Εκδρομή στην Χαλκίδα 14/10/2007

Τοurs

Συντονιστής: Events Moderators

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

ΑΝ το είχα, θα το είχαμε μαζί μας και στην εκδρομή. Μίλησα με τον Tigraki ΠΡΙΝ την εκδρομή, για να το πάρω και μου είπε να πω στον red_drifter να περάσει που ξέρει που πρέπει να πάει. Έτσι έστειλα πμ στον Νίκο να κανονίσει για να το έχουμε στην εκδρομή.
Άρα πανό εγώ ΔΕΝ έχω..

ΑΝ υπάρχουν ακόμα αμφιβολίες, μπορώ να κάνω και print screen την οθόνη με το πμ για του λόγου του αληθές..

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stickers!!! »

nikolas έγραψε:ΑΝ το είχα, θα το είχαμε μαζί μας και στην εκδρομή. Μίλησα με τον Tigraki ΠΡΙΝ την εκδρομή, για να το πάρω και μου είπε να πω στον red_drifter να περάσει που ξέρει που πρέπει να πάει. Έτσι έστειλα πμ στον Νίκο να κανονίσει για να το έχουμε στην εκδρομή.
Άρα πανό εγώ ΔΕΝ έχω..

ΑΝ υπάρχουν ακόμα αμφιβολίες, μπορώ να κάνω και print screen την οθόνη με το πμ για του λόγου του αληθές..
Δεν γνωριζω τι εγινε και πως εγινε παντος το οτι δεν ειχαμε το πανο ηταν ΜΕΓΑΛΗ MAMAKIA....
Να κανονησουμε τουλαχιστον το πανο να το εχει ενας υπευθηνος ο οποιος ασχολειτε και ερχετε στις συναντησεις και στις εκδρομες!!!
1.800 vvc 150hp παλια.....

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Τελικά ο Τίγρης είχε το πανό...Πότε έστειλες το PM Νικόλα?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Την Παρασκευή έστειλα το πμ στον Νίκο.
Μίλησα στον τιγράκι στο msn, τον πήρα τηλέφωνο, του έστειλα sms πριν 2-3 μέρες τουλάχιστον να πάω να το πάρω να το έχω διαθέσιμο όταν χρειαστεί, δεν απάντησε σε τίποτα από αυτά..αν κάποιος είναι πιο τυχερός και μπορεί να τον βρει ας του το πει.

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stickers!!! »

nikolas έγραψε:Την Παρασκευή έστειλα το πμ στον Νίκο.
Μίλησα στον τιγράκι στο msn, τον πήρα τηλέφωνο, του έστειλα sms πριν 2-3 μέρες τουλάχιστον να πάω να το πάρω να το έχω διαθέσιμο όταν χρειαστεί, δεν απάντησε σε τίποτα από αυτά..αν κάποιος είναι πιο τυχερός και μπορεί να τον βρει ας του το πει.
Την Νικολουλη να παρουμε γιατι αλλιως.........
1.800 vvc 150hp παλια.....

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Eκδρομές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης