Αλλαγή χρώματος τσακ-μπαμ...

Απάντηση
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Αλλαγή χρώματος τσακ-μπαμ...

Δημοσίευση από i-VTec »

Ξυπνάς την Δευτέρα,λές,"θέλω το Rover μου μπλέ!".Τσούπ,να το μπλε το ηλεκτρικ. :-D Ξυπνάς την Τρίτη,λες,"θέλω το Rover μου μαύρο κατράμι!".Τσάκ,να σου το Roverάκι μαύρο ψαρωτικό... :P Καλό ε?

Μπορεί να μην είναι και όσο απίθανο ακούγεται.Η Nissan λανσάρει νέα τεχνολογία με την οποία θα αλλάζει απλά και εύκολα το χρώμα του αμαξώματος,εφαρμόζοντας ρεύμα στην ειδική "μπογιά"...Καλή φάση... :P Άσε που θα καλύπτει και τις γρατζουνιές μόνο του! :shock:

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=9611
Εικόνα
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Κύριε πρόεδρε ναι πήγαινα με 260 κμ όταν με σταμάτησε το όργανο. Όμως στην κλήση σημείωσε ότι το αυτοκίνητό μου είναι κόκκινου χρώματος. Όπως λέει και η άδεια κυκλοφορίας και το ίδιο το αυτοκίνητο που είναι παρκαρισμένο έξω από το δικαστήριο, το αυτοκίνητο είναι μαύρο. Ως εκ τούτου υπάρχει λανθασμένη καταγραφή παράβασης και η κλήση πρέπει να κριθεί άκυρη.
Σας ευχαριστώ!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Life is too short not to...
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Μου φαινεται θα με βαλετε να το ξαναβαψω.... :-D

ΑΤΙΜΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ>>> :twisted:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas200vi »

crAss έγραψε:Κύριε πρόεδρε ναι πήγαινα με 260 κμ όταν με σταμάτησε το όργανο. Όμως στην κλήση σημείωσε ότι το αυτοκίνητό μου είναι κόκκινου χρώματος. Όπως λέει και η άδεια κυκλοφορίας και το ίδιο το αυτοκίνητο που είναι παρκαρισμένο έξω από το δικαστήριο, το αυτοκίνητο είναι μαύρο. Ως εκ τούτου υπάρχει λανθασμένη καταγραφή παράβασης και η κλήση πρέπει να κριθεί άκυρη.
Σας ευχαριστώ!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Τωρα τωρα τωρα θελω αυτο το χρωμα πηρα κληση γιατι λεει πηγαινα με 185 σε κατοικημένη περιοχη ενω το οριο ηταν 50(μπουρδες) , μου χαρισε ομως το αυτοφορο και πινακιδες :lol:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες