυμαμαι κατα λεξη τι εγραφε αλλα το νοημα ηταν να στειλω το μνμ σε 20 φιλους μου για την μνημη του Αλεξη. Με το μνμ αυτο λεει θα τιμησουμε την μνημη του...
Κριμα για το παιδι αλλα θα μπορουσε να παθει το ιδιο αν εβριζε εναν μαυρο στα στενα της Ομονιας.


Ρε φιλε.....με το μπαρδον κιολας.......ξερεις τι ηταν στο παρελθον η Γυάρος και τη Μακρόνησος...?????μαλλον δεν ξερεις.....!!!!!!!!!!!
Μαθε τι ηταν σε παρακαλω......!!!!!!!

καλα για τα αλλα απλα δεν σχολιαζω.....!!!!εισαι αλλου....!!!!
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

εγω αυτο που ηθελα να διορθωσω σε αυτα που εγραψα ειναι οτι ο αλεξ τελικα πυροβοληθηκε χωρις ιδιατερο λογο, ομως
οταν εγραψα το ποστ βασιστηκα σε αυτα που λεγαν στην δουλεια μου , και οι πληροφοριες ηταν συγκεχημένες οτι ειρωνευτηκαν κετσι. Μετα οταν ακουσα το ρεπορταζ τοτε ξεκαθαριστηκε το ολο θεμα.

Παιδια μην μπλεκεστε με παπαδοπουλους και ιστοριες

Ειναι απλα τα πραματα. Στην αστυνομια μεσα επικρατουν συγκαληψεις

του ενος υψηλοβαθμου απο τον αλλον κανουνε χοντραδες και τις καλυπτουν εδω και χρονια

δεν υπάρχει ενας μηχανισμος εξυγειανσης μεσα στην αστυνομια

μπαινουν μεσα στην αστυνομια και μηνας μπαινει μηνας βγαινει

δημοοοοοοοσιοι υπαααααααααλληλοι

δεν τους βγαζει κανεις.................
χαλαααρααααα

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από DimTf160+ »

παιδες δεν χρειαζεται να τα ισοπεδωνουμε ολα.σε καθε δουλεια υπαρχουν και καλοι και κακοι.το οτι ενας
λακαμας ανεγκεφαλος που κραταει οπλο δεν μπορει να εχει αυτοελεγχο δε σημαινει οτι πρεπει να τους
βαζουμε ολους στο ιδιο καζανι.γιατι αν στον καθενα τυχει ενα απροοπτο(κλοπη,διαρρηξη ή καταστροφη
περιουσιας) ολοι μας αναιξερετως θα καλεσουμε τον δημοοοοσιο υπααααλληλο.καλο ειναι να τα βλεπουμε
και απο τις 2 πλευρες ολα τα πραγματα.σε κανεναν μας νομιζω δεν αρεσει να βλεπει ενα ματσο
αληταραδες και τσογλαναραδες να σπανε και να καινε τις περιουσιες πολιτων που οπως ειδατε σε μερικες
περιπτωσεις πηραν την κατασταση στα χερια τους και απο θαυμα δεν θρηνησαμε κι αλλο νεκρο.οπως
εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει να βλεπω αστυνομικους-που απο την μ@λ@κι@ του δηθεν συναδελφου-
να βρισκονται τοσες μερες στους δρομους και να χλευαζονται απο ολους μας(βαζω και τον εαυτο μου
μεσα).ελατε για μια στιγμη στην θεση τους και πειτε πως θα ηταν τα νευρα και η ψυχολογια ενος
ανθρωπου σε μια τετοια κατασταση.τωρα τα περι δικτατοριας που διαβαζω εδω,δε νομιζω κανεις μας να
εχει την σχετικη εμπειρια ωστε να μπορει να κρινει αν τετοιες στιγμες θα ηταν καλο ή κακο,οι ακραιες
καταστασεις γενικα ποτε δεν οδηγουν σε καλο,αλλα δεν μπορω να διαβαζω απο ανθρωπους της ηλικιας
μας για Γυαρο και Μακρονησο,ημαρτον!!κι αν ειστε τοσο ενημερωμενοι περι δικτατοριας καλο θα ηταν
να λετε οτι μαζι με τα πολλα ασχημα εγιναν και πολλα καλα για τον τοπο τα οποια ειναι κοινως παραδεκτα απο ολους.

κι αν εχετε παρει χαμπαρι ζουμε σε Δημοκρατικη Δικτατορια με την αναρχια σε πληρη ασυδωσια...
ο νοων νοειτω....

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: ενας πεθαινει...ολη η ελλαδα καιγεται

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Συμφωνω σε αυτα που λες dim και το δημόοσιοι υπααληλοι πηγαινε συγκεκριμενα στο θεμα ειδικα της εξυγείανσης,
οι αστυνομικοι στην ελλαδα και εκει ειναι το θεμα που τους ποναω και ειμαι με το μερος τους , ειναι οτι εχουν να αντιμετωπίσουν ενα δυσκολο εργο απο τη αποψη οτι σε αυτην την χωρα η οποιαδηποτε μορφη αυταρχικότητας της αστυνομιας ,που στην τελικη επιβαλλεται σε πολλες περιπτωσεις, επικρινεται απο δημοσιογραφους και κατα συνεπεια απο τον λαο.Αμέτρητα τα παραδειγματα.
Ξαφνικα μολις γινει κατι βγαινουν 200 μετωπα διαφορες ανθρωπιστικες οργναωσεις ομαδες να κατακρινουν την αστυνομικη βια.
Αυτα ακριβως τα 200 μετωπα προβληματιζουν και τους πολιτικους για να δουν που δεν θα εχουν πολιτικο κοστος.

Οποτε οι εντολες που παιρνει η αστυνομια ειναι να μην χαθουν ανθρωπινες ζωες και καθεται να αγναντευει στο βαθος τον αναρχα να ρημαζει να καει να προκαλει να αρπαζει αφηνοντας εκτεθιμενο τον λαο.

Θυμαστε τι γινοταν με τον Ρουμανο με την χειροβομβιδα τα ξεχασατε που οι δημοσιογραφοι απο τα καναλια μαρτυρουσαν κυριολεκτικα τα σχεδια της αστυνομιας. Αναμιχθηκαν στο εργο της αστυνομιας και τα καναν κυριολεκτικα να μην πω πως.

Δεστε τι εγινε στην Θεσσαλονικη με τον Κυπριο φοιτητη. Σαν κατοικος Θεσσαλονικης μπορω να σας επιβεβαιωσω δεν μπορειτε να φανταστειτε τοσα χρονια τι σημαινει πανεπιστημιακο ασυλο στο Α.Π.Θ. Επιτελους φετος επετρεψαν την αστυνομια να επεμβει. Αν ειναι δυνατον επιτελουςμετα απο τοσα χρονια.

Εξηγηστε μου τι θα πει πανεπιστημιακο ασυλο
Δηλαδη δεν το καταλαβαινω αυτο δεν το καταλαβαινω?

Πεστε μου απλα οτι ειναι ενα καταλοιπο του παρελθοντος για να μιλαμε την ιδια γλωσσα.

Δηλαδη για να συντομευω αυτοι οι ανθρωποι πραγματικα δηλαδη δεν ξερουν απο τις επικρισεις που δεχονται πως να κανουν την δουλεια τους.

Εκει ειναι το μεγαλο προβλημα.

Μην πυροβολατε, απαγορευεται, γιατι τα χτυπήσαν τα παιδια, γιατι τους σπρωξαν γιατι .

Εχουμε πληθωρα δημοσιογραφων στην Ελλαδα και πρεπει να ζησουν ολοι. Πρεπει ολα να τα επικρινουν, ενοχλουνε το χουν καταλαβει αραγε?

Κανουν κακο δεν δεν ειναι η δημοσιογραφια αυτο, αυτο ειναι παρακμη της δημοσιογραφιας στη νεα μορφη πουλαω ειδηση, κανω νουμερα

Αυτο ειναι το κακο! Και ετσι κακο εμαθε και ο πολιτης απο τους δημοσιογραφους.

Στην Νεα Σμυρνη πυροβολαει για μια και μοναδικη φορα για εκφοβισμο ο αστυνομικος και τα καναλια το παιζουν το βιντεακι κανοντας non stop repeat και αραδιαζοντας παραφιλολογιες. ποιες νομοθεσιες μου λενε οτι απαγορευεται.

Για χαζους μας εχουν?

Τι αλλοιωση τι εμπορευματοποιηση της εικονας και της ειδησης.

Το βρισκω πολυ σωτο οτι η κυβερνηση θα κανει επιτελους μια αναγκαια αναδιαρθρωση του συνταγματος σε πολλα θεματα τάξης. Καιρός ητανε

Οι εποχες εχουν αλλαξει κυριοι εκμοντερνιστε το συνταγμα , πολιτογραφικα η ελλαδα εχει αλλαξει πολυ προσωπο, η αναρχια εχει κορυφωθει αρα θα πρεπει να σφιξουν τα πραματα να αναπροσαρμοστουν στα νεα δεδομενα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες