Ασχημο τρακαρισμα???

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Ελπίζω τουλάχιστον τα τρεξίματα να ήταν ευχάριστα και όχι για κάτι κακό. Ή τουλάχιστον ακόμα και κακό να ήταν να είναι πλέον περαστικό!
Πάντως μου φαίνεται πολύ πιθανόν η όλη ζημιά να ήταν αποτέλεσμα συγκυριών ή κάποιου πράγματος το οποίο να μην έγινε αισθητό. π.χ. έχω δει Fiat Uno να πέφτει (κυριολεκτικά μιλάω) με 10χ.α.ω σε σταματημένο Audi80 και το μισό Fiat να βγαίνει άχρηστο σε αντίθεση με το Audi που οι απώλειες ήταν ελάχιστες.
fatdevil
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τετ Μάιος 02, 2007 11:33 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fatdevil »

nikolas έγραψε:Ελπίζω τουλάχιστον τα τρεξίματα να ήταν ευχάριστα και όχι για κάτι κακό. Ή τουλάχιστον ακόμα και κακό να ήταν να είναι πλέον περαστικό!
Πάντως μου φαίνεται πολύ πιθανόν η όλη ζημιά να ήταν αποτέλεσμα συγκυριών ή κάποιου πράγματος το οποίο να μην έγινε αισθητό. π.χ. έχω δει Fiat Uno να πέφτει (κυριολεκτικά μιλάω) με 10χ.α.ω σε σταματημένο Audi80 και το μισό Fiat να βγαίνει άχρηστο σε αντίθεση με το Audi που οι απώλειες ήταν ελάχιστες.

Προς το παρων δεν ξερουμε τους ακριβης λογους που εσπασε το σασι τοσο ευκολα, σε 1η φαση εγινε μια εκτιμηση απο ενα κλιμακιο πραγματογνωμων η οποιοι υποστηριζουν πως ηταν τυχαιο γεγονος, ο φιλος μου ομως δεν εμεινε ικανοποιημενος απο την 1η εκτιμιση και θα ζητησει 2ο κλιμακιο, αν το 2ο κλιμακιο πει τα ιδια με το 1ο, τοτε θα παει πασο, αν υπαρχει ασυμφωνια, μαλλον τον βλεπω να τρεχει σε δικαστηρια προς αντικατασταση του αυτοκινητου, ιδωμεν, μολις εχω νεα θα σας ενημερωσω.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες