O Nikolas στο ναυτικο.......

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από nikolas »

Καλώς σας βρήκα παιδιά και πάλι!!! Όντως, ήρθε ο Λάμπρος, και με βρήκε με τι Σίσσυ, τυχαία μεν, αλλά με βρήκε!! Ήμουν τόσο ξεψαρωμένος ε? :P μάλλον θα είναι επειδή είχα καταλυτική θέση και όλοι με είχαν σε εκτίμηση!!! :P :burn:
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 9:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από Gas fc »

To moysaki asto soy paei
:P :P :P :P
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από jeanpoul »

Στο οπλονομειο ησουν ρε πολυμπριζο???
Εικόνα
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 11:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Νικόλα καλή θητεία να έχεις φίλε! Θα έχεις αμέτρητες ώρες να συζητάς για γκόμενες/αυτοκίνητα και ότι άλλο γουστάρεις...να κοιμάσαι πχ ! :P
Για πές τι ταξίδια σας καναν μεχρι στιγμής?
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από nikolas »

Jeanpoul έγραψε:Στο οπλονομειο ησουν ρε πολυμπριζο???
Στο οπλονομείο, μπορεί να είσαι άνετα..αλλά δεν κάνεις γνωριμίες..!! (ένα παιδί από τη διμοιρία μου βέβαια ήταν οπλονομείο και του είχα αναθέσει να με ξελασπώνει στα "δύσκολα") Εγώ ήμουν στα ιματιοπλυντήρια που σημαίνει ότι πολλά παντελόνια, μπελαμάνες, κολαρίνες και μαντίλια πέρασαν από τα χέρια μου..!! Και κατά συνέπεια, σε γνώριζε αργά ή γρήγορα όλο το στρατόπεδο!! οεο!! Στην 08Α ΕΣΣΟ μαζί μας ήταν και ο Τζάνης.. (να λοιπόν γιατί σ'αγάπησα//και όσο ζω θα σ'αγαπώ..) ενώ στο θάλαμο μου είμασταν μαζί με τον αδερφό του Αντρέα από το Bar! :P
Αλέξανδρε, το μόνο ταξίδι που κάναμε ήταν να πάμε από τον Πειραιά στον Πόρο. Υπήρχαν όντως ευκαιρίες για συζητήσεις, ειδικά το βράδυ πριν κοιμηθούμε που έβγαινε όλη η υπερένταση της ημέρας, αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι μέσα από αυτή την "κοινή" συμβίωση κάτω από πίεση βλέπεις να εκδηλώνονται πολλές διαφοετικές συμπεριφορές, από τις οποίες άλλες σου κάνουν, και άλλες όχι..
Άβαταρ μέλους
parios
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: Δευ Σεπ 17, 2007 1:40 am
Τοποθεσία: mandra-attikhs
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από parios »

πετρακης έγραψε:Τζανης???
Νομίζω είναι ένας νέος τραγουδιστής!

edit by nikolas: στη σωστή σύνταξη του quote
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από nikolas »

zed έγραψε:Που τα ακούς αυτά ρε στραβόγιαννε;Άκου 4 μήνες εκπαίδευση, σιγά μήν σας πετάνε και με κανένα αλεξίπτωτο!Σε 20 μέρες που θα τελειώσεις την (άρτια) εκπαίδευση παίρνεις μετάθεση...Και ναι όλοι τόσες παίρνουν για την ορκομωσία, εμείς είχαμε χτυπήσει μια 15νθήμερη (Κάναμε και ανάποδα ψαλίδια στην ορκωμοσία). 02Ε.
Να σε πάω ένα στοίχημα? Οι μεταθέσεις έχουιν γίνει ήδη γνωστές..Όλοι θα εμφανιστούμε Παλάσκα, αλλά ήδη ξέρουμε όλοι που θα πάμε στο καπάκι..γι'αυτό σου λέω ότι εγώ θα είμαι Παλάσκα για καιρό. Όσο για την άδεια, ξέρω ότι κατά κανόνα παίζουν μέρες, απλά ήθελα να το δικαιολογήσω κάπως..
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 11:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Αντε σας βλέπω σε κανενα event με Ναταλία Γερμανού :lol: αν και τα χουν χαλάσει με τονΤζάνη απόσο κατάλαβα στην tv
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ALEX_MGF την Τρί Μαρ 04, 2008 9:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: O Nikolas στο ναυτικο.......

Δημοσίευση από nikolas »

Ναι τα χουν χαλάσει, αυτό δε με εμπόδιζε βέβαια να πετάξω την ατάκα μου..!! χεχεχε
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες