Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Απάντηση
F i L
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 07, 2007 4:26 am
Επικοινωνία:

Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από F i L »

Καλμημέρα.Συγνώμη που ποστάρω εδώ αλλά δεν ήξερα ακριβώς που να ποστάρω.Διαβάζω αρκετό καιρό το φόρουμ(είμαι φαν της Mg/Rover αν και δεν έχω αμάξι MG/Rover, το παρών μου αμάξι καλύτερα να μην το μάθετε :Ρ) και επειδή δεν ξέρω άλλο φόρουμ με ανάλογο περιεχόμενο είπα να πω εδώ τι μου συνέβει.

Λοιπόν πριν απο κανα 2ωρο φευγαμε απο ένα club και πηγαίναμε χαλαροί και ωραίοι 3 άτομα (να βολτάρουμε λίγο) από Πάτρα με κατ'εύθυνση πρός Αίγιο.Σε κάποια στιγμή λίγο έξω απο την Πάτρα ενα peugeot 206 μου αναβοσβήνει τα φώτα.Λεω wtf γκαβός είναι? Δεν βλέπει οτι έχω ελεεινό αμάξι? Κατεβάζει ταχύτητα και μπαίνει στα αριστερά μου.Γυρνάω..τι να δω? 4 μουνιά μας κοιτάνε!LOL! λιώνουμε στα γέλια απο αμηχανια..αυτές γκαζόνουν και απο πίσω τους εμείς(όσο μπορούσαμε φυσικά).Μας πετυχαίνει ένα φανάρι και πάμε δίπλα τους.Ανοίγουμε παράθυρα γνωριζόμαστε και τα λοιπά και ανάβει πράσινο.Οκ τέρμα πρώτη-δευτέρα-τρίιιιιιιτη, που 1η και 2α απο πίσω εγώ και στην τρίτη ακόμα να χάνω...κάπου στα 120(μεγάλες ταχύτητες :Ρ) αυτη κόβει και την περνάω.
Οκ από τώρα αρχίσαν τα τρελά.Απο τον καθρέφτη διαπίστωσα απορημένος οτι έστριψε σε ένα στενό δεξια...και ξαφνικα ακούω απο τους άλλους "Μπατσκικο λ@κ@μ@ τρέεεεχααααααααα!!!!!")
Παιδια πίσω πολύ πίσω ήταν ένα μπατσικό με αναμένο το φάρο και ερχόταν..Στο πρώτο στενό που βρίσκω μπαίνω με τα 200(που λέει ο λογος) και κοιτούσα απο τον καθρέφτη να δω το μπατσικό αν ακολουθει.Στο αμάξι επικρατούσε κυριολεκτικά ο πανικός, πολύ πανικός.Βρίσκω τον παράδρομο και στρίβω δεξιά, ούτε στοπ κοίταξα ούτε τίποτα και αφού στρίβω ακούω εναν φάρο.Λέω "Ρε π@@στη μου πως σκάτά πρόλαβε και ήρθε το γ@μίδι!!".Κάνω δεξια με αλάρμ και κοιτάω να δω το αστυνομικό.Μόνο που δεν ήταν αστυνομικό αλλα ασθενοφόρο!!Αφού μας έβρισαν και φύγαν λέω οκ αυτό είναι, δεν χρειάζεται να ζήσουμε τίποτα άλλο σήμερα!
Ξεκινήσαμε λοιπόν απο τον παράδρομο για Πάτρα χεσμένοι κανονικότατα... :roll:
Μόνο που δεν τελειώνει η ιστορία εδω!Μετά απο λίγο βλέπω να περνάει απο δίπλα μου βολίδα ένα peugeot(!).Άντε πάμε πάλι.Από πίσω όσο μπορούσαμε εμείς..ε οκ μετά από λίγο σταματάει και κάνει δεξιά με alarm.Πάμε δίπλα τους ξαναμιλάμε(ανταλλάξαμε στοιχεία :Ρ) και σε κάποια στιγμή μας λένε: "Είστε 3 οπότε δεν παίζει να κάνουμε κάτι σήμερα.." :shock: :s :shock: :shock: :| :shock: :;T :no: :shock: :oops: :shock: .
Της κάνω "Αν θές σου βρίσκω και 4ο". Αλλά @@ μας είπαν οτι είχαν ένα πάρτυ και τέτοια...
Κάναμε μερικές βόλτες ακόμα μπας και τις πετύχουμε, @@ όμως και γυρίσαμε σπιτάκι..

Ερώτηση 1:Μπάτσος δεν με έχει ξανακυνηγήσει και είναι ένα πράγμα που το τρέμω γενικά.Αν ήμουν μόνος μου θα έκανα δεξιά με alarm από την πρώτη στιγμη περιμένοντάς τον..Εσείς τι θα κάνατε;
Ερώτηση2:Μπας και τα γκομενάκια την θέλαν την.., αλλά εμείς δεν ξέραμε μάλλον καλά μαθηματικά; :Ρ
8elw to mg zr!!!!!!!!!!!!!!!
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από jeanpoul »

XAXAXA!!Θα ψηφίσω το 2ο 3 εσεις 4 αυτες παρτυ θα κανατε!!!!Με μερικα ουζακια!!! :dan: :dan: :dan:
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από kostas200vi »

Καλά δεν υπήρχε ένας να πει "κορίτσια εγώ γίνομαι θυσία για 2 από εσάς" :roll:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από i-VTec »

Χαχαχαχα,ρε Fil τρελές φάσεις αυτές...Κρίμα να τις χάνω... :P :P

Για τους μπάτσους,αν σε κυνηγήσουν,κάνεις δεξιά και είσαι κύριος.Για να το ρισκάρεις να φύγεις πρέπει πρώτον να ξέρεις πολύ καλά την περιοχή,να έχει στενά και να σε χάσουν εύκολα,δεύτερον να είσαι σίγουρος πως δεν σου έχουν πάρει πινακίδες και να εύχεσαι μην ειδοποιήσουν παρακάτω και πέσεις σε μπλόκο...Γιατί μετά... :-D

Επίσης,χρειάζεστε επανάληψη στα μαθηματικά...ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ... ;) :-D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από nikolas »

Για την αστυνομία θα συμφωνήσω, πως εννοείται ότι σταματάς..δεν ριψοκινδυνεύεις να κάνεις ταρζανιές για να τους αποφύγεις, γιατί το πιθανότερο είναι να σε πετύχουν και όχι μόνο να χάσεις κάθε δίκιο σου αλλά να βγεις χειρότερα μπλεγμένος.
Για τις κοπελίτσες..το μόνο που έχω να πω είναι, ότι μάλλον ψαχνόντουσαν..Έπρεπε να επιμείνετε λίγο ακόμα!! :kouklos:
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από stickers!!! »

Εμεις που ειμαστε αργοι σταματαμε.....


Ο Ι-Vtec ομως που εχει πατησει την μιση ελλαδα δεν εχει λογο να σταματησει....

εκτος αν πετυχει μπατσικο bmw m5!!!

:burn: :burn: :burn: :burn: :burn: :burn: :burn:



:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
1.800 vvc 150hp παλια.....
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από red_drifter »

egw den exw idietero provlima ... pazo kaarga kinigito ... otan den exw tis pinakides sto amaksi .. vevea exw faei kai kati kala
prostima .. kai kati kratitiria alla tis perisoteres fores den me pianoun .. siga mini riskarei o mpatsos gia na piasei ena malakismeno ektos an einai psixakias alla kai pali den exw gkazi alla paw komatia sta stena ka oi mpatsoi xezontai na treksoun ... :-D :-D :-D
eksaloi oi perisoteroi einai kouloi ... :kot: :kot:
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από i-VTec »

Ε ναί...Έχουμε και τον getaway man...Καταζητείται σε 16 πολιτείες των ΗΠΑ και στην Σουηδία για το γύρισμα των ταινιών "Ghost Rider" και "Ghost Rider 2:Payback time"... :P
Εικόνα
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από red_drifter »

lool
re vlaka exw plirosei kliseis kai kliseis .. kai sinithos paizw kinigito mesa stis perioxes mou ... px psixiko virona kaisariani ... pou kserw ta stenakia ... :P
eimai gamatos omos e ?? ??
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από stickers!!! »

Ωχχχχχχχ!!!!!

Ειχαμε τον εναν που εχει πατησει την μιση Ελλαδα..... :sreering: :sreering:

Τωρα εχουμε και τον "Ghost Rider" WANDED :pimpy: :pimpy: :pimpy: :pimpy: :pimpy:
1.800 vvc 150hp παλια.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες